Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Svima bi bilo lakše da sad par dana ovde u temi pišu samo oni koji učestvuju u protestima, nije baš zanimljivo da se čita objašnjenje ljudi koji ne učestvuju - zašto ne učestvuju.

Mislim da bi tema bila preglednija.
 
Postovane kolege ako moze jedno kratko pitanje da li je gosp.Slankamenac poljoprivrednik?Citam svasta pa da vas pitam moze odgovor i u PP.Necu zloupotrebiti vas odgovor.Hvala

Evo sad sam ga pitao. Kaže da je otišao u rentacar i iznajmio traktor na dan da ima za protest...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Са тим људима нисам имао, немам и нећу имати ништа заједничко, као што ни они немају самном и мојим проблемима, нити их се они дотичу. Пишем то јер знам да готово сви ти са којим сам се данас мимоишао нису ништа друго до опортунисти који као и до сада, имају у виду само свој интерес, а не општи, јер и не знају шта је то.
Idi sam za sebe i zbog sebe
 
Ту су и ови што су убачени водећи у својим асоцијацијама
 
Postovane kolege ako moze jedno kratko pitanje da li je gosp.Slankamenac poljoprivrednik?Citam svasta pa da vas pitam moze odgovor i u PP.Necu zloupotrebiti vas odgovor.Hvala

Evo sad sam ga pitao. Kaže da je otišao u rentacar i iznajmio traktor na dan da ima za protest...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Ja sam ocekivao jedan pametan odgovor a ovo ti bas i nije pametan.Nepoznajem coveka i zato sam pitao a za traktor nije morao u rent a car imam jedan za pozajmicu.Hvala
 
Ja sam ocekivao jedan pametan odgovor a ovo ti bas i nije pametan.Nepoznajem coveka i zato sam pitao a za traktor nije morao u rent a car imam jedan za pozajmicu.Hvala
Zašto ste cinični i zlonamerni ? Sedite kući i sere.e po onima koji pokušavaju da se bore. Zašto niste otišli da upoznate čoveka i ljude koji protestvuju, da razgovatate. Mmnogo jadno. Ovde na forumu je najcenjenija sprdnja, tako ćemo i proći.
 
Zašto razgovor s Vučićem,pa on nema nikakva ovlašćenja po ustavu.Zašto ne izađu ovih 7 udruženja i ne kažu tako.Dokle više da se ovde samo on pita za sve.
Чека се одговор о испуњењу Руских захтева 18-ог је рок о споразуму о житу од њега ће директно зависити и исход тог разговора који је ето сасвим случајно заказан истог датума са нашим приједседником
 
Zašto ste cinični i zlonamerni ? Sedite kući i sere.e po onima koji pokušavaju da se bore. Zašto niste otišli da upoznate čoveka i ljude koji protestvuju, da razgovatate. Mmnogo jadno. Ovde na forumu je najcenjenija sprdnja, tako ćemo i proći.
Mnogo si drcan da ne kazem nesto gore ne prilici mi zbog godina.Namera mi je bila iskrena jer citam o njemu sve najgore pa ajd da pitam ovde .Pogresio sam ovde se nista ne pita posebno ne nesto sto se kosi sa stavom odredjene grupacije na forumu.Podzravam proteste ali na ucestvujem jer ja sam jedan obican penzos koji pomalo ubija vreme na njivi.
 
Nazad
Vrh