Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Jan Hrćan nije nov bio je i prošle godine, Đoka Ćurčić je iz Vilova on je nov. Ovo ti je pregovarčki tim inicijative, poruka je copy paste iz njihove grupe:
U pregovaračkom timu Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije su:
Kovačić Daniel iz Subotice

Ćurčić Đoka iz Vilova

Adamović Radoslav iz Krčedina

Jan Hrćan iz Kisača

Branislav Popov iz Gospođinaca
 
Situacija u agraru je alarmantna, poljoprivrednike čeka još jedna neizvesna godina, ministarstvo protiv poljoprivrede mlati praznu slamu, sve u svemu, ništa novo. Nezadovoljni situacijom, udruženja poljoprivrednika su zakopala ratne sekire i rešila da se okrenu zajedničkom neprijatelju... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Evo npr u citanju svih komentara na ovaj twit moze da se vidi kakvi smo i to na sto razlicitih nacina i sta moze da se ocekuje od nas . Nekako mi tuzno , al stvarno nemozemo mi u demokratiji da funkcionisemo.
 
Класични ботови јбг због посла и то неког бедног многи су продали част, образ, и мењали за гу.зицу. Шта све гледам и читам по разним групама и кад видим ко све коментарише мука ме ухвати. Пожелим да се преселим на Сибир далеко од цивилизације да живим у природи, без било каквог контакта са било киме.
 
Напишем па обришем... Мислим да нису све то ботови. Београд, нови сад њих не занима како је то млеко и месо стигло до маркета. Медији затрпани са "хиљадугодишњим субвенцијама пољопривреди". Па шта се буне имају пара више од нас и тако у круг...
 
A da traktori blokiraju autobuse koji idu u Beograd? :sneaky:
to bi bio sah mat za zvalonju

medjutim poljoprivrednici moraju biti svesni da ce biti razbijenih traktora,stakala i ostaloga
ova vlast nece pasti mirno
dosadjivao sam ovde na forumu pa i sam sebi vec gotovo u vezi poslednjih izbora pisao sve i svasta da ukazem na nesto jer je to bila poslednja sansa da odu mirno
sada nikako
 
Овакав развој ситуације је можда управо оно што треба за преговоре. И наравно тражити свашта нешто.
 
to bi bio sah mat za zvalonju

medjutim poljoprivrednici moraju biti svesni da ce biti razbijenih traktora,stakala i ostaloga
ova vlast nece pasti mirno
dosadjivao sam ovde na forumu pa i sam sebi vec gotovo u vezi poslednjih izbora pisao sve i svasta da ukazem na nesto jer je to bila poslednja sansa da odu mirno
sada nikako
Bilo bi gadno...
 
Nazad
Vrh