Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Знам да ће те ово душевно болети вероватно, али ја нит желим да ти придајем било каквог значаја, нит желим да улазим у било какву расправу са тобом.
 
Zorane bio sam i ja na pregovorima u avgustu a nisam član nijednog udruženja, viber grupe, stranke (sem poljoinfo foruma) niti sam veliki poljoprivrednik, znaju ljudi među sobom ko je ko pošto su iz istog mesta ili opštine i na protestima u NS- u su uglavnom bili mali i srednji poljoprivrednici (70-80%), kad bi upoznali ljude uživo i popričali shvatili bi da ste u istoj muci a ne ovako preko tastature (dok mu nevidiš beonjače ništa) a što se tiče pregovora jako se varate da mislite da su laki ponaročito kad iza vas stoji 1-2% poljoprivrednika (na blokadama) a ostali se nećkaju, boje, pljuju, neveruju a nisu ni prošetali do protestanata, plus vlast na svaki način pokušava da vas zavadi i ubacuje neke pete elemente.Dokle god u svakoj opštini ne izađu ljudi u proteste kupićemo mrvice i biće na kako bude a svima se nemože ugoditi tojest može ali treba podrška i vera u ljude i to je proces koji traje, nemogu da reše pitanje Kosova pregovorima 30g. a ne mi stanje u agraru sa 1-2% podrške.
 
Zorane bio sam i ja na pregovorima u avgustu a nisam član nijednog udruženja, viber grupe, stranke (sem poljoinfo foruma) niti sam veliki poljoprivrednik, znaju ljudi među sobom ko je ko pošto su iz istog mesta ili opštine i na protestima u NS- u su uglavnom bili mali i srednji poljoprivrednici (70-80%), kad bi upoznali ljude uživo i popričali shvatili bi da ste u istoj muci a ne ovako preko tastature (dok mu nevidiš beonjače ništa) a što se tiče pregovora jako se varate da mislite da su laki ponaročito kad iza vas stoji 1-2% poljoprivrednika (na blokadama) a ostali se nećkaju, boje, pljuju, neveruju a nisu ni prošetali do protestanata, plus vlast na svaki način pokušava da vas zavadi i ubacuje neke pete elemente.Dokle god u svakoj opštini ne izađu ljudi u proteste kupićemo mrvice i biće na kako bude a svima se nemože ugoditi tojest može ali treba podrška i vera u ljude i to je proces koji traje, nemogu da reše pitanje Kosova pregovorima 30g. a ne mi stanje u agraru sa 1-2% podrške.
Znam da si bio na pregovorima.Nijedan mi se od pregovarača koji su članovi poljoinfa nije obratio takvim normalnim tonom kao ti.Odmereno,bez vređanja.Skidam kapu.Ništa ja novo ne pišem što vi već ne znate ali bahato ponašanje nekih tvojih saboraca sigurno neće dobro doneti jedinstvu poljoprivrednika i zato smeta mnogima moje pisanje iako sam tačno naveo razloge ne izlaska na proteste,koji nisu od juče.Neko može da pređe preko nekih stvari ali ja ne.Da li zbog iskustva ili godina ne znam ali ne mogu stati pored onog koji mi je onomad uskratio subvencije na par godina.Nisam minirao proteste.Sve objave sam podržao.Da li će tako biti i u buduće,ne znam.
 
od oba protesta sto su do sada bili

prvi je bio dobar za one koji su imali suncokret-posebno mislim na deo juznije od Dunava i Save(zbog roda)

drugi za sada(ponavaljam za sada) ispao dobar onima koji su cekali i imali neki zastoj u prijavi za subvencije tj problem u e agraru pa su kasnije odjednom dobili svih 18hilj po hektaru.....ogroman broj je dobio 9hilj(cekamo nestrpljivo drugi deo) a neki verujem nisu ni to

sve ostalo cisto gubljenje vremena itd

jedino sto su nadam neki shvatili da iako se govori da svi zajedno protestuju i ako se primer ima 4 zahteva,neki ako im je njihov jedan zahtev ispunjen povuci sa blokada jer kako kazu u tom trenutku oni su zadovoljni sa tim i misle da je to najbolje sto se moze izvuci

mozda jos stavka da naprimer mi gore backa,dodajem srem uz nas nikako u istu ravan sa naprimer stigom(nista licno) jer su cene kod njih povrsina i usluga(arende itd) ocigledno gotovo 40% nize nego kod nas i oni ce uvek biti zadovoljniji sa onim sto se navodno dogovori sa trenutno nazadnim koji su na vlasti
zbog toga sam negde veci napisao negde u nekoj temi da se moramo u nekom daljem periodu mozda i razdeliti u poljoprivredi po oblastima

eto moje neko misljenje
 
Ja se samo bojim da ce nekom od dosadasnjih organizatora i pregovaraca prekipeti zbog ovakvih pisanja i da ce dici ruke od svega, a onda ce stvar preuzeti neki dezurni SNS Bacina i on ce vam sigurno doneti bolje.
To jeste . Ali cisto sumljam da ce pet negativnih pisanja pokolebati pregovarace . Pa Nedeljko ima 400 traktora iza sebe i bas se potresa na nasa pisanja . Kritika tera coveka da bude jos bolji i nadam se da ce i biti jos bolji u buducnosti . I sam znas da tapsanje po ledjima ne radi stvar . I nadam se da ce se u budicim pregovorima uvaziti neki savet i malih paora i za njih se boriti .
@Lule28 - potrebno nam je krovno udruzenje koje ce izgarati dok se svi zahtevi svih bransa poljoprivrede ne ispune 🤔
Evo sada sam gledao paore iz Medvedje koji su blokirali Moravski koridor jer nadlezni cute a imaju 100% stete od poplava . Zasto iza njih sada ne stane neko udruzenje ?
 
Ja se nadam da si dovoljno pismen i da nisi toliko glup da vratis postove i procitas u kom kontekstu je manjina sponenuta,tj prava manjinskih naroda u Srbiji i prava Srba koji su bili manjina u drzavama ex yu,gde su bili i konstutivni narodi. Ne razumem zasto obrces teze i lupas gluposti?
Pod 2. on je licno sam izjavio ovde da opravdava Nato bombaedovanje Srbije negledajuci na civilne zrtve,decu i samo za to ga treba svezati za drvo kao kera,a ne zato sto je rumun ili bilo ko drugi. Veceg fasizma od togs nema,i stici ce ga. A kao takav verujem da je bio od velike pomoci u pvo do moga.
Eto vidis zbog takvih napisanih gluposti, lazi, nebuloze i vredjanja tretiram te neuravnotezenim sa niskim iq, jer non stop si se nadovezao na moje postove i uvek preokrenuo pricu kako bi me spustio na tvom nivou a potom i krenuo sa mlacenjem i vredjanjem jer tu imas iskustva a to nije nikakva tajna i jasno je da rade samo budale!
Gluposti, tvrdis da sam ikad opravdao bombardovanje, ne razumes ti razliku izmedju onoga sto sam rekao i toga sto ti sebi stvaras u glavi.
Stojim ja i dan danas iza toga da nije trebalo doci do bombardovanja ali stojim i iza toga da nas je uvukao u sve to sistem onog govnara koji se popisao po svoj narod i po Srbiji, jer da je shvatio ozbiljno pretnje onih koji jedva cekaju da biju onda ne bi doslo sigurno do toga.
Ali ne vredi s tobom polemisati jer ti si nacionalista i pun mrznje!
Bio je jos jedan na ovom forumu @savopunk koji u svakom drugom postu je vredjao madjare na svaki moguci nacin pa je zasluzeno izbacen sa foruma dok tebe neko verovatno stiti jer si ti neka posebna rasa i soj koji je stvoren da provocira i da mrzi sve sto nije srpsko!
U vise navrata lepo sam ti rekao da me zaobilazis ali ti si smrdljivi krpelj koji jedva ceka da se kaci. More skini mi se s …. vec jednom!
 
Znam da ne treba da se mesam ali nemojte vise tako . Evo neka pametniji popusti i neka stane sa odgovorima .
@baderljica @nedeljkosavic012 - jel mozete da stanete iza ovih ljudi . Bar da se cujete sa njima i uputite dopis ministarstvu ?
 
Znam da ne treba da se mesam ali nemojte vise tako . Evo neka pametniji popusti i neka stane sa odgovorima .
@baderljica @nedeljkosavic012 - jel mozete da stanete iza ovih ljudi . Bar da se cujete sa njima i uputite dopis ministarstvu ?
I kod sela Kosevi su napravili problem, bilo je i kuca poplavljenih.
 
Par poruka na temu prinosa i klime, kao i nekoliko o tome ko, šta i kako misli o srbima je obrisano, one prve trebaju ići u druge teme na forumu, a one druge autori mogu da pišu na primer na forumu B92, a ne da nas smaraju, prvo van teme a drugo što je politikanstvo.
 
Znam da ne treba da se mesam ali nemojte vise tako . Evo neka pametniji popusti i neka stane sa odgovorima .
@baderljica @nedeljkosavic012 - jel mozete da stanete iza ovih ljudi . Bar da se cujete sa njima i uputite dopis ministarstvu ?
Nije još formirana grupa koja će zajedno sa ministarstvom razmatrati probleme u poljoprivredi.A i malo ha je u pitanju da bi neko pridavao značaj.
 
Ne trebas brisati, prebaci ih u neku novu temu koja ce se zvati **greška materina jer ni za sta drugo i nisu takvi postovi!
Ili izbrisi ih sve jer ovako ostajem duzan nekim magarcima za replike!
 
Jbg. sve im unisteno . Koliko su samo novca ulozili da napune plastenike . Treba se bar cuti sa njima . Podrska sada njima pa ce da je vrate kada bude trebalo 🤔
 
Ne trebas brisati, prebaci ih u neku novu temu koja ce se zvati **greška materina jer ni za sta drugo i nisu takvi postovi!
Ili izbrisi ih sve jer ovako ostajem duzan nekim magarcima za replike!
Zaista nemam vremena da se tome posvetim, a ni ostali urednici koji su angažovani na forumu.
 
Sta bi paor dobio da je prosle godine proglasema elementarna nepogoda ( susa ) ? Naravno pojedini delovi Srbije . Bilo je i delova koji su dosta bolje prosli .
 
Nazad
Vrh