Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ako nas viber ne spase-niko neće.Možda manja grupa ljudi treba da je uključena u samoj organizaciji ali da se na poljoprivrednom forumu ništa ne zna-to nije dobro.Takavi će biti i rezultati protesta.
Koliko članova ima poljoinfo.
 
Prvo se treba zapitati koliko clanova foruma je zainteresovano za protest da bi licno ozbiljno komentarisali. Koliko sam ja upoznat u sledecih par dana ce se nesto konkretnije izneti, a u medjuvremenu je bilo nekih pregrupisavanja i odvajanja od Bacine.
 
Све ће бити објављено и транспарентно. На вибер групи су сви имали прилике да изнесу предлоге па су појединци изнели такве небулозе да је то било и смешно и жалосно. Да ли ти мислиш да је то тако просто сести и написати захтев да сви буду задовољни?
Neki od zahteva ,koji su izneti prošli put su bili potpuno nerealni a to su i organizatori znali i zato je sve palo u vodu.Eto,odobrili su izvoz-to bi uradili i bez nas i šta smo dobili.Žita po njihovoj priči imaju koliko hoćeš i samim tim je cena niska.Tu se priča završava.Tražiti subvencije od 300E je samo san.Nije ih bilo ni u boljim vremenima.I šta je na to rečeno-videćemo sledeće godine-kraj.
Sada pumpaju brojeve zaraženih covidom tako da ćemo uskoro moći protestvovati od kuće.
Ne bih da mračim ali mislim da sa ovom garniturom možemo dobiti samo dobru organizaciju gej parade.Ostalo se neće rešiti za stolom.
Moraju i široke narodne mase biti upućene o čemu mi pričamo iako nemaju veze sa poljoprivrdom.Polako se džepovi prazne.Poljoprivreda će ovoj vlasti biti zadnja stavka jer će imati druge probleme da rešavaju.Gas,struja,voda,gorivo......
 
Ako nas viber ne spase-niko neće.Možda manja grupa ljudi treba da je uključena u samoj organizaciji ali da se na poljoprivrednom forumu ništa ne zna-to nije dobro.Takavi će biti i rezultati protesta.
Koliko članova ima poljoinfo.
Види на самом виберу има опструисања, шпијунаже и пријављивања тамо неким"надлежним" органима, а замисли шта би било тек да је на форуму нешто објављено. Овде двоје не могу да се сложе око неке просте ствари, а не око нечега битног. Зато само стрпљења и за дан најкасније два ће се све знати.
 
Ja ni nemam taj viber.Imam običan telefon.Verujem ti da ima svačega.Zato postoji pivatna prepiska.Imam dvojicu u kući koji me stalno pitaju šta se dešava.Ja sam privatno na FB kontaktirao,tj. on je mene kontaktirao (jedan od organizatora) i izgladili smo nesporazum oko brisanja poruka jer su se oštro sankcionisale poruke i samim tim odbijali potencionalni učesnici.Kukolj uvek mora isplivati.
 
Neki od zahteva ,koji su izneti prošli put su bili potpuno nerealni a to su i organizatori znali i zato je sve palo u vodu.Eto,odobrili su izvoz-to bi uradili i bez nas i šta smo dobili.Žita po njihovoj priči imaju koliko hoćeš i samim tim je cena niska.Tu se priča završava.Tražiti subvencije od 300E je samo san.Nije ih bilo ni u boljim vremenima.I šta je na to rečeno-videćemo sledeće godine-kraj.
Sada pumpaju brojeve zaraženih covidom tako da ćemo uskoro moći protestvovati od kuće.
Ne bih da mračim ali mislim da sa ovom garniturom možemo dobiti samo dobru organizaciju gej parade.Ostalo se neće rešiti za stolom.
Moraju i široke narodne mase biti upućene o čemu mi pričamo iako nemaju veze sa poljoprivrdom.Polako se džepovi prazne.Poljoprivreda će ovoj vlasti biti zadnja stavka jer će imati druge probleme da rešavaju.Gas,struja,voda,gorivo......
Kada shvatite da taj koji se bori i pregovara nije dužan da vama bilo šta objašnjava, shvatićete zašto se niko ne oglašava. Ko hoće da se priključi se već priključio, ko hoće da organizuje je već u organizaciji
 
Kada shvatite da taj koji se bori i pregovara nije dužan da vama bilo šta objašnjava, shvatićete zašto se niko ne oglašava. Ko hoće da se priključi se već priključio, ko hoće da organizuje je već u organizaciji
Dovoljno je objašnjeno.Mislim da se ovoga puta mnogo bahato ponašate.Šta ste umislili,da ste heroji ili šta.Vi ste izašli na ulice i dobili.Mi koji smo sedeli kući-nismo ništa dobili.Ovakvim ponašanjem samo pridobijate pristalice.
 
Dovoljno je objašnjeno.Mislim da se ovoga puta mnogo bahato ponašate.Šta ste umislili,da ste heroji ili šta.Vi ste izašli na ulice i dobili.Mi koji smo sedeli kući-nismo ništa dobili.Ovakvim ponašanjem samo pridobijate pristalice.
Sada smo se potresli opasno. Treba nam na 10 mesta po 200 traktora. Nije nam potrebno na 200 mesta po 200 traktora. Ja da ti dođem na adresu i da ti objašnjavam šta je dobro za tebe neću sigurno, neće niko. Kada shvatite svi da bez obzira da li vam je dobro ili loše, da li radite 1h ili 1000h, morate da budete član udruženja ili napravite svoje.
 
Sada smo se potresli opasno. Treba nam na 10 mesta po 200 traktora. Nije nam potrebno na 200 mesta po 200 traktora. Ja da ti dođem na adresu i da ti objašnjavam šta je dobro za tebe neću sigurno, neće niko. Kada shvatite svi da bez obzira da li vam je dobro ili loše, da li radite 1h ili 1000h, morate da budete član udruženja ili napravite svoje.
Jesam li ja tražio od tebe da dođeš na adresu i da mi objašnjavaš nešto.Pazi se samo one:Ko visoko leti taj nisko pada.
 
Dovoljno je objašnjeno.Mislim da se ovoga puta mnogo bahato ponašate.Šta ste umislili,da ste heroji ili šta.Vi ste izašli na ulice i dobili.Mi koji smo sedeli kući-nismo ništa dobili.Ovakvim ponašanjem samo pridobijate pristalice.
Nisu bahati već hrabri.Mi smo pichketine.
Jedina svetla tačka Stig.
Vidiš naše banatske pičke kako sjebu za malo cara što bi reko Božović Pero.
Mislim da nije transparentno ali i ne mora kad bolje razmislim.
Ne postoji mesto za transparentno.Malo me nervira što određeni članovi foruma kojinsununtoku su tajanstveni jako.Mozda ima razlog.
 
Jesam li ja tražio od tebe da dođeš na adresu i da mi objašnjavaš nešto.Pazi se samo one:Ko visoko leti taj nisko pada.
Ti si jedan od onih, nemam viber, niko me ne obaveštava, stariji sam čovek, deca jedva čekaju da krenu. Ali zato non stop na forumu, ne propušta ni jednu temu da iskomentariše, uvek ima šta da progovori, k. ne bi mrdnuo, samo prsti na telefonu to je maximalno. Nije u redu. PS: Ja sam visoko bio i pre ovog, bez sikiracije
 
Možda si i u pravu.Nemam pametni telefon.Imam običan.Ako sam nešto pitao-ne insistirao zar treba da se vređamo.Nisam ja jedini tako prošao.
Po tebi sad ne bi trebalo ni da pišem i da je to sad tvoja privilegija i tebi sličnih.
 
Nazad
Vrh