Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Da ne budemo naivni...vlast je dobro upucena u sve nase problema i da hoce da pomogne seljaku ne bi bilo ni potrebe za protestima i pisanju ovde...
Oni imaju svoje neke prioritete, planove, svoje "poljoprivrednike" i za sve sto nam pripada moramo se izboriti na ulici i na buducim izborima
 
,,No dete ne dobije sisu dok ne zaplače", a odrasli ljudi od 50 godina čekaju da dobiju.
 
Da ne budemo naivni...vlast je dobro upucena u sve nase problema i da hoce da pomogne seljaku ne bi bilo ni potrebe za protestima i pisanju ovde...
Oni imaju svoje neke prioritete, planove, svoje "poljoprivrednike" i za sve sto nam pripada moramo se izboriti na ulici i na buducim izborima
Sto se tice uiice postoji neka nada da se izborimo za nesto dok od izbora nema vajde, tu ce nas presisati i to sa jako velikom razlikom!
 
Da li sam dobro razumeo da u temi ,,protestna vožnja traktorima" nije poželjno raspitivati se o protestnoj vožnji traktorima ?
Ne da nije poželjno, nego je pogrešna adresa, evo da se raspitamo kad ti predlažeš da se raspitujemo protestima, sa konkretnim pitanjuima bez neke filozofije, gde ti ideš na protestnu vožnu traktorima, kada ideš i koji su tvoji zahtevi?

Eto konkretna pitanja, ne samo sada etiketirana na tebe (mada bi moglo delovati na prvi pogled), ali bi trebali odgovor napisati svi koji žele ovde da evociraju neke uspomene, predlažu šta drugi trebaju da traže i gde da idu da razgovaraju, koji imaju neke politikanske komentare ili komentare na rad drugih ljudi oko protesta, ko je bio kao i ko nije bio.

Znači ne raspitujete se oko protesta, nego napišete gde ste uljučeni, kada i šta tražite (može info i od koga tražite)

Zasto? Forum je javni pa da ne ispadne kao glavni i odgovorni za proteste?!🤪
Nesto si mnogo plasljiv u zadnje vreme!😜

Forum sticajem okolnosti nije javno vlasništvo, nego privatno. U Srbiji sam ja odgovoran za sve što se napiše na forumu, a ne onaj ko je napisao (kazne idu u fazonu nanošenja duševne boli i klevete, bez obzira što ja nisam napisao, ali se računa da sam omogućio). Takav je zakon, nije logično, ali je tako.

A i nisam nešto ni plašljiv nego je pomalo dosadilo da se uvek isti natežu kao gladan **greška ovde na forumu sa nekim pitanjima i podpitanjima i filozofijama, u ovoj temi, umesto da kao i svi ostali koji žele da učestvuju odu u neko udruženje poljoprivrednika, tako kažu šta očekuju i da se uključe u konkretne aktivnosti. Tema postoji 13 godina i oni koji su pisali pre 13 godina neke stvari, evo i sada uglavnom te iste stvari pišu, predlažu i analiziraju. Iskreno mudrovanje na poljoinfo forumu oko protesta za prethodnih 13 godina nije donelo nikakve rezultate, zato bi bilo dobro da se uključite u rad nekih poljoprivrednih uduženja, pa da se proba sa drugačijim pristupom.

Kad se napišu konkretne stvari i nije mi neki problem.
 
А шта ти мислиш шта је са Стигом?
A šta ti DraleTD misliš.da je sa Stigom? Kad se već na pitanja odgovara sa pitanjem, umesto da se napiše neki odgovor. :cao: :sta:

O ovome sam pričao, sad on njega pita na forumu umesto da mu je poslao privatnu poruku, znači to njegovo pitanje nema nikakvu informaciju vezanu za protestnu vožnju traktorima i pitanje je za jdnog člana. Offtopic i privatna prepiska, sad ako obrišem odmah pojedinci kmeče da je ovde cenzura.


Banovan je samo jedan član foruma u zadnjih 6 meseci, nije banovano celo uduženje.
 
Ima Chat 15, to je za sve vrste politikologije, pseudiistorije, alternativnih sportova, i svega što je nebitno, nama pšotrebe za "Chat u vezi protestne voznje ".
 
A šta ti DraleTD misliš.da je sa Stigom? Kad se već na pitanja odgovara sa pitanjem, umesto da se napiše neki odgovor. :cao: :sta:

O ovome sam pričao, sad on njega pita na forumu umesto da mu je poslao privatnu poruku, znači to njegovo pitanje nema nikakvu informaciju vezanu za protestnu vožnju traktorima i pitanje je za jdnog člana. Offtopic i privatna prepiska, sad ako obrišem odmah pojedinci kmeče da je ovde cenzura.



Banovan je samo jedan član foruma u zadnjih 6 meseci, nije banovano celo uduženje.
Мислим исто што сам и пре мислио, моје мишљење се није променило. Као и прошли пут кад су са Јовановив после преговора се вратили и склопили договор са владом, тако су и сада истрчали пре свих да се оките ловорикама. Једноставно уједињени су их искључили из удружења. И зашто би нешто приватно писали, један другоме? Можда и друге то исто интересује, па сад свакоме да пишем приватно немам намеру ако је ово форум за размену информација у вези пољопривреде онда ћу овде да му одговорим јавно. Једино ако то није можда проблем?
 
Nazad
Vrh