Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Имате комплетну изјаву Радослава,траје око 5 мин
хттпс://ввв.021.рс/стори/Нови-Сад/Вести/314320/ФОТО-ВИДЕО-Ратари-одлазе-из-Новог-Сада-као-генерали-после-изгубљене-битке.хтмл

цитат текст врло занимљив
има ту пуно информација које су не јасне као пример ово

Истиче да су неки људи написали три сата пре него што су они у Новом Саду ишта одлучили.
„Они су били једна колона, а ми смо представљали поштене привреде“, ка же Адамовић и додаје да је задовољан што су показали минималну слогу.

----Влада је постигла договор са удружењем Стига из Пожаревца и групом грађана Јужни Банат.----

са недељом из Стига сам овде имао расправу у затвореној теми
ако су стварно потписали нешто пре било каквих консултација са остатком Србије,изгледа да сам ипак био у праву
 
У томе и јесте фора што смо се ми који ни ме сејемо сунцокрет до краја борили за њега, а ви чији је то био захтев сте урадили како сте урадили (види се горе). Најлакше је рећи свака част тим и тим, то да су Радослав и екипа знали шта се дешава је лаж. Немате времена да објашњавате је изговор јер немате аргументе да порекнете било шта написано, а закључак нека људи извуку сами.
 
У томе и јесте фора што смо се ми који ни ме сејемо сунцокрет до краја борили за њега, а ви чији је то био захтев сте урадили како сте урадили (види се горе). Најлакше је рећи свака част тим и тим, то да су Радослав и екипа знали шта се дешава је лаж. Немате времена да објашњавате је изговор јер немате аргументе да порекнете било шта написано, а закључак нека људи извуку сами.
Ti znaš šta je laž a šta istina. Ti si bio na sastanku od 9 sati u vladi, ti znaš o čemu se pisalo?
 
Ti znaš šta je laž a šta istina. Ti si bio na sastanku od 9 sati u vladi, ti znaš o čemu se pisalo?
Знам шта је било пре тога, нико из иницијативе не би ни отишао на састанак јер су захтеви били јасни да нисте ви прихватили позив након што сте се повукли.
 
Знам шта је било пре тога, нико из иницијативе не би ни отишао на састанак јер су захтеви били јасни да нисте ви прихватили позив након што сте се повукли.
Da nije bilo blokirano Pančevo, Rača , Batočina i Kragujevac, sedeli bi do nove godine u Novom Sadu
 
Da nije bilo blokirano Pančevo, Rača , Batočina i Kragujevac, sedeli bi do nove godine u Novom Sadu
Шта сте ви господо помогли у блокади тих места? Сва места су се придружила протест након што сте се ви повукли.
 
Шта сте ви господо помогли у блокади тих места? Сва места су се придружила протест након што сте се ви повукли.
Kada smo videli da sedite u Novom Sadu i blokirate Banovinu sa 35 traktora. Složićeš se da nije isto blokirati magistralu koja je žila kucavica koja vodi celoj istočnoj Srbiji ili što je Pančevo blokiralo raskrsnicu rafinerije. Drugari nije isto. Mi smo tako mogli da blokiramo centar Požarevca, sedimo u kafićima, ljudi nas obilaze sporednim ulicama, do nove godine bi mogli tako
 
Nazad
Vrh