Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
krvari on jer vise nema gde da se zaduzuje a stizu prvi krediti na naplatu koje je uzimao od kada je ponovo na vlasti
ujutru prica gradi se stadion od 400milki dok uvece kuka najtezi meseci su pred nama(misli na sebe verovatno,podsvest je cudo)

dividenda inace iznosi 3miliona evra...prenos nekih utakmica fudbalaTelekom tj mi platili smo 600miliona evra
 
Prebacuje se lopta na Kosovacko pitanje , svaki vid protesta vlast će gušiti rečima kako nije vreme za to jer se zemlja nalazi u većim problemima . . . Što se dobilo-dobilo , vreme je uludo potrošeno i naseli smo naivno na vladina odugovlačenja . . .
 
Зар ниси чуо да је сад никад тежи тренутак за државу. Дошло је до тога да кад си стално у никад тежем положају постанеш равнодушан. Ево то сад имамо на делу са пољопривредницима.
 
Da li je bilo nekih protesta juče.Stranica na FB je nedostupna.Ili je sve odloženo zbog provokacija na Kosovu i Metohiji.
 
I sta je bilo tu na kraju, gde je Bacina, gde nam je Radoslav? Ja sam napustio viber grupu posle dva dana, tu je trebalo da nameste da mogu da pisu samo administratori ane svi redom, ono je bilo strasno koja pisanja.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Sad se malo ulaganilo i sa lupetanjima i sa pitanjima "kad ce premija za mleko za 4. kvartal 2021", desi se opet po nekad ali dosta vise konstruktivnih komentara nego u pocetku.. Ja sam je mutirao i kad imam vremena onda sednem pa procitam sta se pisalo u toku dana..
 
Nazad
Vrh