Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Radi on i u nasoj opstini crkvenu zemlju.U dublje nebih zalazio ono sto sam sve cuo,sve je to bagra teska nekada veliki komunisti danas najveci vernici.Zao me tih ljudi na protestima sto su bukvalno slepi ili se prave slepi da nevide ko ih zastupa i pravi majmune od njih.
A dobio je i od Karlovačke Patrijaršije zemlju , znači i vi kad bi se složili u vašoj crkvenoj opštini ne bi mogli ništa ,jer njemu zemlju dodeljuje sam Vladika, i orden Svetog Save je dobio ,što je malo kome od običnih ljudi dodeljivano, pa sad vi vidite kakva jaja nosi Dulićka!
 
Ako pricamo o Bulovicu iz Stanisica, onda da mnogo uticajan covek je definitivno. Nasa crkva isto dobija nekih 100kj povrat u neko dogledno vreme i vec krecu planovi sta i kako. Vec krece interesovanje "vernika" itd itd. Necu da pljujem unapred, mozda sve bude transparentno,
 
Ako pricamo o Bulovicu iz Stanisica, onda da mnogo uticajan covek je definitivno. Nasa crkva isto dobija nekih 100kj povrat u neko dogledno vreme i vec krecu planovi sta i kako. Vec krece interesovanje "vernika" itd itd. Necu da pljujem unapred, mozda sve bude transparentno,
Koliko ima km od Kaća do Stanišića, šta je to za predsednika kluba 100 p + , pa taj je više puta prešao preko Venca sa traktorom nego neko kolima ??
 
Jeste. U pravu si.
Njihov je problem što bi nekim vidom licitacije (javnom ili zatvorenim ponudama) izvukli duplo više.
A problem ljudi iz tog sela je što nisu imali šansu da kupe ništa.
 
I onda pojedinci pisu izadjite i podrzite nas jer smo svi isti,e pa nismo ni priblizno isti. Te vodje rade vecinu drzavnog ili crkvenog zemljista preko raznih mucki za dz ili za sitne pare,a nas ubedjuju kako ce ti veliki ako ostanu bez drzavne jos da nabiju privatne zakupe,bojim se da se oni nisu navikli na posteno placanje bilo cega i kad bi dosla prva godina da na svu zemlju unapred mora da plati 200-300e/jutru brzo bi odustali od zemljoradnje.
Potpuno si u pravu. Inače merak mi je što sam u zadnje 2 godine preuzeo od njega 4,5 jutra zemlje. Jednima je plaćao 50 evra po jutru (1,5 kj) a za ona 3 nije ni plaćao. A sad kad treba da plati ko i svi onda se ljuti na vlasnike što su dali drugom...
Koliko ima km od Kaća do Stanišića, šta je to za predsednika kluba 100 p + , pa taj je više puta prešao preko Venca sa traktorom nego neko kolima ??
Samo da znaš da su to njegove reči...
 
Poznat je on široj javnosti, Malešev... Jednom kolegi došao popa da sveti vodicu i ovaj ga pita za tu crkvenu zemlju a popa počeo nešto da se prenemaže, ne znam ja, moramo videti i tako... Ovaj kad je ispratio popu nije prošlo 10 minuta zove ga Malešev i kaže da se smiri da mu nebi i to malo arende što radi oduzeo... Eto takva je situacija.
Pa i kod nas u Titelu je zakupio,dobro parce zemlje.
 
Ima puno jakih igraca,oko kojih se sve vrti.Isti su naravno ne dodirljivi i mogu raditi sta god hoce.Obicni smrtnici nagrabuse,cesto i bez ikakve krivice.
 
Nazad
Vrh