Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
OBAVESTENJE!!!

NEKA UDRUZENJA IDU NA PREGOVORE I IZACI CE VEROVATNO SA VESTI DA JE DOGOVORENO!

NE NASEDAJTE NI POD SLUCAJEM RAZNO,NIJE PRVI PUT DA NAS BUSE!

NEMA ODSTUPANJA I SKLANJANJA BLOKADA!

Ovo je iz inicijative za opstanak polj. Sbije

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Gde gori da se piše velikim slovima. Ako sam dobro razumeo tvoj stav, očekuješ da se predsednik sastane sa svakim poljoprivrednikom i da ispuni sve zahteve koji mu se saopšte.

Ne razumem šok, pa nije problem, mada nisi spomenuo gde si ti konkretno na blokadi, ta pozicija može biti blokirana dok se ne ispune svi zahtevi koje ti smatraš opravdanima. Ne razumem zašto bi se sklanjali sa te pozicije gde se nalaziš, pretpostavljam da vas ima još tu, sačekate da prihvate sve zahteve i dobro.

Mislim u osnovi ne treba nasedati na provokacije ni sa jedne strane, ima botova koji rade za pere i puštaju buve, ima trolova koji lože ljude radi svoje zabave, a ima i ljudi kojima je stalo da se stvar reši što bolje (deluje kao da ima optimista koji veruju da će se sve rešiti).
 

Ovde mozete da pratite koji su putevi blokirani u opstini Bogatic. Izgleda da kamioni vise ne mogu stici do Drine .
 
Nema sta predsednik da se sastaje sa ljudima jer on nema ovlascenja za tako nesto

Dakle prvo i osnovno da se vrati na kao prvo ministarstvo pa zatim na vladu pa zatim skupstinu koja glasa ono sto donosi vlada

Mi smo za ovih 10godina nakazne vlasti totalno zaboravili redosled kako i sta
 
Tako je , jel nemoze nista bez predsjednika ? Ima on sta da radi , nek rjesavs problem Kosova .
Samo slabo se cuje u narodu vas glas. Mediji su najjace oruzje.
 
Novii, ja sam odradio copy-paste tu poruku iz viber grupe ništa više... Moj stav je isti kao stav inicijative, tako da šta se tamo dogovorimo svi podržavamo. Inače moja lokacija je NS.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Loznica-Valjevo, mesto Zavlaka.
ce6478f31c45d3cf48e0e024901f47cb.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
@novii
Ti kao administrator bi trebalo da bolje ispratiš poruke naročito članova inicijative, stiga i ostalih udruženja koja zajednički deluju i protestvuju u ime svih nas a ne da pitaš i pokušavaš da razjašnjuješ ono što je svima jasno.(ako si ironičan u svojim postovima izvinjavam ti se ali za tim nema potrebe u ovom trenutku)

Inicijativa i ostala udružena udruženja su odbila da razgovaraju sa predsednikom jel on ni po ustavu ni po ničemu nije zadužen da donosi odluke i da se meša u rad vlade i resornog ministarstva , čak se traži i njegovo izvinjenje zbog izjava što više nego podržavam. To je u normalnim zemljama tako. Zahtevi su već poznati, i koliko sam shvatio posle neuspešnog sastanka sa premijerkom traže pismeno izjašnjenje vlade i ministarstva.
Ovi nesrećnici što su baš u ovom trenutku razgovarali sa predsednikom nemaju nikakve veze sa protestima i ovim ostalim udruženjima.
Oni su tu samo da se napravi mediski spin i unese pometnja u protestante kako predsednik rešava stanje u agraru i da ih predsednik potapše po ramenu a možda padne u dogledno vreme i neka ponova u njihovoj avliji u budućnosti. Bar je do sad to bila praksa.

I ne nisam na protestima jer je ovde kod mene na jugu svima sve potaman na žalost...
 
Nije to uopste jednostavno organizovati sa nasim narodom a da bude kako treba . Lako bi se skupila i ovde kriticna masa da se izadje , al isto tako bi nas lako i izmanipulisali i zavadili . Pricam iz iskustva i nazalost siguran sam 99posto da bi svaki put kod nas tako bilo .
Divimo se vama u Srbiji da uspijete i ovo sto uspijete .
 

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh