Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ja sam bio na ,,pregovorima", odgovorno tvrdim da je to trim na koji si ti i velika većina pali. Oni zovu da bi raspršili energiju, da bi prividno kao hteli da pregovaraju. Ne dozvoljavaju telefone i novinare da se ne bi videla stvarnost. Oni su bezobrazni i arogantni i nemaju pojma ni ono čega ali zaista nemaju poma. Svedok sam nekih uličnih ,,pregovora", a ustvari isto zamajavanja.
Jedino što dobro znaju je manipulacija.
I da dodam da to vazi za sve prethodne vlade unazad 30-ak godina!
 
Sutra u 11h je skupljanje gde ko može i gde je ko već dogovorio. Javite se u pp ako vam treba pomoć oko organizacije.
Inače, dogovoreno je da se ne ide na pregovore i dogovore. Imaju papir sa zahtevima pa nek se potrude da ispune.
Ovaj poziv ministarstva je zapravo namenjen njihovim bušačima.
Dobra odluka da se na pregovore ne ide 👏 . Ko bude otisao treba ga opasno naribati i izbaciti korov od ljudi iz price .
 
Од кога Јованов има подршку, од које иницијативе? 🤣
Па тај лик само чека да сјебе ове протесте и да се уфуња у владу за своју гузицу да преговара. Не знам ко га подржава али је одјебан, слао је неке дописе где му је као жао, појео је г..., огрешио се и сада би као људи требали да буду овце и да га прихвате у иницијативу и на протесте?!
 
Kod nas par ljudi iz udruzenja dobilo neko djubrivo da ne idu na blokade... Sve je prodatoo
Niko nije ni spomenuo proteste i sve mirno. Eto kako se kupuju glasovi
Nemojte to pisati bez obzira da li je tačno ili ne. Vašim pisanjem minirate one koji su izašli ili imaju nameru da izađu. Ne mogu o i podmititi sve.
To što radite je u interesu režima. Ako ne želite da učestvujete nemojte ni minirati one koji hoće da ućestvuju. Niste ni svesni koje zlo činite pisanjem i to još bez dokaza.
 
Nemojte to pisati bez obzira da li je tačno ili ne. Vašim pisanjem minirate one koji su izašli ili imaju nameru da izađu. Ne mogu o i podmititi sve.
To što radite je u interesu režima. Ako ne želite da učestvujete nemojte ni minirati one koji hoće da ućestvuju. Niste ni svesni koje zlo činite pisanjem i to još bez dokaza.
Ko bre cini zlo? O cemi ti pricas? Ko bre koga podrzava? Da li si ti covece normalan?
 
Nazad
Vrh