Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kolko ja vidim mi vise ne znamo za sebe, a o ovi nadrkani itekako znaju da smo mi ipak samo ovce za sisanje!
Jbt, jedno je na papiru a sad ispalo da je najbitnija stavka 2.5 din na suncokretu!
 
Druga stvar, koordinatori iz grupe Alibunar, Vrsac, Pancevo, Novi sad skoro da nisu u kontaktu. Mozda jednom ili dva put dnevno a po svemu sudeci sa terena mozda i nemaju kontakt!
 
Dobro,i šta onda što nemaju kontakt?O čemu pričaš?Nemoj da truješ nešto ako ne znaš kako je išla cela priča.Bio sam u toku kada je kretalo sve i ovi ljudi su ušli čistog obraza.Za kolegu Olalija možemo da stavimo ruku u vatru,čovek nas nije prodao a isto mislim i za ostale koji su s njim.
 
Poslednja izmena:
Da smo mi barem upola kao taj Radoslav, e di bi nam kraj bio.... Svaka čast za njega i te ljude tamo, treba imati onu stvar za ovako nesto, ovakav ministar poljoprivrede nama treba, a kolega Peet znas i sam da se od necega mora krenuti, banda je ovo i cutalo se 10 godina. Tiha voda breg roni, samo slozno, ne dati da nas razjedine, a kad zavrsimo sezonu a oni formiraju vladu e onda udariti svim silama za narednu sezonu, dugacka je zima
 
Radoslav bi verovatno bio najbolji ministar poljoprivredni, ali kako kada banda neda budžetu/vlasti prići nikome ko nije u bandi(stranci).
Nažalost neće oni tako nešto dozvoliti nikada, jer im se ne uklapa u koncepciju nimalo.
Dalje, ovaj protest je bio dosta nesinhronizovan, neusaglašen, a najgore od svega što predhodno nisu održani skupovi sa širokim diskusijama šta su ciljevi i da se sve bitno za sve oblasti uvede u agendu i formiraju zahtevi. Ovako mi je ovim samo malo prodrmana banda ali mislim da nije uopšte iskorišten kapacitet akcije za šire efekte za poljoprivredu.
Od zahteva za ukidanje akcize na gorivo se nije smelo odustati, jer će oni sa ovom akcizom u stvari isfinansirati sve sadašnje zahteve.
 
Jednom je vrhovni spomenuo ćup sad svi spominju ćup,i Metličić i Nastrana.Ali taj ćup pune poljoprivrednici i trebalo nešto da ostane i za njih a ne samo da vadite iz njega

I ovo se nije smelo dozvoliti,da na pregovore idu ljudi koje sad mogu da blate,pljuju....malo je trebalo i o ovome razmišljati unapred
 
Meni kao manjem poljo. Proizvođaču ovo što je postignuto, bez subvencija i regresa za đubrivo ne znači ništa.
Nemam kredite stoga robu nemoram da prodam odmah kada je najjeftinija, a koliko vidim tu je i najveći problem.
Po meni trebalo je samo tražiti normalnu cenu naših proizvoda pa bi bilo za sve ostalo. Ovako ukrali milijardu na pšenici pa nam sad vraćaju par miliona na konto goriva.....
Pravi junaci, nema šta....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Zato što je ova vlast takva kakva je.Hoće da uklanjaju svakog ko je protiv njih,vidite šta pišu novinari za ovog poljoprivrednika što je napustio sastanak.Kao dobio je do sada oko 15000000 din subvnecija.Pa šta.Ako je prošao na konkursima šta je tu problem.Ispada da niko ne sme ništa reći protiv njih.I ako se bude išlo traktorima za Beograd trebalo bi otići i pred RTS jer je stvarno sramno kako javni servis ništa ne javlja o protestima poljoprivrednika.Ako vide traktore ispred možda će onda pisati šta se dešava po Srbiji.Kad se skine ova vlast ovog Bujoševića sa RTS-a treba malo priupitati gde se dede to objektivno novinarstvo.
 
Slusaj ne znaci ni meni mnogo finansijski... ali to nije razlog da ne podrzavam ljude i da ne budem presrecan kad vidim da su uspeli se bar koliko udruziti
Nemoj me pogrešno shvatiti, podržavam ja ovo 300%! Samo kažem da ako ovako ostane mnogi neće ni znati zašto su protestovali na kraju.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
potpuno sam zbunjen vasim pisanjem na poslednjoj stranici jer kao da niste ni upoznati kako sve ovo ide
sad svi kao radoslav bi bio najbolji ministar a evo izjava gde upravo on govori da je cena suncokreta jedini problem
na ovom kanalu radio 021 novi sad 92,2 mhz imate i izjavu Slankamenca od sinoc koji govori da je jedini problem cena suncokreta i da su se razisli tj spor je 2 dinara
ovi daju 70.50din a trazi se 72.5-73dinara
a ovo ukljucivanje u radne grupe mi je apsurd veka,da se razgovara i dogovara nesto sa SNS-om a ovamo se kao pljuju metlicic,mutava i najgori od svih dece zvalonja
i ko kontrolise RTS pa naravno zvalonja
 
Meni nije jasno zasto mora postojati hiljade udruzenja poljoprivrednika . Od te rabote nema nista . Zasto se ne ujedinjavaju ?
 
Sve ovo ide kako ide.Podžavam volju svih koji protestvuju i proteste.Ali mi se ne sviđaju zahtevi jer se cena suncokreta favorizuje a ima mnogo drugih problema.Stav je takav-ovo ćemo rešiti danas a za ostalo ćemo se dogovoriti.Neće više biti ovakvog odziva .Sa ovima nema dogovaranja.
 
Nazad
Vrh