Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ajde sto bi bilo traktora, bilo bi i polupanih glava.
Jel vidite da je i mafija njihova, celom drzavom upravljaju kao sa igrackom.
Isterali bi vojsku tenkovima da probiju put za autobuse...
Ne zaboravite da su cekicima tukli ljude na Savskom mostu u Sapcu, ni jedan savestan poljoprivrednik im to nece nikad oprostiti!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
26 Maja očekuje nas najveci skup u istoriji, biće više srba nego sto ih ima na planeti.Ili ce to mozda biti kao u onoj narodnoj izerci, da ce nas na kraju biti toliko da mozemo pod jednu šljivu da stanemo.
Da čovek ne poveruje šta se radi u ovoj zemlji.
 
Pa i to u C.Gori je od istog suncokreta cedjeno.
Nego dosla kosa do brusa a mi ovde na forumu i dalje ispravljamo krive Drine ,a niko da se izjasni hoce li ako pregovori ne uspeju ( a ko da gledam da nece) biti sa traktorom na ulici 16-tog.
Evo ga moj post od 7.5. ja izlazim sutra u Bogatic pa makar moj traktor bio jedini , a vi ?????
 
Ja sam prošle godine protestvovao i niko me nije slušao , ubi me suša , zemlju mi uzeli , nešto prodao da platim dugove ...i..
Sad nemam zašta da protestvujem
Neko protestvuje pa se pomogne a neko propadne!
U svakom slučaju podržavam vas u protestima i da znate , neki će te da se pomognete a neki i nećete
 
Zasto sad MARJAN ANEVODI MAGARCA ISPRED SKUPSTINE sad se uhlebio pa zaboravio na nas seljake. Gde mu je sad Narodna seljacka stranka i koliko ima clanova sramota za seljacki rod ko nas predstavlja u ovoj takozvanoj vladi.
Nemoj zezati, em je to jedan neviđen prevarant em je uhvaćen u krađi i utaji poreza, nestalo mu 3200 tona kukuruza robnih rezervi, prebacio teret na ženu, ona nosila nanogicu i pojeo vuk tog magarca. Od tada ne sme da šune nego mora da hvali Vaginoustog na sva usta...
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/r...ica-u-lavirintu-zloupotreba-a-sudenje/0fnqysd
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/falsifikatom-naplatio-kukuruz-660813
 
Poslednja izmena:
to bi bio sah mat za zvalonju

medjutim poljoprivrednici moraju biti svesni da ce biti razbijenih traktora,stakala i ostaloga
ova vlast nece pasti mirno
dosadjivao sam ovde na forumu pa i sam sebi vec gotovo u vezi poslednjih izbora pisao sve i svasta da ukazem na nesto jer je to bila poslednja sansa da odu mirno
sada nikako
Да ли излазиш на протесте?
 
Увек остаје могућност смањења производње. Или то уопште није у плану? То нико није изнео као предлог кад већ нема договора?
 
Trci sve se saplice!!!
После стотина и стотина постова и линкова против власти и пљувања најмање за очекивати да таква особа учествује бар на протестима. Све остало је срамота.
 
Nazad
Vrh