Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ovi nasi su na zadnje proteste zbog rio tinta, slali ljude sa decom da traze da otvorw put pa cak i one malo van zakona da se zalecu u blokadu, dovoljno je samo da jedan napusen udari u traktor i evo belaja svima a posebno odgovornom licu…
 
Ма шта те то чуди за моју општину 66 чланова 25 се изјаснило да подржава протесте, а свега 6 се изјаснило да ће изаћи тракторима на улице. Јуче када сам причао са тих 6 слика сасвим другачија. Једни прскају стрњике, другима далеко НС, трећима долазе мајстори за комбајн тако да је књига спала на два слова.
А свима је мука, свима гори под ногама, а опет неби да се замерају овима на власти.
 
Mi jesmo postali Afrika ali mi nije jasno o kakvim crnim protestima vi pišete ovde!?🤸‍♂️
Ма тамо неких 3000+хиљада будала се нашло да покрећу протесте. Кажу нису задовољни стањем у аграру па ајде мало да се глупирају и малтретирају остали вредни народ којем је све по таман.
 
Ма тамо неких 3000+хиљада будала се нашло да покрећу протесте. Кажу нису задовољни стањем у аграру па ајде мало да се глупирају и малтретирају остали вредни народ којем је све по таман.
Da je vas samo 300 a ne 3000 treslo bi se
Ovako ...
Ja sam prvi za proteste i nije mi trebala suša a ni corona da mi nešto ne valja .....DOBRO JUTRO
 
Па види Стиг 250 трактора, Долово 50 и ми остали 100 и ето биће нас.Ако ништа бар ће нам савест бити чиста да смо бар нешто покушали. Није исто доћи, клекнути и ставити главу на пањ или бар се мало отимати па да поред џелата још најмање двоје имати крви на себи.
 
Problem je u APR-u jer je sad sve umreženo (a ne radi u praksi) i kako je sve digitalizovano niko tu "kako oni kažu" ne mogu ručno menjati i to će se vremenom automatski osvežiti i promenuti te podatke.

Ovo je iz prakse provereno, konkretno za jednu firmu i za jedno totalno nebitno udruženje, podaci su promenjeni, takse plaćene, potvrđeno da su podaci promenjeni, ali na sajtu APR-a i povezanih servisa stoje stari podaci.

Ovo je bilo totalno nevezano za proteste i za konkretnu situaciju, ali sam morao napisati da se zna da se ti podaci ne menjaju baš tako lako (i odmah). Sad da li to što se podaci ne ažuriraju, da li neko zloupotrebljava to je drugo pitanje.

Što se tiče protesta, trebalo bi prvo organizovati na lokalnom nivou udruženja poljoprivrednika prema granama, pa tek nakon toga sinhronizovati. Na primer kao pčelari, ali je problem što je taj proces trajao dvadesetak godina, jbg, na brzinu se neće moći popraviti situacija.
 
Na proteste ne izlazim pošto sam mator i mali poljoprivrednik ali ima još mnogo razloga .Kao prvo svaki zahtev se svodi na odlaganje kredita i odlaganje plaćanja državne zemlje .Da li ima neko da ne radi državnu ,da nema kredite ? Ima ,to su najverovatnije mala gazdinstva a njihove prohteve ,niko ne sluša .Oni trebaju da izađu na protest ,zbog čega ?
Neću više pisati da ne navučem gnev ljudi koji se istinski bore.
Zaboravio sam da napomenem .Protestvovao sam davno ,zbog cene suncokreta ,kada je Dijamant sa Kneževićem vedrio i oblačio oko cene suncokreta .
 
Nazad
Vrh