Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ja sam već više puta pisao o ,,žrtvovanju" svog traktora. Svi misle samo o sutra, život nije samo sutra
 
Ne.Ima ih koji ne žele,koji ne mogu iz raznih razloga i onih koji nisu obuhvaćeni zahtevima.
Prvi sastanak i okupljanje ovih ljudi koji su pokrenuli proteste je bio u Bogaticu i tad se 5 udruzenja dogovorilo o zajednickom nastupu.
Otvoren poziv svim ostalim udruzenjima je stajao cini mi se oko 45 dana, u tih mesecipo jos 2 udruzenja su donela odluku o pridruzivanju.
Konkretno mi ovde u Macvi smo se nadali prilasku svinjara i vocara ali do toga nije doslo ,svinjarima je izgleda trenutno lepo a vocari kalkulisu i nadaju se prosloj godini sto se maline i kupine tice.
Znaci svi koji su bili zainteresovani i svi koji su imali neki konkretan predlog mogli su pristupiti ,izneti svoje vidjenje stvari i ponuditi resenje.
ALI posto smo mi poznati kao sajber-kurajber borci preko tastature ,tesko nam je pomeriti **greška iz stolice ili supruzinog krila ,velika vecina se odlucila za aktivnu borbu -soljenje pameti i iznosenje predloga ,sugestija i sumnji na forumima ,tviteru ,fejsbuku i ostalim k.cima palcima.
Sad posle svega svi smo nezadovoljni ,a najnezadovoljnij su oni koji su od pocetka govorili da od toga nema nista i da je to samo borba pojedinih vodja za licnu korist.
Predlazem svima onima koji kazu da je ovo sto je izboreno -nista- kao i onima koji se nisu pridruzili iz ma kog razloga da se odreknu benefita koji su dobijeni u korist osiromasene nam drzave ili dobrotvorne svrhe.
Onima koji su izlazili i istrpeli sve pritiske i provokacije kojima smo bili izlozeni zelim sve najbolje a posebno kolegi Dejanu Trajkovicu uz poruku vidimo se opet jer ovo je cini mi se tek prvo poluvreme......
 
Poslednja izmena:
Ja sam već više puta pisao o ,,žrtvovanju" svog traktora. Svi misle samo o sutra, život nije samo sutra
Kad se na Kosovu Srbi bore tako sto postavljaju barikade u vidu kamiona, balvana, izkipovanog kamena i sl. to je legitimno, to je borba za opstanak i sl, a kad se ovde postave traktori na putu to je onemogucavanje gradjanima sloboda kretanja. I nemijte da ste u dilemi da li bi razgurali traktore tim kombinirkama.
 
Evo nekih objasnjenja od tri predstavnika . Ovaj iz Race je bas radikalan i sigurno je zavrsio neku svoju ulugu u buducim pregovorima . Sta je sve bilo to znaju samo vodeci ljudi iz udruzenja .
 
Kad se na Kosovu Srbi bore tako sto postavljaju barikade u vidu kamiona, balvana, izkipovanog kamena i sl. to je legitimno, to je borba za opstanak i sl, a kad se ovde postave traktori na putu to je onemogucavanje gradjanima sloboda kretanja. I nemijte da ste u dilemi da li bi razgurali traktore tim kombinirkama.
Ja nisam za blokade ali ću podržati svakog na blokadi, a i izneo sam moj predlog. A koji si ti predlog izneo kao zamenu za blokade ? KiM se branio kada su hapsili, a posle naši ubili Olivera, a tada su svi ćuuali.
 
Samo mi nikada nisi obrazložio i nisi rekao koja moja reč je ,,brljanje". Možda sam glup i lud ali mi obrazliži. Kako to nisi uradio znači da ti mrziš i zato imaš potrebu da vređaš. Nemam bameru gubiti vreme sa takvima kao vi. I zato se odjavljujem. Živi bili.
 
Pa to je trebao da kaže tamo i ako se ne slaže da ne prihvati sporazum, nego kao ona što je dala pa se posle kaje....
 
Pa to je trebao da kaže tamo i ako se ne slaže da ne prihvati sporazum, nego kao ona što je dala pa se posle kaje....
Зар не мислиш и ти и сви остали као ове што тупе а НИСУ отишли тамо на улицу,да ја њихово паметовање шта како и где је требало у најмању руку беспотребно. Ок сви имају право на мишљење ал људино сједио си кући,из било ког разлога. Ако имаш образа ћути бар,немој паметовати људима који нису сједили кући и говорити шта су требали. Јел то толико компликовано?
 
Nazad
Vrh