Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ako adminima nije problem objavljuj ovo na svakoj drugoj strani da vide ljudi pošto verovatno nisu svi sada aktivni a neće vraćati 5 stranica unazad da čitaju sve poruke...naravno ako adminima nije problem..
@Nostradamus druže jel se ti drogiraš malo. Mogao bi malo da oladiš, imao sam prepisku sa tobom kada si me javno prozivao jer si nešto čuo. Posle toga sam te pozvao da izađeš na protest i na viberu a i telefonom, ali se nisi javio, iz tvog sela je izašlo par traktora, mene bi bilo sramota da uopšte pišem bilo šta
 
Sad polako izlazi na videlo zašto je organizacija u JB bila u ofsajdu!
Mislim da je ekipa u Vladimirovcu stajala srcem,a ispali najveće budale.Nit su imali predstavnika nit su nešto znali.
 
Pa ako si pročitao sve onda treba da ti je jasno,taj Jovan Jovanov je prodao proteste za neko obećanje...
Jasno je to meni, ali me zanima da nam ovi iz Stiga to objasne, kako je doslo do toga da on ima ovlascenje da potpise nesto za njih? Koliko vidim nisu se ogradili i demantovali.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Svaka čast ljudima koji su bili na blokadama u Pančevu, Batočini i Kragujevcu. Hvala ljudima koji su u udruženju Stig
A ostali ? Ranije sam se tešio da ste dobili đubrivo zato što ste imali muda i izašli za razliku od ostalih,sad ispada da ste radili samo za sebe i isključivo za sebe.
 
Nemamo vremena da objašnjavamo bilo kome šta. Ko je bio u Pančevu zna sve, takođe Kacan iz Batočine, Babić iz Kragujevca . Radoslav i ekipa su znali sve šta se dešava, nema razloga da bude bilo ko nezadovoljan. Sve ovo je pokazalo da postoje puno nebitnih likova na forumu, fb ili uopšte na tastaturi, ne bi ni komentarisao takve, a kamoli pružao objašnjenje. Ko god je izlazio na ulicu, nije izlazio zbog mene, izlazio je zbog sebe i ja mu nisam dužan nikakvo objašnjenje
 
Jel to bitno uopšte? Šta ako gledam ovo kao neki dobar potez da se stvrno pomere stvari na bolje za sve,bez da pojedinci izvlače sitne interese.
Da, sejem.
 
@Nostradamus druže jel se ti drogiraš malo. Mogao bi malo da oladiš, imao sam prepisku sa tobom kada si me javno prozivao jer si nešto čuo. Posle toga sam te pozvao da izađeš na protest i na viberu a i telefonom, ali se nisi javio, iz tvog sela je izašlo par traktora, mene bi bilo sramota da uopšte pišem bilo šta
Ne znam koga si zvao ali mene nisi, ja tebe lično ne poznajem, samo pratim u medijima šta se dešava, možda nisam u pravu ali neke činjenice mogu da se vide, šta se krije iza svega pokazaće vreme. Ovde na forumu me jesi pozivao i tvoj kolega Compa me je vredjao, to stoji.
 
Ne znam koga si zvao ali mene nisi, ja tebe lično ne poznajem, samo pratim u medijima šta se dešava, možda nisam u pravu ali neke činjenice mogu da se vide, šta se krije iza svega pokazaće vreme. Ovde na forumu me jesi pozivao i tvoj kolega Compa me je vredjao, to stoji.
Druže zvao sam te, saznao sam ti i br, bilo mi je bitno da budeš na protestu, jer si imao neke primedbe na naš rad. Uđi u viber videćeš prepisku samnom, tamo sam te isto pozvao da izađeš, ali lakše je pisati, kritikovati na tastaturi
 
Nazad
Vrh