Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Da li su poljoprivrednici iz udruženja Stig posle ove protestne vožnje imali ikakav kontakt s ministarstvom?
Da li ih je zvao neko da ih pozove na razgovor?
 
Komšo, trebao bi da se čuješ sa ovim našim kolegama iz Šabca i Bogatića, da se, recimo, osnuje ogranak u Ravnju za ovih 6 mesta u Mačvi.
 
Da li su poljoprivrednici iz udruženja Stig posle ove protestne vožnje imali ikakav kontakt s ministarstvom?
Da li ih je zvao neko da ih pozove na razgovor?
Kako da ne! Eto upravo Nedeljko ostri zube ali ne zna sigurno da li da napada lezbejku ili mu je lakse da se isprazni za neuspeh na Zorana😂
 
Joj komšo probao da ih malo organizujem.Ne znaju gde udaraju,kad smo se dogovarali da izađemo svima nešto preče bilo,na kraju ostali nas trojica s traktorima.
Za zadnji put su se malo digli i rešili da izađu. Izašli su i blokirali onaj put od Bogatića i pružili podršku Radoslavu i kolegama.
Dolazile u obilazak patrole iz MUP-a a bio po mojim saznanjima i auto sa inspektorima iz službe( :osmeh: ).Bio sam tamo da im pružim podršku i proveo neko vreme s njima kada nisam bio na poslu.
 
Pitanje konkretno za Nedeljka.
Da li ste imali posle zadnje vožnje kontakt s nekim u ministarstvu?Ako je postojao kontakt šta je bila tema razgovora?
 
Nevidim svrhu bilo kakvih protesta, idu izbori i kampanje samo mogu obećavati i pozicija i opozicija a stanje u poljoprivredi će rešavati posle izbora što u prevodu znači ne " lipši magarče do zelene trave".
 
Pročitaće kad stigne,odgovor neće zakasnili.
Samo me interesuje jesu li u kontaktu s ministarstvom.
Trebalo bi da budu ljudi upoznati ako se nešto dešava.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Pročitaće kad stigne,odgovor neće zakasnili.
Samo me interesuje jesu li u kontaktu s ministarstvom.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
ukoliko se nevaram jos sa Nedimovicem su se dogovorili da ce Stig biti tako reci u kontaktu sa min. radi boljeg i lakseg pronalazenja resenja u korsit poljoprivrednika

mislim da ima negde da je to napisao bas on,ne ovim recima ali tako nekako
 
Nevidim svrhu bilo kakvih protesta, idu izbori i kampanje samo mogu obećavati i pozicija i opozicija a stanje u poljoprivredi će rešavati posle izbora što u prevodu znači ne " lipši magarče do zelene trave".
Ti ne vidiš svrhu,ali oni vide svrhu.
Dok dođu izbori, dok se oformi vlada, dok se vidi kolko se može... i dođoše novi izbori.
 
Наравно да треба да се људи буне кад неваља а очито стварно није добро и неће скоро бити Синов другар ради на шлеповима за карин комерц посла једноставно немају кући је не вуку ништа од житарица И зато треба подржати вође протеста који се боре за побољшање положаја ратарске производње а не још и зајебавати зато треба подржати Савића и Адамовића и сличне и наравно мог друга Славка
 
Bio sam na sastanku,u vezi protesta u Stigu.I ispao sam **greška,jer nisam izašao u protestnu vožnju traktorima.Imam svoje razloge i ne želim da se pravdam!!Organizatori su bili korektni,”ne maltartiramo gradjane (zatvaranje puteva) ,samo neka nas vide,jer valjda i oni (svi) znaju da nam je teško.Razduženje na kukuruzu 13 din kilo (Majko moja)
 
Nazad
Vrh