Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
A šta je bilo kad vam nije valjalo 14000 do 100ha.
Misli ti za tebe al nemoj za mene.
 
Zato jeste i cilj da se ljudi, pa makar i neformalno udruže (druže), pa će doći do saradnje, povrtari da podrže ratare, a ratari da podrže stočare kad zatreba. Posle kad bude trebalo da se te usluge u podršci zapamte, pa vrate.

Naravno uz usko stručnije zahteve, svi poljoprivrednici imaju i stvari koje se tiču svih njih, pa na tome mogu zajedno da insistiraju.

Što se tiče nas sa poljoinfo foruma, pa mi jedva da vodimo ovaj forum na održivom nivou, a ne da nam se prepusti glavna reč. :haha::haha::haha:
 
Zato jeste i cilj da se ljudi, pa makar i neformalno udruže (druže), pa će doći do saradnje, povrtari da podrže ratare, a ratari da podrže stočare kad zatreba. Posle kad bude trebalo da se te usluge u podršci zapamte, pa vrate.

Naravno uz usko stručnije zahteve, svi poljoprivrednici imaju i stvari koje se tiču svih njih, pa na tome mogu zajedno da insistiraju.

Što se tiče nas sa poljoinfo foruma, pa mi jedva da vodimo ovaj forum na održivom nivou, a ne da nam se prepusti glavna reč. :haha::haha::haha:
Čovek objasnio da smo kompleksaši...https://www.tiktok.com/@idoli.neke.generacije/video/7039779838906961158
 
Poslednja izmena:
A konkursa za mašine neće ni biti?

Molim vas sedite kući drugi put.

Kako sam dobio informaciju od 1. Juna bi trebalo da krene republika...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zašto?

Dobiću još 180k za po ha a neću 500k za sejalicu povraćaj? Sejalica je kupljena i uredno plaćena.

Da li ovaj što razmišlja može da mi objasni šta je tu bolje? Ja izgleda nisam sposoban za tako nešto.
 
Zašto?

Dobiću još 180k za po ha a neću 500k za sejalicu povraćaj? Sejalica je kupljena i uredno plaćena.

Da li ovaj što razmišlja može da mi objasni šta je tu bolje? Ja izgleda nisam sposoban za tako nešto.
Zato što mnogi ljudi nikada nisu dobili tih 500000 za mehanizaciju(pritom ne mislim na sebe),a konkurisali su mnogo puta i mislim da sad ne trošimo vreme na priču o konkursima i tim stvarima.
A drugo sve i da se ništa nije dobilo treba biti malo uz svoje ljude.Bilo je ljudi sa po par jutara zemlje ali su došli za bolje sutra,da se nešto pokrene u poljoprivredi.
I mladih je bilo što je ohrabrujuće,takoreći još dece,da se postide mnogi ozbiljni ljudi koji se boje.
Mislim da je mnogo poštenije reći ne smem i nema ljutnje.
 
Zašto?

Dobiću još 180k za po ha a neću 500k za sejalicu povraćaj? Sejalica je kupljena i uredno plaćena.

Da li ovaj što razmišlja može da mi objasni šta je tu bolje? Ja izgleda nisam sposoban za tako nešto.
racunaj da si dobio 360.000 i sigurno je svakom, dakle sa kreditom na 24-36meseci su svi dobili masinu… ja to tako vidim
 
Po meni je realnije da dobiju svi solidno nego pojedinci koje ubode da dobiju i ovi što imaju talove pa kupuju svake godine. Više sam dobijao godišnje dok su subvencije bile 14000 dinara po ha nego za 2 mašine kupljene za ovih 13-14 godina koliko je gazdinstvo na meni. Kupljen je i traktor i još jedna mašina za to vreme ali nije bilo konkursa 2011 za traktore a za sejalice je 2013. bilo debilno ograničenje da ne može sejalica uzeta na lizing jer su znali da je Almex sve sejalice tako prodao.
Kako god, ovo što je izdejstvovano jeste malo (ja sam priželjkivao barem 200e+) ali je opet više nego što smo imali. Kad nas izađe barem duplo više nego sada, biće više izdejstvovano..
 
A konkursa za mašine neće ni biti?

Molim vas sedite kući drugi put.

Kako sam dobio informaciju od 1. Juna bi trebalo da krene republika...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Cudno da jos uvek ne najavljuju na sve vesti to, obicno kad treba da krene neki konkurs najavljuje se par meseci unapred da se vidi kakav smo tigar 😅
 
Puna mi je fioka ,,pametnih" koji su sedeli kući. Nemaju ni stida, ni srama, samo zloba i cinizam i još komentarišu notorne gluposti. Stvarno je komunizam i samoupravljanje ubilo Srbiju. Aj' zdravo.
 
Nazad
Vrh