Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
To je i logicno.
Stvarno?A jel logicno da jedan od glavnih pregovaraca na protestima bude covek koji se ne bavi cisto poljoprivredom.Njega je cak i premijerka prozvala imenom.Zar niste mogli profi poljoprivrednici bar glavne pregovarace da obezbedite?Sad ce biti ...........
 
Naravno da će sada posle ovih protesta doći do svađe onih koji su izašli i onih koji nisu.Naravno da nisu svi mogli izaći a razloga ima mnogo i ne treba nikog osuđivati kao što ne treba kriviti ove što su izašli a ostvarili "samo toliko".Šta god radili ili ne radili vlasti je poljoprivreda na zadnjoj rupi.Da ih interesuje budžet bi bio 6x veći.
Što se podela tiče na hobiste i profesionalce.To je tema koja mora da se zatvori ako u budućnosti želimo nešto da postignemo.Zbog toga je sigurno izlaznost uvek manja za veliki procenat.Neko će se smejati tome ali nije nimalo smešno-to je istina.
Što se plavog dizela tiče.Izričito sam da ga dobije onaj koji radi zemlju.Ali kod nas uvek postoji ono ali.
Što se podizanja subvencija po grlu,niko nije spomenuo neumatičene krave za koje je za sada 20000.Nisam ni za to da imamo iste podsticaje kao i oni koji plaćaju matičnu službu ali i to su krave ali ih niko ne zarezuje.Do pre par godina nismo ni dinar dobili.To je država sama odredila.Nije dobijeno na protestima.
Nemoj mi reći da je 99% paora bilo baš spečeno i nisu mogli da izađu na proteste 😂😂😂😂😂
 
Grešiš kao i većina ovde koji sve pogrešno shvate i onda kreću da se raspravljaju oko toga i prave teorije. Mileta nije bio pregovarač.
Izvinite ako gresim nije mi namera bila.Znaci samo je bio jedan od vodja protesta?Sad posle ovoga jos vise ga cenim jer se umesao ravnopravno sa profi poljoprivrednicima oko vodjenja protesta
 
Ispred Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije – Đoka Ćurčić i advokat Srđan Konakov

Naše mleko- Milan Pajić i Slobodan Brkić

Poljoprivrednih proizvođača Subotice -Miroslav Matković i Marko Gabrić

STIG – Nedeljko Savić i Milan Marković

Za spas i opstanak stočara zapadne Srbije – Zlatko Kokanović i Mladenović Đorđe

Savez Udruženja poljoprivrednika Banata – Borislav Čižmaš i Slavko Vukov

Proizvođači mleka Šumadije i Pomoravlja – Slobodan Vidojević i Ivan Pavlović
Spisak pregovarača...
 
U Bogaticu nisu izasli oni koji su nesto "ucarili", tj. dobili od drzave i takvih je mnogo. To je jasno kao dan, dobio si i moras da cutis.
Dosta njih je samo proslo pored, na kratko bace pogled i nastave put.

Duse prodane...
 
Poslednja izmena:
evo na tanjugu K1 tv gosti uzivo-magare Risticevic,doticnog gospodina od oko 60-70 godina ne poznajem i Mileta Slankamenac se ukljucuje iz svoje kuce
 
Nije tačno !!! Svi su obihvaćeni zahtevima !!! A ako postoji izuzetak, zašto nije izašao i izneo svoj problem ? Kako meki prolaznik može znati da je neko upao u bunar ako onaj iz bunara ne zapomaže ? Ko hoće nađe način, ko neće nađe izgovor !
 
Ti si pisao o vrapcu na grani a ja o vrapcu u ruci...i obrazlozio sam zasto tako mislim.SVE sam razumeo osim dela u kom spominjes Pancevo!?
E sad je bolje. Ljudi u Pančevu su trpeli ogromne pritiske i to je svima jasno, njihov pritisak je zamajac protesta. Kada je stigla informacija da su sektaši krenuli na tu našu blokadu sa kombinirkama i batinašima, ljudi na drugim mestima su se pokolebali, zanimljivo ne toliko zbog batinaša nego zbog svojih traktora i to je dosta oslabilo moral i našu poziciju.
 
Pa ko bi platio ljudima tu stetu da su im polupali traktore kombinirkom? Vlada Srbije, neka NVO, ili iz svog dzepa? Normalno je da strahujes za svoju imovinu, ipak je tu bilo vrednih traktora.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Свакоме је свој трактор ма какав био вредан, можда је некоме и једини и зашто да остане без њега.
 
E sad je bolje. Ljudi u Pančevu su trpeli ogromne pritiske i to je svima jasno, njihov pritisak je zamajac protesta. Kada je stigla informacija da su sektaši krenuli na tu našu blokadu sa kombinirkama i batinašima, ljudi na drugim mestima su se pokolebali, zanimljivo ne toliko zbog batinaša nego zbog svojih traktora i to je dosta oslabilo moral i našu poziciju.
Tacno tako,to sam i ja napisao...pritisak,pretnje i jos svasta nesto...Blokade u Pancevu svaki put imaju ,,veliku tezinu"!
 
Pa ko bi platio ljudima tu stetu da su im polupali traktore kombinirkom? Vlada Srbije, neka NVO, ili iz svog dzepa? Normalno je da strahujes za svoju imovinu, ipak je tu bilo vrednih traktora.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
I zbog toga svako gazdinstvo treba da ima jedan ,,traktor za proteste".
 
Nazad
Vrh