Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Uh, uh, ovakve stvari prost narod rešava jako efikasno..
Znači, pusti da te takvi kao ti zajebavaju i okači magareće uši od 40 cm da bolje glumiš magarca..
Mislim da ti je bolje da sam sebe isključiš na neko vreme..
Debilizam sta drugo reci! Kad te istina pecka i vredja onda sledi vredjanje!
Ima vas par ( na forumu, a prilicno dosta u drzavi, jer zato smo takvi i tu gde jesmo) kad god nije po vasem piz..te jer je vase vidjenje sveto!
 
Ne bi prosao bolje . Bio u vecim kreditima i molio Boga na nov moratorijum . I gresis da skromnost nije vrlina . Ako tako razmisljas mozda je @Zoran0230 pregazilo vreme ali tebe je zgazilo .
I ne moras da mi odgovoris i izvini na pitanju . Sta ce ti 75 Ha arende 😳
Od mora gluposti koje ti i zoran ovde danima pisete ovo je nagluplji post. Na poljoprivrednom forumu pitas covjeka sta ce mu arenda da radi. I to drobis i pametujes ljudima koji rade ozbiljno zemlju a imas 38 godina, juce si se vratio na selo i imas frezu. I ti se trpas o diskusiju o protestima. Pa dal si realan. Onog clana rumunske zajednice iz Lokvi ne treba ni komentarisati, godinama iste gluposti
 
Uh, uh, ovakve stvari prost narod rešava jako efikasno..
Znači, pusti da te takvi kao ti zajebavaju i okači magareće uši od 40 cm da bolje glumiš magarca..
Mislim da ti je bolje da sam sebe isključiš na neko vreme..
Iskljucen je on odavno, valjda si skontao da mu koeficijent inteligencije drzi zica koja spaja usi. Pa jel ijedan clan toliko fasizma i bolesti napisao za godine foruma kao on?
 
A ti crknes ako mi ne pomirises bulju!
Svi su za tebe fasisti kad treba slusati i necije drugo misljenje.
Cak i srbi koji imaju dokaze za svakakve cinjene zlocine!
Ali da, i ovi su fasisti sta mogu drugo biti!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od mora gluposti koje ti i zoran ovde danimai pisete ovo je nagluplji post. Na poljoprivrednom forumu pitas covjeka sta ce mu arenda da radi. I to drobis i pametujes ljudima koji rade ozbiljno zemlju a imas 38 godina, juce si se vratio na selo i imas frezu. I ti se trpas o diskusiju o protestima. Pa dal si realan. Onog clana rumunske zajednice iz Lokvi ne treba ni komentarisati, godinama iste gluposti
Imace se uskoro . Jel cu onda biti faktor da nesto napisem ? Jbg. nisam ja Tesla kao Badeljica da za deset godina stvorim 100 Ha .
Sta fali pitanje oko arende ? Pa od takvih obican i siromasniji covek ne moze da dodje do zemlje .
 
Imace se uskoro . Jel cu onda biti faktor da nesto napisem ? Jbg. nisam ja Tesla kao Badeljica da za deset godina stvorim 100 Ha .
Sta fali pitanje oko arende ? Pa od takvih obican i siromasniji covek ne moze da dodje do zemlje .
Pa sta ti ocekujes, da ti on udeli deo od svoje arende? Il da mu otmu da daju tebi?
Bojim se da neces ni tad, tj mozes pisati koliko ti volja, al dalje od toga neces stici sigurno. Bojim se i kad budes imao 60 da ce biti ista prica.
 
Lepo sam napisao da se dogovorite preko privatnih poruka, znao sam da će se trolovi nakačiti. Sad nema smisla brisati poruke, neka se vidi ko je kako kućno vaspitan, ko je kulturan, ko manje kulturan a ko nekulturan.

Nisam čitao sve poruke, a ni neću jer imam pametnijeg posla.

A ovima što se organizuju i dogovaraju za protest zapravo preporuka da se prebace na privatne poruke do dogovora, a posle neka pišu ovde. :cao:
 
Ne bi prosao bolje . Bio u vecim kreditima i molio Boga na nov moratorijum . I gresis da skromnost nije vrlina . Ako tako razmisljas mozda je @Zoran0230 pregazilo vreme ali tebe je zgazilo .
I ne moras da mi odgovoris i izvini na pitanju . Sta ce ti 75 Ha arende 😳
Ja sam imao sreće što sam imao jednog iza sebe koji mi nije davao da idem u kredite i zahvalan sam mu.Mirno spavam.Malo su nas ubile prošle 2 sušne godine.Drugo je kada uzmeš kredit a taj novac poseduješ pa da ti tvoj novac služi za obrt.A onaj koji nema koji misli da će vratiti kad dobije novac za ovo ono.Gledaj sad kako su bubnulu sa cenama naših proizvoda-odmah se pokvari plan.Moj jedan prijatelj kaže da treba imati muda za kredit.Reskira i dugne.Posle nailazi na probleme i kuka.
Ja sam mogao da dižem kredite a da ne mislim kako ću vratiti.Kako mi se ovo sa grlom desilo,kako bi vratio.Ja sam samo kempericu kupio na kredit 2007 i razlika između prve i zadnje rate je bila duplo veća ali sam ja te pare imao u kešu.
 
Pa sta ti ocekujes, da ti on udeli deo od svoje arende? Il da mu otmu da daju tebi?
Bojim se da neces ni tad, tj mozes pisati koliko ti volja, al dalje od toga neces stici sigurno. Bojim se i kad budes imao 60 da ce biti ista prica.
Ok . Videcemo sta ce biti i kako ce biti . Bojim se da me ne razumete koju poentu zelim da kazem ali nije bitno . Ja kapiram sta veci ratari pricaju . Ali nije ni poenta i najvaznije pitanje koliko traktora imas . Ako vi mene ne racunate za paora i tu ne mogu nista . Malo podrske ne ni bilo lose pruziti 👍
 
Moram vam priznati da ja uživam da čitam ove narodne umotvorine 👍. I zaista onaj ko ne učestvuje u diskusiji nego samo posmatra sa strane može da vidi Podele na VELIKE i male, prpfi i hobi, ratnike i dezertere, snalažljiv i tunjave, sposobne i nesposobne a sve sa ciljem da se onaj drugi ponizi, uvredi, omalovaži, i smeje, i ide se toliko nisko sa ciljem da se istakne ono JA. I kada svako večeras napusti forum i legne pomisli u sebi " Ala sam im rekao" i sa smeškom zaspi. " A govoriš bogat sam obogatio sam se i ništa ne potrebujem a ne znaš da si nesrećan i nevoljan i siromah i slep i go".
 
Poslednja izmena:
Tvoje pisanje govori sve o tebi. Sve je krenulo od kršenja Ustava SFRJ. Prvo to prouči pa možemo dalje da diskutujemo.
Slažem se da je rat bio dogovoren ali Srbi i Srbija nisu kršili Ustav.
Možda ti ne bi otišao u drugo mesto da braniš pravičnog svog brata ili druga, a ja bih.
I na kraju jedina legalna i legitimna oružana formacija je bila JNA, svi ostali su bili nelegalni ili teroristi bez obzira čiji su.
Kolega ovde jednostavno nisi u pravu ,prva republika koja je stavila republicki ustav iznad saveznog (inace po Srbe nakaradnog iz 1974) i time stavila van snage ustav SFRJ na koji se posle pozivala je bas Srbija.
 
A ti crknes ako mi ne pomirises bulju!
Svi su za tebe fasisti kad treba slusati i necije drugo misljenje.
Cak i srbi koji imaju dokaze za svakakve cinjene zlocine!
Ali da, i ovi su fasisti sta mogu drugo biti!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Da li si ti mentalno zaostala osoba? O cemu ti pises? Zlocinima u ratu? U kom ih nije bilo, sa svake strane. Onaj ko se probudi u ratu i zivi u nadi da ce ga preziveti na osnovu necije dobrote ili milosti je vec pola mrtav samo ne zna. U 100 dobrih 1 los sa jednom puskom je dovoljan da ubije 20 neduznih. Problem je sto ti to predstavljavljas kao da su to srbi radili svima i svima su krivi a onolike srpske civile i zarobljenike nista, sami se pobili. Jesu to srbi na kosovu bili okupatori?
Za jednog clana nacionalne manjine kojoj je srbija dala sva prava previse dopustas sebi. Upravu je mirosti, to prost narod najbolje resava, a veruj da ces naici i ti na to resenje kad tad.
 
Polako s tim,niko ne može da sudi sem istorije.Bio sam jedan od učesnika dešavanja u ratovima 90-ih.Ko hoće da pričamo može ali ne preko tastature.Vodim se kao RVI i dobijam neku mesečnu invalidninu,ako bi bilo nekog sranja i neko pokušao da uništi Srbiju šta mislite da li bih sedeo kući.
 
Mogu samo da kažem da dok su mnogi veliki Srbi za vreme bombardovanja bežali preko, vadili potvrde da su neuračunljivi, stavljali ruke i noge u gips, Peet je bio pored mene na topu kao i mnogi drugi Rumuni, Slovaci i Mađari. I veoma je ružno govoriti nekome da manjina kao da on toga nije svestan.
 
Nazad
Vrh