Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Aradac uživo, magistrala zr-ns
229f17990656113978a785afb2628d2e.jpg
128b24aab9187874dcf04e0520c967e2.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nisi se pridružio?:sta:
Јок.

Не припадамо истој интересној групи - кад сам прелистао по сећању, већина њих које сам видео су вазда нешто имали са којекаквим властима до сада, од тога да су се гурали о одборнике, до тога да су добијали државну земљу по приоритету.
 
Модератор на паузи? Ако ово може онда може све. Ако си пукао у пољопривреди или шире није место за испољавање мишљења према осталим члановима. Или можда грешим.
 
Јок.

Не припадамо истој интересној групи - кад сам прелистао по сећању, већина њих које сам видео су вазда нешто имали са којекаквим властима до сада, од тога да су се гурали о одборнике, до тога да су добијали државну земљу по приоритету.
rdjavom k... i brucke smetaju . dupetanović
 
Модератор на паузи? Ако ово може онда може све. Ако си пукао у пољопривреди или шире није место за испољавање мишљења према осталим члановима. Или можда грешим.
Izmenio..ali moderatori bi trebali i tu beskrajnu priču o svemu da sankcionišu..,ma nisam pukao,čak naprotiv ali ne mogu da verujem da se kao razumete u sve na svetu(u prevodu nemate pojma)a u svom dvorištu ne smete ništa...poštenije je onda ćutati
 
Није први пут да буде свашта написано па пуј пике не важи. Ево
afc83f696f6a6458ee5923c96ae539ea.jpg
Slikaj šta hoćeš,tako misli svaki pošten i normalan čovek..
Kad je tema svetska politika i zavere ma sve znate a ovde muk dok se neko drugi ne izbori za sve ...
Za ružnu reč izvinjavam se svim članovima foruma,može to i lepše da se napiše.
 
rdjavom k... i brucke smetaju . dupetanović
Са тим људима нисам имао, немам и нећу имати ништа заједничко, као што ни они немају самном и мојим проблемима, нити их се они дотичу. Пишем то јер знам да готово сви ти са којим сам се данас мимоишао нису ништа друго до опортунисти који као и до сада, имају у виду само свој интерес, а не општи, јер и не знају шта је то.
 
Са тим људима нисам имао, немам и нећу имати ништа заједничко, као што ни они немају самном и мојим проблемима, нити их се они дотичу. Пишем то јер знам да готово сви ти са којим сам се данас мимоишао нису ништа друго до опортунисти који као и до сада, имају у виду само свој интерес, а не општи, јер и не знају шта је то.
to su gluposti . demagogija
 
Ma novinare kao i sve druge interesuje samo svoj interes, tj da privuku paznju novim vestima.
Nece se oni baviti i cimati oko toga kako mi zivimo.
Jedino je Uros na nasoj strani ali mi je malo nejasan u ovakvim situacijama se neoglasava ili ja nisam primetio...?
A ovi crevarosi iz gradova sto kazu sta bi vi vise, daju vam novu mehanizaciju, subvencije, povecali cenu mleka, niko nista ne zna, samo lupetaju.
Kao Risticevic sto je sabrao da srednji poljoprivrednici dobiju 2 miliona podsticaja godisnje itd, (sto je svi znamo notorna laz) a ne kaze koliko on zaradjuje...
Trebalo je navesti tamo da se ogradimo od njega i njemu slicnih, nije mi jasno sta oni i koga predstavljaju.




Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pusti Uroša, bota vladajuće stranke... Izbacio me iz grupe zato što sam kritikovao rističevića
 
to su gluposti . demagogija
ОК, важи.

А сад изабери неку раскрсницу у некој вукојебини, далеко од било које државне институције и блокирај пут људима који негде иду и, ако већ не будеш викао, оно бар напиши протестни транспарент и маши њиме.

А ја ћу да се окористим резултатима твог труда.

ОК?

ОК.
 
Мада ово што зорге пише значи ли то да се његови окрећу против њега? Нешто се ту друго ваља иза брега.
Подсетио си ме: из пола туцета тих које сам видео у колони, скоро сви су пре неку годину дочекали некога од главоња из власти у дому једнога од њих, па су у његову олизану и цвећем окићену авлију припаркирали којекакве њихове нове машине "за сликање", а они били статисти током те посете. Заиста испада то што си ти написао - "његови". ::lose::
 
Postovane kolege ako moze jedno kratko pitanje da li je gosp.Slankamenac poljoprivrednik?Citam svasta pa da vas pitam moze odgovor i u PP.Necu zloupotrebiti vas odgovor.Hvala
 
Колико ја знам, јесте није велик као неки али се бави пољопривредом. Причу потурају баш људи који се не баве пољопривредом, али преко оваквих протеста покушавају да се политички промовишу.
 
Nazad
Vrh