Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Molim sve ucesnike u temi da prvo okaju subvencije/suncokret/porez/odvodnjavanje grehe na ulazu pa da onda steknu pravo glasa.
Mi iz Titelske opstine bolje da cutimo, otislo je 8 traktora iz Vilova, a ostali niko, i prosle godine je bilo slabo. Na mostu 3 traktora iz Loka i jedan iz Mosorina, treba da nas je sramota i da se pokrijemo usima
 
Kao što je bilo najavljeno, protesti nezadovoljnih poljoprivrednika u organizaciji 7 udruženja su počeli 16.05.2023 g. Pokušao sam da objasnim razloge, zahteve i posledice protesta u emisiji IZA VESTI, kako je to izgledalo, pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Kao što je bilo najavljeno, protesti nezadovoljnih poljoprivrednika u organizaciji 7 udruženja su počeli 16.05.2023 g. Pokušao sam da objasnim razloge, zahteve i posledice protesta u emisiji IZA VESTI, kako je to izgledalo, pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
Dobro što si postavio video, da pogledaju i oni koji nemaju SBB
 
Kao što je bilo najavljeno, protesti nezadovoljnih poljoprivrednika u organizaciji 7 udruženja su počeli 16.05.2023 g. Pokušao sam da objasnim razloge, zahteve i posledice protesta u emisiji IZA VESTI, kako je to izgledalo, pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
Posebno mi se svideo deo gde navodiš da Predsednik mora pravo da vam se izvini..
Mislim da bi to trebao biti jedan od zahteva .ako ne i prvi 🤠
Da , i koja su to dva udruženja što idu kod Šiptara ?
 
Poslednja izmena:
Zmaj od Noćaja

A da učestvuješ malo u protestima pa da tamo pitaš na licu mesta?

Ili ti je lakše da se informišeš šta ljudi rade iz kompjuterske stolice?

Kako izgleda ima nekih koji troluju temu.
 
Zmaj od Noćaja

A da učestvuješ malo u protestima pa da tamo pitaš na licu mesta?

Ili ti je lakše da se informišeš šta ljudi rade iz kompjuterske stolice?

Kako izgleda ima nekih koji troluju temu.
Čekaj , a video zbog čega je postavljen.?
A što se tiče protesta moga da ti kažem:Ja sam protestvovao protiv svih vlasti dosad i sad učestvujem na drugi način i ratovao za ovu zemlju više dana nešto postoji tvoj forum
Traktor više nemam , zemlje još nešto .malo
A ko tebi drma kavez...Vučko ili ko kad misliš da ja trolujem temu.....
Toliko se toga izgovori a ti mene našao....i još nešto ...da li ti protestvuješ protiv koga i da li si ikad u tvom životu
 
Bilo bi dobro da se ova tema malo preskoči sa trolovanjem, jer ljudi dolaze da ise infomišu vezano za proteste.

Jesam protestvovao, ali ne virtuelno na forumu. :cao:
 
Zmaj od Noćaja

A da učestvuješ malo u protestima pa da tamo pitaš na licu mesta?

Ili ti je lakše da se informišeš šta ljudi rade iz kompjuterske stolice?

Kako izgleda ima nekih koji troluju temu.
Promenite naziv teme i naglasite da je samo za učesnike protesta.Svako ima razloge zašto izlazi ii zašto ne izlazi.Po ne znam koji put moram napisati da nismo svi bili na ratište i sada svima koji nisu bili zabraniti da pišu.Ko sam ja da im zabranjujem.Što se korišćenja subvencija tiče normalno je da će ih svi koristiti.Kada bi se svi pojavili na protestima koliko bi nas onda bilo.Da li je to izvodljivo.Mi hobisti ne spadamo među poljoprivrednike i ne treba nam dati subvencije-to je mišljemnje nekih na forumu.Lično nisam dobio dodatak za suncokret jer ga nisam imao.Premija je "podignuta" za 5 din a cena mleka otišla za 10 i više,dole.Podržavam proteste i neću odmagati sigurno.
 
Genaralno je dobro da svi pišu o protestima poljoprivrednika, ali kako su sada sami protesti u toku malo je to suženo da se dobiju samo informacije o konkretnim akcijama oko protesta.

U ovoj temi sad ako se omogući pisanje šta ko misli, pa predlozi šta treba da rade ovi što protestuju, pa predlozi sa kim da se sastanu, pa kako da se obuku, pa predlozi ko sve treba da ide na sastanke i pregovore a ko nikako ne treba da ide na pregovore - sve se to jaoko brzo pretvori u vređanje jer ima raznih ljudi (ima ih koji namerno podbadaju i lože naivne, ima ih koji prosto nemaju kućno vaspitanje, ima ih kojima nije jasno da postoje ljudi koji drugačije misle i zbog toga su uvređeni).

Najlakše bi bilo da svako napiše šta misli o protestima i to je to, bez potrebe za daljom edukacijom i objašnjavanjima.

Realno da se ne lažemo stiglo je proleće i urednici imaju dosta posla oko radova vezanih za poljoprivredu, te manje ostaje za čitanje svega na forumu i potom još uređivanje svega toga, a da to na kraju svima bude lepo i da se svima sviđa i da svi budu zadovoljni.
 
Čekaj , a video zbog čega je postavljen.?
A što se tiče protesta moga da ti kažem:Ja sam protestvovao protiv svih vlasti dosad i sad učestvujem na drugi način i ratovao za ovu zemlju više dana nešto postoji tvoj forum
Traktor više nemam , zemlje još nešto .malo
A ko tebi drma kavez...Vučko ili ko kad misliš da ja trolujem temu.....
Toliko se toga izgovori a ti mene našao....i još nešto ...da li ti protestvuješ protiv koga i da li si ikad u tvom životu
Da protestvuješ zbog sebe, zbog svoje dece, roditelja, zbog komšija, zbog KiM, zbog laži, zbog krađe, ...
 
Naša raskrsnica Zr-Ns danas...
311b2f6b2f724720b42e96675eab9535.jpg
19217149c9f958c4e72adddc23fab9c9.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Mi iz Titelske opstine bolje da cutimo, otislo je 8 traktora iz Vilova, a ostali niko, i prosle godine je bilo slabo. Na mostu 3 traktora iz Loka i jedan iz Mosorina, treba da nas je sramota i da se pokrijemo usima

Mogli su tako braniti i cupriju u ritu umesto mosta, manje bi naroda iznervirali.

Ko hoce da ide traktorom nek ide traktorom, od volje mu. Pogotovo nema mi smisla da blokiram put, jer ima raje koja nema veze sa poljoprivredom i politikom, a userava im se kako ko stigne u zivot.

Zasto nije organizovano lokalno na ulazu u svako mesto da stoji kolona pored puta i pokaze koliko je ljudi spremno da se provoza do grada??? Da se pokaze koliko je to zaista ljudi u poljoprivredi i sta su stvarni problemi. Ovako sve dohvati iskusna bagra iz vlasti i svuce na svoj teren, tu tesko da traktori vrede nesto.
 
Mogli su tako braniti i cupriju u ritu umesto mosta, manje bi naroda iznervirali.

Ko hoce da ide traktorom nek ide traktorom, od volje mu. Pogotovo nema mi smisla da blokiram put, jer ima raje koja nema veze sa poljoprivredom i politikom, a userava im se kako ko stigne u zivot.

Zasto nije organizovano lokalno na ulazu u svako mesto da stoji kolona pored puta i pokaze koliko je ljudi spremno da se provoza do grada??? Da se pokaze koliko je to zaista ljudi u poljoprivredi i sta su stvarni problemi. Ovako sve dohvati iskusna bagra iz vlasti i svuce na svoj teren, tu tesko da traktori vrede nesto.

Ovo je pravo pitanje da izađeš na teren i pitaš konkretno ljude koji su blokirali put, ovde na forumu ti niko neće odgovoriti na takva teoretska pitanja.
 
Komentar mog kolege" kada štrajkuju prosvetari ne rane škole, kada štrajkuju zdravstveni radnici nema pregleda, kada štrajkuju železničari neidu vozovi, kada štrajkuju advokati nerade sudovi a kada štrajkuju seljaci ne treba niko da radi. Što ne blokiraju Rafineriju, luku, parkinge ispred Opštine, Suda, da državni aparat ne može da funkcioniše a ne blokiraju most i zeznu nedužne ljude".
 
Nedužni ljudi da su pametniji stali bi uz paore da se blokira cela srbija. Onda možda ne bi kupovali najskuplje gorivo u evropi, hleb po 100 din, meso po 1000 itd..... prenesi kolegi nek stavi prst na čelo, možda ima boljih stvari u životu od sendviča 26og...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Поред пута би могли до краја живота да стоје и нико се не би запитао зашто. Овако сво треба да осете последице лоше власти и државног апарата. Многи људи су свесни и виде у каквом су стању пољопривредници данас. Ти, који, виде скупе тракторе су искомплексирани аутсајдери који у животу нису ништа постигли осим наследства које су брже боље распродали. Ми када смо прошле године блокирали улаз у Врбас многи људи су били културни и нису се бунили давали су нам подршку. Осим једне јадне мамице донела дете у, наручју у почела да вришти, на нас како, морају у болницу, и онда почела да шутира предњи точак од мог трактора. Ми смо имали договор са полицијом на пола сата да пуштамо и, обавезно возила санитета што смо, ми поштовали и чак пуштали на 15мин. Чак је и полиција била на нашој страни јер смо били коректни. А госпођа која је са дететом у, наручју нас псовала и шутирали ми трактор на крају није ни отишла у болницу већ је била послата да изазове неред.
 
Nazad
Vrh