Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Не знам се пише одвојено за почетак. Зашто сте овластили тог Јована Јованова да потписује било шта у ваше име и зашто сте осмог дана нашег протеста у 17х потписали шта сте се договорили док су се у НС-у још увек водили преговори?
 
Имам два хвала Богу. Ти само постављаш питања, а ништа не демантујеш..
Mi smo tada izgoreli, dok ste vi blokirali jednu stranu Bulavara. Ako već znaš sve, sigurno i znaš dogovor sa Radoslavom i Slankamencom. Naša blokada je krenula u 11h, zovem Radoslava, pitam ga šta se dešava gde su blokade, on mi kaže: Neznam ja idem prema Batajnici, zovi Slankamenca. Ja pozovem Slankamenca, on mi kaže: Evo idem iz Sombora, vozim dete i ženu. Ja pomislim, jebote koje smo mi budale, ovi se zezaju. Ja imam odgornost prema svojim ljudima, trebalo je da samo mi poginemo, ne bi to dozvolio
 
Mi smo tada izgoreli, dok ste vi blokirali jednu stranu Bulavara. Ako već znaš sve, sigurno i znaš dogovor sa Radoslavom i Slankamencom. Naša blokada je krenula u 11h, zovem Radoslava, pitam ga šta se dešava gde su blokade, on mi kaže: Neznam ja idem prema Batajnici, zovi Slankamenca. Ja pozovem Slankamenca, on mi kaže: Evo idem iz Sombora, vozim dete i ženu. Ja pomislim, jebote koje smo mi budale, ovi se zezaju. Ja imam odgornost prema svojim ljudima, trebalo je da samo mi poginemo, ne bi to dozvolio
Па да ви нисте погинули јадни угрожени, али сте зато пустили остатак Србије да гине за вас још 7 дана и онда 8 дан свима иза леђа уз још неке потписали договор са владом.
 
Инспекције.
Inspekcija je bila petak pre protesta u utorak, očigledno nije uticala na to da ne izađemo. Povukli smo se na dva dana kada smo videli da se u Novom Sadu ljudi zezaju. Ja došao, Radoslav ne može ništa da odluči, zovi Slankamenca, čovek na svaka 2 sata isključi tel na 3 sata. Hvala za ispravku, da se "neznam" piše "ne znam", sigurno ti je to najbitnije
 
Па да ви нисте погинули јадни угрожени, али сте зато пустили остатак Србије да гине за вас још 7 дана и онда 8 дан свима иза леђа уз још неке потписали договор са владом.
Gde si ti ginuo i za šta si ginuo. Ja znam šta je pričano na sastanku u Vladi, jel znaš ti?
 
Gde si ti ginuo i za šta si ginuo. Ja znam šta je pričano na sastanku u Vladi, jel znaš ti?
Знам да до састанка не би ни дошло да се ви који сте престали са протестима нисте изјаснили да ћете присуствовати истом. Захтеви су били јасни, ко би при здравој свести и памети пустио вас саме после свега да преговарате за целу Србију??? На састанку се ишло да се млати празном сламком да се ви не би договорили као што и јесте.
 
Знам да до састанка не би ни дошло да се ви који сте престали са протестима нисте изјаснили да ћете присуствовати истом. Захтеви су били јасни, ко би при здравој свести и памети пустио вас саме после свега да преговарате за целу Србију??? На састанку се ишло да се млати празном сламком да се ви не би договорили као што и јесте.
Nemam ja te ambicije da pregovaram za celu Srbiju, a iskreno sviđa mi se kako Stig funkcioniše. Poziv za sastanak nisam dobio od inicijative, dobio sam ga jer su nam traktori bili na ulici u tom trenutku
 
А на крају остаје закључак да ви нисте демантовали ни 10% написаних ствари у последњих пар сати што значи макар мени да су истините. Ми ћемо ићи даље у протесте јачи него пре јер се зна ко је какав. Ја морам да вам пожелим лаку ноћ јер 8 дана нисам спавао као нормалан човек, а ви радите како најбоље знате.
 
Ja nisam Nedeljković, već Nedeljko Savić. Ako su rekli da će svako zrno platiti toliko, platiće. 99% vas nikad nije prisustvovalo bilo čemu slično, ja sam gledao svojim očima i sedeo 9 sati, nešto i rekao tamo.
Izvini, ispravio sam. Valda ti je jasno da ne mogu svi prisustvovati pregovorima. Zato treba imati poverenja u svoje pregovarace. Ja licno vise poverenja imam u Radoslava, ali se bojim da ste ga izigrali.
 
Ja sam danas u 16h, pričao sa njim, on me je zvao, imali normalan razgovor, žalio mi se da su ga proglasili izdajnikom. Predložio mi je da se vidimo kad ovo sve prođe, za neke naredne stvari. Jednostavno vam ljudi drugačije predstavljaju realnost
Koji ljudi?

Babic je sam izjavio da nije zadovoljan I da dogovoreno ne znaci nista I da je propustena sansa.

A niko da kaze ko je prihvatio to sto niko nije hteo.
 
Koji ljudi?

Babic je sam izjavio da nije zadovoljan I da dogovoreno ne znaci nista I da je propustena sansa.

A niko da kaze ko je prihvatio to sto niko nije hteo.
Braćo, ja sam danas pričao sa njim i nije mi delovao nezadovoljan. Hteo sam ti reći da ljudi jedno pričaju na fb dok lože masu a drugo sa nekim ko je pored njega sedeo na pregovorima
 
А на крају остаје закључак да ви нисте демантовали ни 10% написаних ствари у последњих пар сати што значи макар мени да су истините. Ми ћемо ићи даље у протесте јачи него пре јер се зна ко је какав. Ја морам да вам пожелим лаку ноћ јер 8 дана нисам спавао као нормалан човек, а ви радите како најбоље знате.
Cilj i jeste da se iz svake situacije izađe jači nego pre, samo napred
 
Nazad
Vrh