Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa donekle ih razumem kukuruz možeš čuvati kod kuće ili kod njih u silos i čekati cenu a sa suncokret om je druga priča prodaješ ga odmah i nemože na čuvanje.
 
Ma prinosi su katastrofalni.O ceni se nije trebalo ni raspravljati jer imamo posla sa štetočinama.Ima mnogo većih problema.Oko goriva bez akciza se ne bi trebalo odustajati.O subvencionisanom đubrivu,takođe.O ukidanju plaćanja navodnjavanja.O oslobađanju poreza na 2 godine.Isplati kovid pomoći za krave...Bar bih onda znao zašto palim traktor a ovako mogu da dođem biciklom ako bude na kružnom toku.Biće mi malo teško ali ću izdržati toliko.
Sto bi palio traktor,ovo je protest odredjenog kruga ljudi koji su napisali sta licno njima ne odgovara,mozes da se slozis ili da budes domaci izdajnik nema izmedju.Kako oni kazu to ti je za poljoprivredu u Srbiji.
 
Sto bi palio traktor,ovo je protest odredjenog kruga ljudi koji su napisali sta licno njima ne odgovara,mozes da se slozis ili da budes domaci izdajnik nema izmedju.Kako oni kazu to ti je za poljoprivredu u Srbiji.
Mnogo mi smeta što se toliko priča samo o ceni suncokreta a žito-puj pik ne važi.O kukuruzu bar za naš kraj ne vredi ni spominjati ništa.
Zaboravio sam da treba da se da i ultimatum o proglašenju elementarne nepogode gde u tom slučaju mora da pomogne država.
 
Red bi bilo da se preimenuju u "udruzenje proizvidjaca suncokreta" ovako neko ce da stekne sliku da je sve divno i bajno samo suncokret I mlecno govedarstvo zaostaju.

Taman na kraju da proslave sa prasetom I jagnjetom na raznju jer je lepa cena za kupca,a ni za Bika ne bi mnogo dali.
 
Obzirom da sve zakone prepisujem od drugih što se i zakoni i uredbe koje se tiču poljoprivrede ne prapišu kod nas pa da recimo imamo zakone kao Francuska ili Nemačka?
 
Bila bi fora da grejanje podesimo na 25 stepeni i celom svetu pokazemo ko je pravi i jedini ekonomski tigar .
 
Nismo se razumeli suncokret je roba koja se uvek prodavala odmah a kukuruz je mogao i može da se čuva to sam hteo da kažem. A kukuruza uopštte i nije bilo na spisku ni soje. Tražila se cena samo za suncokret.
Razumeo sam ja tebe, ali nisi ti mene, poenta je da se traži pomoć države zbog suše, jer suša pogađa sve kulture a ne samo suncokret. I nisu svi posejali suncokret.
 
ne znam ovo za gorivo

20din po litri od ovih 179din kojih imamo sada sto bi znacilo dakle 159dinara*max 1600 litara ili........?
 
Nazad
Vrh