Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Viber grupa za opštinu Subotica, mrtva totalno.Nakupilo se cca 150 članova i stalno neko odustaje neko ulazi u grupu.Jedino je Kiš postavio sliku izgorelih (od sunca) kukuruza Ito je sve.Ja postavio par linkova samo jedan lajk i jedan gadljivi-smajli od komentara.Ne bi dalje da se izražavam pošto imam u grupi i prijatelja i poznanika ali sam totalno razočaran.
 
Kega neznam šta ste očekivali, pa dobronam je. Sve sam ja to ranije prošao, ogromna većina stoji po strani i ako se neko za njih izbori nešto oni to normalno koriste.
 
Viber grupa za opštinu Subotica, mrtva totalno.Nakupilo se cca 150 članova i stalno neko odustaje neko ulazi u grupu.Jedino je Kiš postavio sliku izgorelih (od sunca) kukuruza Ito je sve.Ja postavio par linkova samo jedan lajk i jedan gadljivi-smajli od komentara.Ne bi dalje da se izražavam pošto imam u grupi i prijatelja i poznanika ali sam totalno razočaran.
Zar nije grupa namenjena da koordinator prenese informacije i konkretne korake dogovorene sa odborom udruženja? Dopisivanje se odvija u privatnim porukama..
 
Ako postoji koordinator onda bi lepo bilo da se predstavi i izloži planove.
Trebalo bi da se predstavi, to stoji a planovi mislim da još nisu do kraja spremni, tek su sredili papirologiju, sada treba ozbiljno isplanirati početne korake...samo se plašim da ne bude kasno pošto suncokret brzo stiže za vršaj, neki su već počeli da skidaju...soje i kukuruza će biti malo tako da se dobar deo neće ni prodavati, jedino od suncokreta može biti neke zarade ali je trebalo ranije izaći na puteve..
 
Pitanje za skeptike i za ove sto kao sve znaju. Da li znate kolika je odgovornost na ovima sto prijave proteste ukoliko dodje do nekih incidenata ili vecih nereda?? Od njih tada svi ocekuju da budu u prvim redovima sto mehanizacijom sto pojavom, a neko ce da sedi kuci i da ih proziva ili da pametuje.
 
Pitanje za skeptike i za ove sto kao sve znaju. Da li znate kolika je odgovornost na ovima sto prijave proteste ukoliko dodje do nekih incidenata ili vecih nereda?? Od njih tada svi ocekuju da budu u prvim redovima sto mehanizacijom sto pojavom, a neko ce da sedi kuci i da ih proziva ili da pametuje.
Ako si mislio na mene ,itekako znam kakva je odgovornost.Znam i kakva je odgovoenost za živote 30 ljudi i to ne za par dana nego mesecima.
Radi se o ponižavajućem tonu kolege prema nekome ko je nešto pisao.U stilu-ko sam ja da mi on sad objašnjava o čemu se radi.Da li bi ti smeo stati iza takvog organizatora.
Kolegu lično ne poznajem.Možda ja i grešim.Ja ga lično nisam ni prozivao,sam se javio.Moglo je to mnogo jednostavnije da se objasni kao što je drugi kolega DRALE TD uradio.
 
Nisam mislio na tebe, ali kad si se vec sam prozvao. Nije isto kad si ti vodio vojnike u ratu jer tada si imao podrsku drzave, ovo kad se radi rezim je protivnik i gleda da te ugusi, da ti preti, da ti napakosti, da te ocrni, da te podmiti, da te zavadi sa obicnim gradjanstvom. Izgleda bezazleno, ali mnogo, mnogo opasno.
 
Imao sam priliku da upoznam kolegu nedeljkosavic012 proslog petka ,covek je sasvim na mestu .
Oni imaju svoje lokalno udruzenje i zastupaju svoje interese ,e sad sto se njihovi interesi i interesi nekih drugih udruzenja ne poklapaju to je sasvim druga stvar.
Ne moze on iz Stiga organizovati proteste u Macvi ,Banatu ,Sremu ,Sumadiji.....
Imali smo pre nedelju dana sastanak koji je po mom misljenju bio sramota za nas Macvane.
Pokazali smo u punom sjaju tezak karakter naseg naroda koji sve vlasti koriste da nas drze rascepkanim i lakse manipulisu nama.
 
Poklapaju se u 90% slucajeva zahtevi oko situacije sa psenicom, cenom suncokreta, subvencijama i jeftinijim dizelom. Sigurno da u razgovorima treba napomenuti tesku situaciju u tovu svinja i junadi, malu cenu mleka, nekontrolisan uvoz mesa, voca i povrca, ali ako se na svakom tom zahtevu bude insistiralo i bude se pretilo odustajanjem zbog neispunjenja istih onda od toga nema nista.
 
Bas tako Milane. Razjedinjeni i rascepkani smo odlični za manipulisanje, i obmanjivanje većine. A u ranijim protestima se videlo da je lako i potkupiti vodje, zarad mira u državi. Zato i običan čovek, pa i poljoprivrednik ćuti, i sedi kući.
 
Sedi kuci i cuti, ali ako se protestima nesto uradi, opet cuti jer mu je dobro i smeje se nekim budalama koji su odradili prljav poso za njega.
 
Trebalo bi da se predstavi, to stoji a planovi mislim da još nisu do kraja spremni, tek su sredili papirologiju, sada treba ozbiljno isplanirati početne korake...samo se plašim da ne bude kasno pošto suncokret brzo stiže za vršaj, neki su već počeli da skidaju...soje i kukuruza će biti malo tako da se dobar deo neće ni prodavati, jedino od suncokreta može biti neke zarade ali je trebalo ranije izaći na puteve..
Sta se ti plasis a sedis kuci

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ajde da vidimo ko je ko predlazem da izbacimo sliku sa protesta sa traktorom a moze i posebna tema da se otvori slike s protesta. Da vidimo ko palamudi s tastature.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh