Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Meni se cini da je izreziran snimak,ovaj da je hteo da ide na proteste mogao je i peske da ode :ppozdrav:

Да ли је био и тамо отишао пешке или аутобусом или трактором, био је на протесту и још дао изјаву.

Јованов на протесту

Proslil put su tog Jovanova pljuvali zato sto je samostalno otisao na pregovore i nasvoju ruku nesto potpisao a sad im je glavna atrakcija, tu se ne zna vise ko je za koga i protiv koga
Шта је потписао на своју руку када има сагласност Јужног Баната, Стига и Крагујевца? И то на некаквом предлогу (нисам видео његов потпис на преговорима у влади).
 
Poslednja izmena:
Да ли је био и тамо отишао пешке или аутобусом или трактором, био је на протесту и још дао изјаву.

Јованов на протесту


Шта је потписао на своју руку када има сагласност Јужног Баната, Стига и Крагујевца? И то на некаквом предлогу (нисам видео његов потпис на преговорима у влади).
Ne znam sad bas da prepricam u detalje ali se dobro secam da su ga pljuvali i da su pricali da niko nije znao ko je on i odakle je ispao i kako je otisao na pregovore a da ga niko tamo nije poslao i da su ga nazivali bezemljas
 
Ne znam sad bas da prepricam u detalje ali se dobro secam da su ga pljuvali i da su pricali da niko nije znao ko je on i odakle je ispao i kako je otisao na pregovore a da ga niko tamo nije poslao i da su ga nazivali bezemljas

Добро то су само мишљења а мишљење је као...и свако га има... знаш ту мисао па да је не наводим у целини целости.:)

Било је тада и питања да ли ће сви добити ону доплату за сунцокрет, односно да ли важи за целу Србију (нешто ми се чини са лошом намером јер нисaм после видео нека извињења за такве „сумње“). Свега је тада било...
 
Ova spikerka cita sa spiska,dva puta su Crvenku spomenuli :ROFLMAO:

То шта она чита и говори је мање битно у односу на оно горе наведено да ако је хтео да оде на протесте, отишао би и пешке. У овом снимку се види Јованов на самом почетку, на заједничкој слици а током снимка га легитимише мурија.

ПС

Иначе, мислим да сам оба снимка видео у току дана, пре онога када су човеку блокирали излазе на пут (противзаконито, ако се за ту багру уопште може ставити у исту реченицу њихов назив и закон).
 
Poslednja izmena:
Da li je ovo lapsus RTS-a ili je Nedeljko stvarno takvu izjavu mogao davati za njih!

e45ac86c646639d6dba91eb21a66033e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po ovom sto citam nedeljko je izjavio da je ulog 160k a bruto dobit 120k, tako da je svako od nas u gubitku po 40k po hektaru kukuruza.
Ali rezimski novinari naprave to kako njima odgovara pa ispade "zarada" 1000 evra.
 
Po ovom sto citam nedeljko je izjavio da je ulog 160k a bruto dobit 120k, tako da je svako od nas u gubitku po 40k po hektaru kukuruza.
Ja ne vidim u tom tekstu ovo tvoje objasnjenje.
Nigde o bruto dobitu nista ne pise, osim da je ulaz 160 k po ha a zarada pored odlicnih prinosa, tek 1000 e po ha.
Zato sam i postavio taj deo teksta jer ne razumem ko je tu budala Rts ili Nedeljko!
 
Mozda je greska u jednoj nuli, pretpostavljam da se mislilo na zaradu od 100 e, e sad sto neko nije to pazljivo proverio i ispravio pitanje je...
 
Nazad
Vrh