Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Jel moze da se stavi ova tema da je ne vidim vise???
Kamard blokiraj me u ovoj temi da je ne vidim! Poceo sam da lajem bez potrebe!
 
A zbog čega se napada moj stav da i neumatičene krave treba da dobiju povećanja po grlu.Recimo 25,30 000.Ili misliš da je to zanemarljiv broj krava.I Milane ja ne pominjem pregovarače stočare a nađeš se prozvanim.Ako su tebi Nedeljko i Slavko stočari onda OK.
1.Ne napada se tvoj stav nego tvoj nastup.
2.Tvoj stav iznosiš na pogrešnom mestu.
3.I po mom mišljenju treba povećanje ali to ću reći na sastanku udruženja ,i bilo bi dobro da se na tom sastanku pojavi bar 5-6ljudi sa neumatičenim kravama da se vidi da ne pričam u prazno.
 
Ovde se ne resava nista, ne znam dali vam je to jasno! Svako moze da sedi i da kucka! Nego bajo moj sipaj gorivo u auto baci se u trosak malo, odvoj vreme pa idi gde se to resava i predlaze!
Mislite da ova vozikanja neko placa! K... Moj niste spremni ni dinar da odvojite za bilo sta! A trazili bi sve! Neki ne izlaze na proteste jer bi se j.... Za kantu goriva!
Za ovo bih ti dao tri lajka da mogu....
 
Најближе је удружење одгајивача свиња бачка топола. Фале удружења малих проузвођача ...

Ne treba misliti da će država osnovati takva udruženja, niti misliti da takva udruženja mogu funkcionisati na volonterskoj osnovi, tako da prilikom osnivanja udruženja razmotriti da se uplati malo ozbiljnija članarina. I ne spičiti potom sve što se uplati za članarinu da se kupi meso i skuva gulaš za članove.

Samo onako usput neobavezno nabacujem neka svoja razmišljanja.
 
1.Ne napada se tvoj stav nego tvoj nastup.
2.Tvoj stav iznosiš na pogrešnom mestu.
3.I po mom mišljenju treba povećanje ali to ću reći na sastanku udruženja ,i bilo bi dobro da se na tom sastanku pojavi bar 5-6ljudi sa neumatičenim kravama da se vidi da ne pričam u prazno.
Kakav nastup.Citiraj gde sam po tom pitanju i kako nastupio.Evo od tebe da pođem.Jesam li te ikada nečim uvredio kao što neki na ovom forumu rade.Zbog toga je mnogo dobrih ljudi napustilo ovaj forum a i meni malo fali pa ćete moći lakše da dišete.
Što je forum pogrešno mesto.Pišemo o problemima.Ne mislim ja da će naše pisanje nešto uticati.Nisam toliko glup koliko vi mislite.Zar ne vidiš o čemu se sve piše pa ništa..Pa i pomognemo jedni drugima.
 
Aj ne lupetaj i ti, zasto da napusti forum? Ti da se spasis? Cega?
Aj uozbiljite se malo, svako svoju kritiku ili predlog sme da napise, bez vredjenja naravno i zasto mislis da je u redu neko da vredja jer se ne slaze sa drugom stranom?!
Ali to na ovom forumu više nažalost nije moguće jer se dozvoljava vređanje članova.Moderatori uopšte ne reaguju na psovke i uvrede prema drugom članu.Ne znam kako bi bilo da sam se ja tako izražavao.
Ne znam ni ovaj P4vle iza kojeg čoška se pojavio.Nisam ga nikada ni spomenuo niti obratio.Još koji takav komentar i adio.
 
Ne treba misliti da će država osnovati takva udruženja, niti misliti da takva udruženja mogu funkcionisati na volonterskoj osnovi, tako da prilikom osnivanja udruženja razmotriti da se uplati malo ozbiljnija članarina. I ne spičiti potom sve što se uplati za članarinu da se kupi meso i skuva gulaš za članove.

Samo onako usput neobavezno nabacujem neka svoja razmišljanja.
Sve je na dobrovoljnoj bazi jer se ne radi za platu ili nesto slicno a sto se tice gulasa ima ga i prasetine i jagnjetine dovoljno.
Kada su ljudi slozni lako se sve organizuje a kada su zavisni kao neki na ovom forumu koji ni svoj komsiluk ne mogu da okupe za neku gozbu, onda je tastatura psihijatar za njih.
Nase udruzenje je za sada pokazalo veliku slogu i veliku demokratiju. Niko se nije prodao i otisao u skupstinu kao vodja udruzenja vec svi pregovaraci kada zavrse sastanak sa ministarstvom ili nekim zamenicima odu na svoje njive da crnče.
A sramota treba da bude svakog ko je sedeo kod kuce i dobio razne doplate i subvencije koje smo mi koji smo izlazili na uluce zadnjih godinu ipo dana izdejstvovali, a pljuju nas..
Svaka čast većini forumaša koji nas podržavaju pa makar i iza kompa.
Ne bih više u ovoj temi.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja sam ove godine i orao preko tastature, malo je gusilo zbog prevelikih prinosa u subvencijama, ali uradilo se.


Samo se vi udruzujte automobilima i po 220 dinara litar a svadjajte na forumu to samo jednoj grupi ide u korist. Pet strana niceg napisanog, najbolji predlog "da se resi problem" - pa to svi znamo da treba da se resi. Kakvi smo, ovi sto nam vladaju su jos i dobri.
 
Ne treba misliti da će država osnovati takva udruženja, niti misliti da takva udruženja mogu funkcionisati na volonterskoj osnovi, tako da prilikom osnivanja udruženja razmotriti da se uplati malo ozbiljnija članarina. I ne spičiti potom sve što se uplati za članarinu da se kupi meso i skuva gulaš za članove.

Samo onako usput neobavezno nabacujem neka svoja razmišljanja.
Sto ne reagujete na vredjanje???? Ili je to dozvoljeno?
 
Subvencije bi najbolje bilo da se automatski prebace na ime poreza za korišćenje poljoprivrednog zemljišta i PIO. Tako bi 100% izbegli mahinacije i 100 % bi bio pomognuto svako registrovano PG. Znamo da mnogi ne plaćaju porez i PIO a ovako ih ne bi bolela glava bar što se toga tiče a i državi bi odgovaralo što bi rekli i vuci siti i ovce na broju. 😏👍
 
svaka njima cast

prvi put cujem za to

neka neka promenice se vlast kad tad(posto verujem ciji su) pa kad onda krene kuknjava

nazalost pola ce im otpisati kako to obicno biva sa ne platisama
 
Ma kakvi nemaju veze sa politikom jednostavno ne plaćaju, a kada je trebalo da ide u penziju onda su mu dali rešenje ali mu jedan deo penzije odbijaju na ime duga.
 
Nazad
Vrh