Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Da li je istina da u ovim trenucima grupa izdajnika pregovara sa Nepomenikom?
Da li to znači prihvatanje nekih lažnih obećanja i kraj protesta bez rezultata?
Već viđeno toliko puta.....
 
Ako bi ti nama mogao imaenima i prezimenima da navedeš izdajnike, da znamo ko su i ako ti nije problem da malo opišeš kako znaš da su izdajnici. A ovo sa Nepomenikom pretpostavljam da si mislio na predsedniak Srbije.

Ne znam ni koja su to lažna obećanja, pretpostavljam da imaš neki spisak šta je sve obećano. Sad da li će protesti poljoprivrednika biti prekinuti bez rezultata, to nisam do sad čuo.

Ako može odgovor bez nekih uopštenih fraza o borbama i razočarenju i potrebama za spas, konkretno me zamo zanima ko su izdajnici i koja us lažna obećanja.

Pitam jer ne znam te detalje, a možda bi još nekog zanimalo na forumu.

Ako si post napisao, čisto da bi nešto napisao, onda ništa.
 
Ja ne znam ko su pregovarači, mada me više zanima ta grupa izdajnika koju si ti spomenuo.

Ni ja ne znam, samo me zanima to ko su izdajnici, pošto sam iz tvog posta zaključio da ti znaš ko su.

Ništa lično, ali ljude ovde gledaju nebi li videli konkretne informacije, pamoram pokušati pojedine poruke koje deluju nedorečene da rastumačim da bi bile jasnije.

Sad ako sam ja dobro razumeo ti si napisao da sada grupa izdajnika pregovara sa predsednikom, ali ako sam ja dobro razumeo ne znaš ko su izdajnici.

Ovo oko crvene linije najbolje da pitaš negde na terenu da ti objasne ovi što su angažovani oko blokada, malo je verovatno da će neko na forumu napisti (ovde mogu napisati šta misle, kako bi oni da su tamo i slične filozofije).

--------------
Ovaj link sa b92 je zanimljiv, ali ima tu još dosta nedorečenosti, treba sačekati da poljoprivrednici koji su išli na razgovor napišu šta je dogovoreno, ne znam za vas ali ja više tim usmenim izjavama ništa ne verujem.
 
Svakako ce prihvatiti vecinu od navedenih uslova, ostaje da se vidi šta ce uraditi da cenom kukuruza i pšenice, tu mogu da nadoknade sve što daju ovamo.Kako god,država ce isterati svoje, sve što daju, uzeće na drugi način.Mozda nema eksperta za razvoj poljoprivrede ali za uzimanje narodu e tu smo broj 1.Mislim da je osetio da ce biti ugrožen miting 26maja, ljudi su krenuli u proteste, bilo je protesta danima u nazad, bilo je i maskra, nakupilo se mnogo toga.Nakupilo se dovoljno da padaju ostavke ali njih nece biti, ponudiće sada svoje uslove samo da bi ugušio bunu jer u suprotnom, mislim da ni gradjanski rat nije daleko.Velike probleme imamo u poljoprivredi, svi nas osudjuju kada nešto poskupi a mi se najmanje pitamo, naši proizvodi su obezvredjeni u odnosu na industriju.Godinama radimo na nuli ili u minusu ili sa nekom malom zaradom, ovaj stres ne moze Vučic da plati!
 
Ja ne znam ko su pregovarači, mada me više zanima ta grupa izdajnika koju si ti spomenuo.

Ni ja ne znam, samo me zanima to ko su izdajnici, pošto sam iz tvog posta zaključio da ti znaš ko su.

Ništa lično, ali ljude ovde gledaju nebi li videli konkretne informacije, pamoram pokušati pojedine poruke koje deluju nedorečene da rastumačim da bi bile jasnije.

Sad ako sam ja dobro razumeo ti si napisao da sada grupa izdajnika pregovara sa predsednikom, ali ako sam ja dobro razumeo ne znaš ko su izdajnici.

Ovo oko crvene linije najbolje da pitaš negde na terenu da ti objasne ovi što su angažovani oko blokada, malo je verovatno da će neko na forumu napisti (ovde mogu napisati šta misle, kako bi oni da su tamo i slične filozofije).

--------------
Ovaj link sa b92 je zanimljiv, ali ima tu još dosta nedorečenosti, treba sačekati da poljoprivrednici koji su išli na razgovor napišu šta je dogovoreno, ne znam za vas ali ja više tim usmenim izjavama ništa ne verujem.
Na protestima su postavljeni i zahtevi u vezi problema u mlekarstvu i stocarstvu. Pitanje je sad zasto su taj Vasic ispred jedne asocijacije mlekara i Palamarevic ispred jednog udruzenja stocara Srbije odlucili da zasebno odu kod predsednika bas u ovom trenutku i na neki nacin miniraju protest?? To je jedan logican zakljucak i odgovor na tvoje pitanje.
 
Navodno podize subvencije po grlu a ni ove jos nije isplatio,takodje premiju a sto je najgore ni ovu crkavicu od osnovnih subvencija po hektaru nije dao

Rekao lepo Radoslav u emisiji kod Danice da ova dva udruzenja nisu sa njima na protestima
 
A nas sa neumatičenim grlima nema nigde a ako povećaju premiju skinuće cenu mleka i opet mi mali dobijemo,znate već šta.Ne znam kakav je stav pravih pregovarača po ovom pitanju.
I sto se tice svinja ista je situacija , 13+nesto nazimica krmaca imam prosek ODBIJENIH prasica 12 ,nemam pravo na subvencije ...
 
Interesantno kad god neko protestvuje iz neke branse, nikad ne pregovaraju sa resornim ministrom uvek je tu predsednik.
Threbalo bi uvek prvi uslov da bude da se pregovori odvijaju samo sa resornim ministrom, bilo to poljoprivreda ,zdravstvo,prosveta itd.
 
Ako je neka grupa udruzenja organizovala proteste a neka druga grupa u tom trenutku otisla na pregovore , stvar je jasna , bar jedna . U pitanju je miniranje i izdaja tih protesta.
Nevjerujem da su rekli tamo , e mi nemamo veze sa ovima sto protestvuju , niti je predsjednik to rekao . Znaci lazu i skrivaju istinu i pokusavaju da izigraju i ove na protestima i ove kuci.
 
Da li je istina da u ovim trenucima grupa izdajnika pregovara sa Nepomenikom?
Da li to znači prihvatanje nekih lažnih obećanja i kraj protesta bez rezultata?
Već viđeno toliko puta.....
Једно или два удружења која себе сматрају да су представници целе Србије су отишли на преговоре са председником. То је покушај власт, да изађу у јавност и објаве како су се договорили са пољопривредницима и направе раздор међу људима да би разбили протесте. Зато не наседајте док вам се не јаве ових седам удружења. Иначе њих нису позвали на преговоре на снази је опет покушај опструкције јавности од стране државе.
 
Nazad
Vrh