Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ucestvovao koliko sam mogao, du svi kao ja makar, sad za tim nebi bilo potrebe, ucestvovao i zavrsio pos.ran i kod drustva i kod familije…
 
Procitajte lagano i pazljivo ovaj tekst i videcete da ove sa N1 ne interesuje muka poljoprivrednika vec samo senzacionalisticke vesti.Ja sam polupismen i mogu da pogresim posebno u kucanju ali oni ne mogu.

Iskreno ću ti reći da u ovoj zemlji (a ni u onima u okruženju Srbije) nikoga nije briga za probleme poljoprivrednika. Znači nisam upoznao nikoga ko se ne bavi poljoprivredom da je i jednom rečju rekao da treba pomoći poljoprivrednicima, čak niko nije rekao ni da treba pomoći samo poljoprivrednicima koji imaju bilo kakvih problema oko rada.

Stekao sam utisak da poljoprivrednici mogu da računaju samo na svojih 10 prstiju.
 
Iskreno ću ti reći da u ovoj zemlji (a ni u onima u okruženju Srbije) nikoga nije briga za probleme poljoprivrednika. Znači nisam upoznao nikoga ko se ne bavi poljoprivredom da je i jednom rečju rekao da treba pomoći poljoprivrednicima, čak niko nije rekao ni da treba pomoći samo poljoprivrednicima koji imaju bilo kakvih problema oko rada.

Stekao sam utisak da poljoprivrednici mogu da računaju samo na svojih 10 prstiju.
Svatio sam da ih ne interesuje sustina problema u poljoprivredi,ali da ih ni geografski pojmovi ne interesuju nisam znao.
 
Ma novinare kao i sve druge interesuje samo svoj interes, tj da privuku paznju novim vestima.
Nece se oni baviti i cimati oko toga kako mi zivimo.
Jedino je Uros na nasoj strani ali mi je malo nejasan u ovakvim situacijama se neoglasava ili ja nisam primetio...?
A ovi crevarosi iz gradova sto kazu sta bi vi vise, daju vam novu mehanizaciju, subvencije, povecali cenu mleka, niko nista ne zna, samo lupetaju.
Kao Risticevic sto je sabrao da srednji poljoprivrednici dobiju 2 miliona podsticaja godisnje itd, (sto je svi znamo notorna laz) a ne kaze koliko on zaradjuje...
Trebalo je navesti tamo da se ogradimo od njega i njemu slicnih, nije mi jasno sta oni i koga predstavljaju.




Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
dovoljno je da vidis ko to sve izbacuje cim pise N1 pisi propalo,opozicija i ostala banda sto nema veze sa vezom

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
У подне се враћао из вароши и на излазу из села се мимоишао са пола туцета великих трактора које су возили они из села који се баве стоком. Чујем после да су се упутили на раскрсницу код Идвора. То је све што знам.
 
Nazad
Vrh