Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Bio si zauzet, ne zameram.Onaj DB-ac je njuška samo takva.Najeo se praseĆine, napio Kole i ajde da vas redom legitimišem i popišem. :haha:
 
Gledao sam snimak od Jovanova iz bavanista, pa njemu bivsi clan Dragan blokirao izlaz iz kuce. Ko je tu lud i sta se radi nemam pojma. Kod nas niko ne spominje proteste.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
To je parola onih koji će sigurno glasati. A ti razmisli šta si kada sebi dozvoliš da te izmanipulišu.
Dogovoreno je sve koliko ce ko imati.... Zavetnici i oni drugi 15%, proevropska opozicija 22-25%, ostalo uzimaju napredni.
A Bg ide evropkoj opoziciji. Ne mislis valjda da ce se izborima menjati vlast.....
A ti mi ne stavaljaj etikete, ne poznajemo se.
 
Gledao sam snimak od Jovanova iz bavanista, pa njemu bivsi clan Dragan blokirao izlaz iz kuce. Ko je tu lud i sta se radi nemam pojma. Kod nas niko ne spominje proteste.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока

Да ли је можда политичка играрија...па требала је да буде када су нека говеда окупирала кућу човеку и очекивали су насилну реакцију пољопривредника. Међутим, људи остали прибрани и матирали их тако што су им блокирали возила. Тако да је изостало „оправдано трућање“ како су протести пољопривредника насилни...а то је био циљ да се покаже иако су неки мамлази противзаконито блокирали улаз човеку.

„Џубриво“ је непосредни изазвао инцидент (и још понеки) али то је СНС џубриво...па постигли аутогол...глупаци. Остали су ту ко фактор застрашивања (иако имају право да буду ту, у тој ситуацији делују као банда насилника).

Ено ђука бизон већ трупа о томе како су протести политички јер се умешали политичари...

Да би било јасније, пољопривредници не дозвољавају да се неко од политичара умеша у протест управо због балављења напредњака да су протести политички.



Наравно да је Миливојевић искусно искористио ситуацију (и Ћута исто) али су се уљудно удаљили.. А уз то, није се мешао у протест пољопривредника него се умешао поводом угрожавања права и слободе грађана коме су окупирали кућу неки мамлази. Што је свакако похвално.

ПС
„Џубриво“ знате ко је...:)

Има на снимку са насловом (јер је видео одмах постао недоступан):

DJUBRIVO - VRELA DEBATA - medjusobne optužbe oko DOGOVORA i PROTESTA - POLITIKE - NAPS vs STIG??!
 
Poslednja izmena:
Evo konacno malo prostora u rezimskim novinama na naslovnoj strani 💩
Screenshot-2023-11-15-20-57-09-252-com-android-chrome.jpg
 
Dogovoreno je sve koliko ce ko imati.... Zavetnici i oni drugi 15%, proevropska opozicija 22-25%, ostalo uzimaju napredni.
A Bg ide evropkoj opoziciji. Ne mislis valjda da ce se izborima menjati vlast.....
A ti mi ne stavaljaj etikete, ne poznajemo se.
Nemoj misliti, molim te. I ako misliš nemoj pričati, čak i da si upravu a nisi. Ne bi oni upregli hiljade aktivista, napade i pljuvanje u medijima da si ti upravu. Oni žele da mi mislimo kao ti.
Pisao sam ovih dana više puta na tu temu. To što radiš radiš u njihovom interesu.
Ti svojim pisanjem sam sebe etiketiraš isto i ja sebe. Ja samo komentarišem tvoje pisanje, osalo me ne zanima.
 
Primeti sam da najviše u ovoj temi komentarišu oni koji sede kod kuće i miniraju svaki poduhvat svojim pisanjem svesno ili ne svesno.
 
Nazad
Vrh