Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Ja sam dežurne smarače izignorisao i nemam više problema. Što toplo i tebi preporučujem. Gubiš vreme i energiju na nekoga ko ni sebi ne može i ne želi da pomogne.
To zna tvoje porodično stanje, to je u svojoj kući rešilo sve. Ne može da se stavi na ignore, puno je tu emocije, kad neko laže i pljuje, sve ljude, samo je on pametan
 
@nedeljkosavic012 - ti izgleda citas mnogo knjiga . Bas ti je bogat vokabular 👏
Jel moguce da se ne secas da si se Marjanu zahvaljivao i da si rekao da njega nije bilo ne bi pola traktora izaslo na proteste u maju ?
Kako god ne sekiraj se . Jovanov ce nesto i za Stig izboksovati 👍
Daj ajde i ti malo zajebi, Marijan nam je bio motivacija da izađemo, zahvalnost je bio sarkazam i sprdanje, da nas Marijan nije iznervirao ne bi nas toliko izašli, šta ti ja sada objašnjavam kada znaš kako izgleda priča Marijana. Za Stig nešto da Jovanov izboksuje, vrati se par stranica unazad i vidi sliku sa zadnjeg protesta koji se desio pre par sati, slika je iz Požarevca, obišla sve medije u državi
 
Zanimljivo mi je da ljudi na protestu upitani od strane novinara " šta očekujete od ovih protesta" odgovore NIŠTA. Mislim da je to objavio Insajder.
Citiram "da li očekuje reakciju Ministarstva nakon ove protestne vožnje" odgovor je bio ne očekujem ništa.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo mi je da ljudi na protestu upitani od strane novinara " šta očekujete od ovih protesta" odgovore NIŠTA. Mislim da je to objavio Insajder.
Citiram "da li očekuje reakciju Ministarstva nakon ove protestne vožnje" odgovor je bio ne očekujem ništa.
Šta očekivati od 200 traktora, cela Srbija spava, 300 000 gazdinstva spava. Ako nas već jebu ne moramo da ćutimo
 
Razumem ja tebe ali kada ovo pročita neko iz Beograda, Pančeva, Zrenjanina zapitaće se pa zašto protestuju ako ništa ne očekuju?
 
To zna tvoje porodično stanje, to je u svojoj kući rešilo sve. Ne može da se stavi na ignore, puno je tu emocije, kad neko laže i pljuje, sve ljude, samo je on pametan
U toku cele ove rasprave ja nisam uputio ni jednu psovku niti uvredu tebi za razliku od tebe.Niko od moderatora na to nije reagovao jer si ti na forumu zaštićen.Iz kog razloga,ne znam.Pripisuješ mi nešto što nisam pisao.Spominješ neke emocije ili šta.Gde sam ja spominjao tvoju porodicu ti spominješ moju.Emocije su da od besa ne znaš šta pišeš.A o članovima udruženja Stig kojem si pripadao ili pripadaš-tvoje pisanje ću naći o broju istih.
 
A zašto da ne pišem.Je li nekim aktom zabranjeno.Ako jeste,više neću pisati.
Koje ljude zajebavam(to je tvoj rečnik.U pitanju je pojedinac.Nisi pročitao kojim se rečnikom izražava.I to sve zbog toga što je za mene zahtev da se subvencije daju onima koji rade zemlju (što i ja podržavam)samo rasipanje energije na nebitne stvari jer se to zakonski ne može rešiti.To je tebi zajebavanje. :unsure: A mnogo većih problema ima za rešavanje.I onda se javi neko sa 2 člana da rešava poljoprivredu Srbije.Tebi je to u redu.
 
Nazad
Vrh