Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kolege da li ste videli kad opozicija pravi mitinge da se u tim protestima ubace ljudi koji izazovu nerede i tuce? Tako samo treba da neko klimne glavom i eto ekipe kod nas da nam prenove traktore. Njih nema medju nama jer unapred se zna kako ce se zavrsiti
 
Posebno mi se svideo deo gde navodiš da Predsednik mora pravo da vam se izvini..
Mislim da bi to trebao biti jedan od zahteva .ako ne i prvi 🤠
Da , i koja su to dva udruženja što idu kod Šiptara ?
https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...izvodjaca-mleka-sutra-na-sastanku-sa-vucicem/
U članku su imena udruženja. Stajanje pored puta bi bilo genijalna ideja i ne bi se ni primetilo da ima nekog dok ne dođu da kose travu iz komunalca. Posle 5 dana bi došlo lepo vreme, ti heroji bi se setili da imaju njive da prskaju a već su u svom selu i svima dobro, razlaz, ne mora da se traže klošari kao prošle godine da kažu kako je sve dogovoreno i rasture proteste...Pošto je seljak temelj, osnivač, branitelj i osvajač teritorije koja se zove Srbija, treba sve da stane, svakako nema života tamo gde nema slobode ni pravde.
Za kraj ću citirati velikog patriotu, bez J, Petra Kočića:

Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu, slobodan je i neustrašiv kao Bog, a prezren i gladan kao pas​

 
Kolege da li ste videli kad opozicija pravi mitinge da se u tim protestima ubace ljudi koji izazovu nerede i tuce? Tako samo treba da neko klimne glavom i eto ekipe kod nas da nam prenove traktore. Njih nema medju nama jer unapred se zna kako ce se zavrsiti
Navedi jedan protest OP gde je bila tuca i neredi?

Ako mislis na ove sto dolaze bagerom i motkama to su ti iz vlasti ili ako mislis na to sto izvede policiju i zandare da biju narod

Bez opozicije svaki(bilo koji) protest je osudjen na propast jer sta ovaj na vlasti u fotelji ima da izgubi?
Ovako samo produzava agoniju onog koji protestuje i razmislja se koliko da ponudi da bi se ovi sto protestuju donekle zadovoljili
 
A sa kojom namerom si ga ti postavio??
Da se diskredituju oni koji stoje ceo dan i bore se za druge.
Možeš misliti pije pivo,možda je trebao da degustira skupa vina na tv-u?
Kako smo propali to je strašno,kao narod,nekad dodje čovek iz Amerike da brani svoju zemlju a danas kad se svi boje pokušava se diskreditovati par ljudi koji imaju m..a. i hrabrost.
 
Mislim da sam obrazložio zašto sam ga postavio.
Da se diskredituju oni koji stoje ceo dan i bore se za druge.
Možeš misliti pije pivo,možda je trebao da degustira skupa vina na tv-u?
Kako smo propali to je strašno,kao narod,nekad dodje čovek iz Amerike da brani svoju zemlju a danas kad se svi boje pokušava se diskreditovati par ljudi koji imaju m..a. i hrabrost.
Nije mi namera bila da nikoga diskreditujem.Samo pogledaj snimak i videćeš ponašanje gde mu je novinar izvlačio reči iz usta i izjavio da je 50% zahteva prihvaćeno.
Ako je možeš misliti,,šta više da komentarišemo.Samo sam za to da je bar sklonio flašu dok ga je snimao i ništa više.
 
Mislim da sam obrazložio zašto sam ga postavio.

Nije mi namera bila da nikoga diskreditujem.Samo pogledaj snimak i videćeš ponašanje gde mu je novinar izvlačio reči iz usta i izjavio da je 50% zahteva prihvaćeno.
Ako je možeš misliti,,šta više da komentarišemo.Samo sam za to da je bar sklonio flašu dok ga je snimao i ništa više.
Za flasu se slazem. Drugo treba da znas da obicno svi na protestima izbegavaju da daju neke izjave za medije pa onda smiluju jednog, a taj mozda nije naj govorljiviji i onda dodje do takvog snimka koji ne treba prosledjivati dalje.
 
Nisam ga ni prosleđivao, samo na forumu.Mogu i da zamolim tog šo je okačio da skine sa društvenih mreža ako se ljudi sa foruma slažu.Nikakve loše namere nisam imao.Čoveka ni ne poznajem i tačno je da je izašao i za mene.Meni ne smeta,ne pije moje.i ja sam nekada pio pa znam kako je.Samo da ne gledaju oni što ne treba pa da zloupotrebe.
 
Nazad
Vrh