Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Како се олако изврћу речи, значи да са тим новинарима треба бити јако пажљив и гледати ништа двосмислено да се не каже. Сад ова како, је то рекла испада да смо зарадили око 1000е по ХА плус трошкове и то ова дрогиран секташка маса малограђана која нема појма о пољопривреди прогута као пијани шаран зрно кукуруза.
 
Ко чита са неразумевањем? Јел ти видиш да су изврнули Недљкове речи и објавили како нам је зарада по ХА 1000е и ономе ко нема појма са пољопривредом кад чује 1000е х ХХ хектара прво на памет падне па шта се ови буне који кур.ац. Ми смо овде разумели лепо шта је он рекао али у очима непознавалаца материје оних 1000е исто као и оних обећаних Динкићевих.
 
...i jos da dodam...upravo Jelena zavrsila (iz)LAGANJE na RTS-u(vase pravo da ne znate nista)...Crtezi,mape,sateliti,opozicija,100-inak poljoprovrednika koji protestvuju,sve subvencije isplacene i jos poneka LAZ!
 
sto kazu treba pazljivo birati reci,,>> ulozio sam 165000, a vratio sam 130000, gubitak 35000<<<
rec zaradio sam je pogresna, jer ispada da je imao dobitak.
Ili kako kazu u knjigovodstvu prihod 130000, rashod 165000..nema profita samo gubitak 35000.
 
Juce cio dan svi prenose kako je poljoprivrednik blokiran ne dozvoljavaju izlaz. Prosto nevjerovatno da neko natjera doktora da cio dan stoji pred necijom kucom. Meni da je dijete bolesno i da blokira mi izlaz iz kuce rijesio bi vrlo brzo vjerovatno na svoju stetu ali ako se mora mora se. Razumijem i ove organizatore kakvu represiju trpe. Kod nas u Bijeljini kad su bili protesti za porez. Ja nisam bio organizator ali sam blizak sa ljudima i bio sam u prvom redu. 7 dana nakon toga pocinju kontrole. Opstinski poljoprivredni inspektor, republicki poljo. Inspektor i slag na kraju poreska uprava. I svi kazu nisu dosli zbog toga nego me komp izbacio za kontrolu. Tako da nadam se da cete biti jedinstveni u protestima i da cete izdrzati. Navijam za vas i ako treba gazite mraku :ppozdrav:
 
 
Оно што одма треба да се тражи сучељавање госпође министарке са представницима протеста на телевизији. И то на ртс1 па да се јавно види ко лаже и манипулише народ.
 
Kakva je vlast to znamo, ali da se zapitamo kakvi smo mi. Kakav je to obraz?? Sedi se kuci i ceka se da ti neko izbori subvencije ili premiju za mleko. Sve neki izgovori ovaj nece sa ovim ili obrnuto. Ma ko koga pita. Ako nam je interes isti dodji parkiraj traktor stani sa strane. Ne nego ima budala koje ce evo vec treci dan da se na blokadama svadjaju sa nezadovoljnim gradjanima i razjarenim kamiondzijama, A vlast cuti i radi svoj posao. Odmah prvo vece dosta ljudi koji su vidjeni na protestu dobilo je telefonske pozive gde su kao PRIJATELJSKI opomenuti da im to ne treba da zene treba da im mirno idu na posao, a deca u skolu. Neki su se uplasili, ali neke Kikindske gazdurine sa po ko zna koliko gazdinstava po 100ha nit se pojavljuju nit dodju vodom da ponude, ali zato ce prvi na salter banke ili na neki novi konkurs. Govna smo postali. Sve u svemu izlazimo i danas.
 
Nazad
Vrh