Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Meni ovaj papir lici na podvalu neku.Gde je potpis? Gde je pecat? :ROFLMAO:

Valjda da ne destabilizujemo drzavu? :D

Evo ovim PROFI poljoprivrednicima se zahvaljuje osoba na tv sto nije u stanju da se odluci u glavi dal je zensko dal musko.


Video sam na jednom klipu kada je Radoslav pricao okupljenima da odalame svakog ko pusta pricu da se razilaze ...
To je bilo negde u pola protesta ja mislim, nisam siguran.


Zna se koje forisirao tu pricu ovde na forumu i da se radi na zakonu o kojima i oni ucestvuju u stvaranju tog zakona.
Mislim na PROFI savremene poljoprivrednike.
 
Poslednja izmena:
Meni ovaj papir lici na podvalu neku.Gde je potpis? Gde je pecat? :ROFLMAO:

Valjda da ne destabilizujemo drzavu? :D

Evo ovim PROFI poljoprivrednicima se zahvaljuje osaoba na tv sto nije u stanju da se odluci u glavi dal je zensko dal musko.


Video sam na jednom klipu kada je Radoslav pricao okupljenima da odalame svakog ko pusta pricu da se razilaze ...
To je bilo negde u pola protesta ja mislim, nisam siguran.


Zna se koje forisirao tu pricu ovde na forumu i da se radi na zakonu o kojima i oni ucestvuju u stvaranju tog zakona.
Mislim na PROFI savremene poljoprivrednike.
To je neminovnost.Tom podelom država smanjuje davanja hobistima i samim tim smanjuje broj ljudi na protestima.To su nam kolege priredile onomad ali smo ipak preživeli.Da li će njihova savest biti čista.Poređenja radi.Hobista koji radi 5-10ha i ima platu od 40000 i profesionalac koji radi 50ha (da ne navodimo više).Ko je u boljem položaju
 
Jedna od Vukova iz Šumadije.. držali autoput zatvoren 2 dana i krenuli za Beograd...
8ce7112abb05a9d587e480905703b9d9.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kada smo videli da sedite u Novom Sadu i blokirate Banovinu sa 35 traktora. Složićeš se da nije isto blokirati magistralu koja je žila kucavica koja vodi celoj istočnoj Srbiji ili što je Pančevo blokiralo raskrsnicu rafinerije. Drugari nije isto. Mi smo tako mogli da blokiramo centar Požarevca, sedimo u kafićima, ljudi nas obilaze sporednim ulicama, do nove godine bi mogli tako
Traktora je bilo od 50 do 120. Osim zgrade izvršnog veća više puta je bio blokiran Varadinski most i strogi centar grada koji je jako prometan.
 
Jedna od Vukova iz Šumadije.. držali autoput zatvoren 2 dana i krenuli za Beograd...
8ce7112abb05a9d587e480905703b9d9.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Показна вежба је успела значи сви треба да се угледамо на вас и следеће кад крене да идемо до краја. Или до Београда све једно.
 
Valjda je sad svima jasno,profi udruzenje ima tapiju na proteste.Nece ljudi da im se sitna boranija mesa.

Batocinci su i krenuli za BG ali nemaju plavu krv profi poljoprivrednike,da odluce kad je I sta je dovoljno.

Kad je krenula sirotinja,profi su odlucili da udare tvrdu medju izmedju dva sveta I tu se sva prica zavrsava.Ko je verovao jbg zajebao se.

Za ubuduce nek zna da ima dve struje ova profi I mi ostali.Pa nek se dobro zapita svako koga podrzava i nek tri puta odmeri pa da sece.

A ne odmah ko i zasto ne izlazi.
 
Da li će "amateri" u tom slučaju biti oslobođeni plaćanja PIO? Ko ne zadovoljava uslove profesionalizma ne bi trebao ni da potpada pod udar obaveznog plaćanja doprinosa. Ne znam koliko bi bilo korektno prema učesnicima protesta ispada kako su bili na blokadama zbog koristi velikih latifundista "profesionalaca". Ne verujem da će ih nakon toga neko naterati da ponovo izađu na proteste a mislim da će biti čak i prilično ljuti što svakako produbljuje podele između poljoprivrednika.
 
Показна вежба је успела значи сви треба да се угледамо на вас и следеће кад крене да идемо до краја. Или до Београда све једно.
Mislim da svaka blokada je posle ovoga uzaludna. sledeće se ide direktno za beograd, pa gde zaustave kolonu.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Па ако буде услов за субвенцију професионалац има такви услови да буду да ће мање исплаћивати субвенција него сада. То је мач са две оштрице. Са овим условом меч лопта је код владе. Добијаће буквално неколико десетина газдинстава субвенције. Ево једне парадоксалне ситуације у коју долазимо, ко ће бити онда неразвијена општина? Који услови?
То је још већи парадокс са крупном стоком.
 
Kad si pomenuo to nerazvijena opština i slično, meni stvarno nije jasno iz kog razloga postoji “minimalan broj grla za subvenciju”?
Onaj što ima 300ovaca dobija subvencije za 300ovaca, a onaj što ima 5 treba da dobije za tih 5…
Ja imam 35grla i ja dobijam subvencije, komšija ima 24 i ne dobija…
U fazonu, ili skupi toliko ili umri (nemoj da se baviš poljoprivredom)….
 
Nazad
Vrh