Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
A da li koristis benefite koji se ostvare protestima??
 
A da li koristis benefite koji se ostvare protestima??
Ne koristim nemam kredit,ne licitiram drzavnu zemlju i nisam dobio subvencije.Sta jos da napisem mogu ko vi sednem u kola i provozam se do Novog Sada i obavezno objavim jer ako nisam objavio nije se ni desilo.Da te obavestim na zadnjim protestima bio sam do Vladimirovaca i bio do Banovine pa nisam dao objavu jer smatram da je to moja interna stvar.Jos nesto bio sam i do Pancevackog mosta onomad.Zar nije dosta od mene?
 
Mnogo si drcan da ne kazem nesto gore ne prilici mi zbog godina.Namera mi je bila iskrena jer citam o njemu sve najgore pa ajd da pitam ovde .Pogresio sam ovde se nista ne pita posebno ne nesto sto se kosi sa stavom odredjene grupacije na forumu.Podzravam proteste ali na ucestvujem jer ja sam jedan obican penzos koji pomalo ubija vreme na njivi.
,,imam jedan za pozajmicu" nije pitanje. To je sprdnja ili kako se kod nas kaže podj.bavanje
 
Pun mi je kofer onih koji nalaze opravdanje za sedenje kod kuće. Zbog takvih nam se i dešava svo ovo zlo u Srbiji i u bivšoj Jugi. Nisam ja izašao zbog subvencija, izašao sam zbog svog zla kod nas i u svetu.
Moze da ti bude pun kofer svega i svacega ali shvati da su neki izasli na svim nesto vecim i i znacajnijim protestima gde spada i onaj zadnji kad su nas napusili neki sasvim levi pa ocekujes opet izlazak tih?!
Pa vise od 10 god nista se znacajno nije desilo i puklo je sve u nekim usranim pregovorima od strane par nakupljenih nesposobnjakovica koji su otisli na pregovore!
Shvatas li zasto je nekome otislo preko onu stvar?!
Podrzavam ali kako se trenutno odvija situacija ne pada mi na pamet da opet izlazim a kamo li da ispravljam time zlo koje se desava u svetu!
Bas me zanima uticaj protesta protiv svetskog zla!
 
,,imam jedan za pozajmicu" nije pitanje. To je sprdnja ili kako se kod nas kaže podj.bavanje
Da ne bude podjebavanje iskreno sam pitao jer sam video da radi u ZIG znaci da je hobista sto se ovde na forumu odomacilo.Kako je kolega odgovorio zato sam dao takav odgovor da ne zaostanem .Stoti put ponavljam podrzavam proteste i tacka
 
A da li koristis benefite koji se ostvare protestima??
Sve benefite. Svaku inspekciju dočekam raširenih ruku. I na svaki su se redovno odazovem i eto još sam živ pored svih pretnji. Svakom ko misli da ja i ljudi oko mene koje ja poznajem imamo benefite želim njima te benefite. Da li je uredu ? A vi sedite kući i čekajte migrante, kineze, šiptare, koronu, gašenje farmi, uslove u poljpoprivredi koje nećete moći da ispunite. Srećno
 
Sve benefite. Svaku inspekciju dočekam raširenih ruku. I na svaki su se redovno odazovem i eto još sam živ pored svih pretnji. Svakom ko misli da ja i ljudi oko mene koje ja poznajem imamo benefite želim njima te benefite. Da li je uredu ? A vi sedite kući i čekajte migrante, kineze, šiptare, koronu, gašenje farmi, uslove u poljpoprivredi koje nećete moći da ispunite. Srećno
Kolega to je bilo meni namenjeno ne tebi.Samo smireno ja pisem iskreno nemam sta da krijem,a ni inspekciju ne ocekujem .
 
Sve benefite. Svaku inspekciju dočekam raširenih ruku. I na svaki su se redovno odazovem i eto još sam živ pored svih pretnji. Svakom ko misli da ja i ljudi oko mene koje ja poznajem imamo benefite želim njima te benefite. Da li je uredu ? A vi sedite kući i čekajte migrante, kineze, šiptare, koronu, gašenje farmi, uslove u poljpoprivredi koje nećete moći da ispunite. Srećno
Kolega pitanje je bilo za kolegu kalman58. Nadam se da ce se i kod nas nesto izdesavati, moja dva traktora, ako treba i sva tri su spremna kao i uvek do sada.
 
Pistite coveka da uziva u penziji . Njih muce druge stvari i ne zele se nervirati i time zdravlje unistavati jer ce malo sutra stici do lekara . To su veliki problemi sa cime se oni suocavaju .
Jel moze u PP neki broj telefona ili neke viber grupe u kojoj se pise sta ce biti i kako ce biti . Ovde na forumu se ne dobijaju nikakve informacije o buducim desavanjima .
 
Rata kredita mi stigla pre uredbe, a za 5ha drzavne koliko radim nisam trazio odlaganje, cak i ne znam da je postojala mogucnost odlaganja.
Isplacen suncokret,konkurisao sam za subvencije a sto zar nisam trebao?Da li si ti dobio odlaganje rate kredita pa odlaganje placanja za drzavnu izlicitiranu zemlju?
I zar ti nije stalo da se subvencije znatno povecaju??
 
Pa naravno da mi je stalo,i do plavog dizela itd.Spor je oko toga da sam pitao za doticnog kolegu koga ne znam dal stvarno predstavlja probleme poljoprivrednika ili opet mosa.Upoznao sam dosta kolega prilikom posete ZP i na susretu u Vrscu i kad sam video da sam mator reko ne vise.Pozdrav
 
Kolega pitanje je bilo za kolegu kalman58. Nadam se da ce se i kod nas nesto izdesavati, moja dva traktora, ako treba i sva tri su spremna kao i uvek do sada.
Mi smo ceo dan u NS, niko me nije zvao. Pročitao sam na fb i to je to. Kod kuće se ne broju, bar ne broji služba koja javlja šefu stanje na terenu. Inače moja prethodna objava se odnosi na sve koji misle gkasno i na one koji misle u sebi da sam nešto dobio i ljudi koje ja poznajem. A nije ih mali broj.
 
Pistite coveka da uziva u penziji . Njih muce druge stvari i ne zele se nervirati i time zdravlje unistavati jer ce malo sutra stici do lekara . To su veliki problemi sa cime se oni suocavaju .
Jel moze u PP neki broj telefona ili neke viber grupe u kojoj se pise sta ce biti i kako ce biti . Ovde na forumu se ne dobijaju nikakve informacije o buducim desavanjima .
Ništa se ne zna šta će biti i kako će biti. Sve se odlučuje u hodu na terenu. Ishod zavisi od broja izašlih traktora, a ne od broja glasova podrške. Ja nemam nikakav broj i nisam ni u jednoj grupi. Ja sam na terenu.
 
Nema se šta obaveštavti, osim da smo krenuli kući. Ništa se neće desiti. Podrška je nedovoljna da bi oni pristali na ustupke. Nema ništa dok većina ne izađe. Izašli smo da bi smo se razlikovali od onih koji sede kod kuće, da znamo ko je ko.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh