Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa i premijerka je pre neki dan izjavila da je ponudjena cena 535 DINARA za suncokret... Sve stručnjaci moj do moga...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
ovo sam vec pisao neki dan---zakon o narodnoj skupstini


Član 39


Narodni poslanik ne može istovremeno da obavlja drugu javnu funkciju ili profesionalnu delatnost nespojivu sa poslaničkom funkcijom, u skladu sa Ustavom i zakonom.
Narodnom poslaniku prestaje funkcija koja je nespojiva sa poslaničkom funkcijom na dan potvrđivanja poslaničkog mandata.

zamenik premijera tj prvi potpredsenik vlade je Branko Ruzic inace i ministar prosvete,nauke i tehn. razvoja
mutava cak nije vise ni premijer a sa njom se pregovara nesto...jos jedno krsenje ustava i zakona


isto tako sam pisao da su zahtevi za mene licno smesni(ova premija od 15din ce da se "pojede" vec u oktobru posto kukuruza nece biti,mislim na stoku naravno)
samo primer 600miliona evra ukupno ova vlast je dala iz budzeta(citaj telekom) za prenose nekih utakmica,avansno 200miliona evra-----ove godine 313 hiljada gazdinstava je dobilo subvencije na osnovu biljne proizvodnje....izracunajte samo ovih 200milona evra,moglo je bar na plavi dizel da ode
 
Ovi su bili prvobitni zahtevi

d49ec94b1528b476b0f5db51bab8f24b.jpg


A ovo je malo pre Radoslav postavio u grupi!

7ab91f0f92f273092de0cd6a5bf8a111.jpg

E, sad se postavlja pitanje da li je ovo dovoljno sta je ponudjeno na danasnjem razgovoru!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napisao sam ja to pre nekoliko stranica a nisam Savovicka.

Ali bih da napisem jos nesto: nije lepo napadati nekog jer se ne slaze sa BLOKIRANJEM puteva zarad ostvarivanja (licne) finansijske dobiti. Nek prizna lepo ovde ko je vratio seme kukuruza i posejao suncokret jer je "obecana" dobra cena. Sada su krivi zaposleni, politicari, bata i kum i svi su krivi ... e trt malo. Kada je trebalo iz doprinosa, poreza zaposlenih (iz one prelivne rupe zvane budzet drzave) davati subvencije onda je sve bilo lepo sada niko ne valja.

Ovakav razdor i podele idu samo politicarima u korist. Nisu oni na vlasti jednu sezonu i jedan rod suncokreta, otece oni svoj deo na drugom mestu.
Beli76 mozda jesi zaposlen ali apsolutno nisi u pravu sto se tice subvencija poljoprivredi.
Poljoprivrednici samo kroz potroseno gorivo i uzete akcize od strane drzave za to gorivo daleko prevazilaze poljoprivredni udeo u budzetu.
Tako da kukumavkanje da se uzima jadnim zaposlenim da bi se davalo poljoprivrednicima nije tacno.
 
Ovo je jedan od komentara na objavu o najavi protesta u Kikindi.



a cekaj znaci svi koji rade druge poslove a nisu poljoprivrednici neznace nista u Srbiji?!!! Vi ste jedini koji znacite. Znaci vas treba svi da postuju i vas treba svi da se boje nerazumem?!!! Kakav ti je to nacin govora?! Zar jedan posteni poljoprivrednik treba da ima takav recnik prema svom sugradjaninu koji je u istoj muci kao i ti tj cak i vecoj. Pa taj sto radi u fabrici za 35000 ima vecu muku nego ti. Njima je sto puta teze... Pa sta ti mislis da ako ste poljuprivrednici da ste bog i batina. Kad ste stali na stranu naroda jel? Sem kad vama nije odgovaralo. Pre par godina za subvencije ste protestvovali cim je to reseno nema vas nidje. Kad je posle toga izasao traktor na protest?! Sad kad su bile blokade zimus nesto nisam vidjao traktore i kombajne da podrzavaju samo narod obican kojem je vise muka od svega. Zato lepo covek rekao jel vam neodgovara alal vam vera za Bg pa tamo blokirajte sve...
 
Ovo je jedan od komentara na objavu o najavi protesta u Kikindi.

a cekaj znaci svi koji rade druge poslove a nisu poljoprivrednici neznace nista u Srbiji?!!! Vi ste jedini koji znacite. Znaci vas treba svi da postuju i vas treba svi da se boje nerazumem?!!! Kakav ti je to nacin govora?! Zar jedan posteni poljoprivrednik treba da ima takav recnik prema svom sugradjaninu koji je u istoj muci kao i ti tj cak i vecoj. Pa taj sto radi u fabrici za 35000 ima vecu muku nego ti. Njima je sto puta teze... Pa sta ti mislis da ako ste poljuprivrednici da ste bog i batina. Kad ste stali na stranu naroda jel? Sem kad vama nije odgovaralo. Pre par godina za subvencije ste protestvovali cim je to reseno nema vas nidje. Kad je posle toga izasao traktor na protest?! Sad kad su bile blokade zimus nesto nisam vidjao traktore i kombajne da podrzavaju samo narod obican kojem je vise muka od svega. Zato lepo covek rekao jel vam neodgovara alal vam vera za Bg pa tamo blokirajte sve...
I sta si ti sad hteo da kazes postavljanjem ovog citata??
 
Hteo je da kaze da ne treba raspravljati kome je gore u ovoj drzavi, vec ko je kriv za to sto je svima nama lose.

Mozda sam malo svojim recima prepricao, ali ja to tako vidim....


@milan971: drug, ne zameri nebih davio u temi oko toga, mozemo negde u kafanu pa polako da se igramo brojkama i slovima i ubedjujemo ko je vise u pravu. Ekipa na vlasti presipa nase novce iz supljeg u prazno i na sve otme harac a mi se optuzujemo ko je vise kusura dobio.


Nego - jel primetio neko uljeza u odobrenim zahtevima? Meni bas cudna ta stavka br.4
 
Sad moratirijum,a dogodine kuknjava zbog vece rate.

Dakle ko je posejao suncokret mozda i dobije nesto da se vadi,ko nije ko mu kriv.
Ma prinosi su katastrofalni.O ceni se nije trebalo ni raspravljati jer imamo posla sa štetočinama.Ima mnogo većih problema.Oko goriva bez akciza se ne bi trebalo odustajati.O subvencionisanom đubrivu,takođe.O ukidanju plaćanja navodnjavanja.O oslobađanju poreza na 2 godine.Isplati kovid pomoći za krave...Bar bih onda znao zašto palim traktor a ovako mogu da dođem biciklom ako bude na kružnom toku.Biće mi malo teško ali ću izdržati toliko.
 
Nazad
Vrh