Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa ako njega želiš da pitaš, logično je da komunicirate preko privatnih poruka. meni je bilo malo nejasno zašto si na pitanje odgovorio sa istim pitanjem, umesto odgovorom.

Sve dok se drži teme, nije problem i dok se ne krše pravila foruma je u redu.
 
Шта se dešava . Kakva je organizacija za ponedeljak ?
Po tebi ovo nije pitanje iz teme ?
Odgovorio bih na pitanje da znam nešto. I mene je isto to zanimalo.
To bi najbolje bilo da se informišeš u uduženju poljoprivrednika u svojoj okolini.
A ovo je tvoj ogdovor na normalno pitanje.
Nismo svi u udruženjima, niti postoje svuda udruženja.
Nije nikakav problem da se tema ukine ali je neprimereno to raditi.
 
Ako ne postoji udruženje, onda se aktiviraš i sam osnuješ jedno uduženje. Nije nigde definisano da se može biti član uduženja samo u svom mestu, može se biti član i udaljenih udruženja.
 
Pošto već insistiraš sa trolovanjem, nema se vremena za to.

Iskreno za LAUFER ti mogu odgovoriti samo ako me pitaš na privatnu poruku
 
''pojedinci koji i pored otvorenog poziva na razgovor potraže pomoć na ulici, zapravo nisu zainteresovani za opštu dobrobit poljoprivrednika, već su politički motivisani.''
I sta sad,svi koji budemo izasli traktorima ce nas povezati sa nekom politickom strankom ?,nije mi jasno ....jel to neki njixov izgovor da nam zaprete da ne izlazimo na ulice ?.
 
Treba da nam je jasno da ce na razgovor ici neko ko sluzi za slikanje i ko daje alibi vladi kako razgovara sa poljoprivrednicima.
 
''pojedinci koji i pored otvorenog poziva na razgovor potraže pomoć na ulici, zapravo nisu zainteresovani za opštu dobrobit poljoprivrednika, već su politički motivisani.''
I sta sad,svi koji budemo izasli traktorima ce nas povezati sa nekom politickom strankom ?,nije mi jasno ....jel to neki njixov izgovor da nam zaprete da ne izlazimo na ulice ?.
Ja sam bio na ,,pregovorima", odgovorno tvrdim da je to trim na koji si ti i velika većina pali. Oni zovu da bi raspršili energiju, da bi prividno kao hteli da pregovaraju. Ne dozvoljavaju telefone i novinare da se ne bi videla stvarnost. Oni su bezobrazni i arogantni i nemaju pojma ni ono čega ali zaista nemaju poma. Svedok sam nekih uličnih ,,pregovora", a ustvari isto zamajavanja.
Jedino što dobro znaju je manipulacija.
 
I kod nas letargija. Juce je bio sastanak na kom su nam bili taj Jovanov iz udruzenja juzni Banat i Rakic iz Aradca. Dogovoreno da se sutra izlazi. Trenutno je interesovanje slabo, mozda se ljudi trgnu sledecih dana.
 
Nazad
Vrh