Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Gotovo je, već smo okupirani. Mišljenja sam da ne treba više uzalud trošiti energiju i snagu na bitku koju smo izgubili. Do sad smo izgubili barem tri važne bitke: subvencije, zakon i medjusobno poverenje.
Sleduje nam sigurno još koji poraz, to je sad neminovno. Mi smo sad kao bokser u nokdaunu čekajući nokaut
Da li ćemo uspeti da zbijemo redove i na kraju dobijemo meč to zavisi od nas.
 
Od stranih sila.Direktno od Amerike i Nemacke.Desava nam se ono sto ne moze biti gore.Nasom drzavom ne upravljamo mi vec strani lobi.To vise i ne kriju vec javno postavljaju uslove i odma ih sami prihvataju.Ne pita se volja naroda.Kosovo ce biti priznato do kraja poglavlja 35,GMO ce biti dozvoljen kroz trgovinski sporazum,zemlja PRODATA po dogovoru o SSP-u.
Samo se mi pravimo ludi i usled svoje nemoci i nesloge pokusavamo da kroz razne glupe opaske i komentare sebe ubedimo u drugo.
 
Slično kao kod subvencija ,slična ekipa ,samo u dosta oslabljenom položaju u odnusu na prošlu igranku, sad im policija neda da izadju sa traktorima ,a onda je vidjen performans ispred Izvršnog Veća.....jbg, dok je para biće i leba i igara!
 
Kod nas je juče Liga slala pozive,prvi put od kada se događaju protesti da se seti nas koji se kod nekih kotiramo kao glavni uzurpatori subvencija.
zbog čega smo im sad potrebni.Kada su trebali nas da podrže (da svako ko radi zemlju dobije subvencije),nisu to uradili jer su se bojali da njima neće biti dosta.E sada se mečka počela valjati i pred njihovim vratima pa ig vata panika.
Ja ću prvi prodati kada dođe taj švaba da kupi mojih 10 ha i uzmem lepo 150-200 huljada evra i jebo ti i krave i poljoprivredu.
Pre 2 meseca mi ugine jedna krava ( još platim 24000 državi).sada jedna krava ne može da ustane-možda ću je morati klati ali moram je nositi na klanje kod naših tajkunčića jer ja nemam nož za klanje.Ko vodi moju brigu i meni sličnih-gde je onda naša Liga-nema je:ppozdrav:
 
I sad idete na proteste sa tim istima koji su potpisali SSP?Pa da li vi mislite da je njima stalo do poljoprivrednika stvarno,ili skupljaju političke poene za predstojeće izbore?U ovom slučaju samo ste im podrška za izbore i nista vise od toga.
Mani sta je bilo...daj da ispravimo ono gore da ne bude.To bi tad potpisao i ti da si tamo bio.Potpisao jer bi morao.I sad zato sto su zuti napravili jedno sranje treba da dozvolimo da plavi naprave dva veca a kad dodju zuti jos tri?Je..m ja takvo razmisljanje i shvatanje.
 
I sad idete na proteste sa tim istima koji su potpisali SSP?Pa da li vi mislite da je njima stalo do poljoprivrednika stvarno,ili skupljaju političke poene za predstojeće izbore?U ovom slučaju samo ste im podrška za izbore i nista vise od toga.

A sta ste vi sto ste ostali kuci???? Ako ne znas pitaj Jaksica.
 
I ranije sam napominjao da je naš osnovni problem ko da nas povede, zastupa u pregovorima. Ova prepucavanja nam nisu potrebna i samo nam štete, a neka udruženja (asosijacije) samo to i rade u poslednje vreme verovatno po nečijem nalogu. Još da napomenem pošto se pojavljuju pojedine stranke(opozicione) u ovim neorganizovanim protestima da je i sadašnja kada je bila opozicija takođe kačila za nas u predhodnim protestima a naročito u onim kada smo uspeli umesto predloženih 10 ha da dogovorimo 100 ha/po gazdinstvu(12.000 rsd).
 
Sve se ovo radi da bi se dovele evropski proizvodjaci koji imaju hiper proizvodnju,i koji koriste razne otrove,aditive da dobiju samo vizuelno lep proizvod.

A našu proizvodnju uništavaju do te mere da svako polako gubi računicu,iako računice ima.

Prva stavka je odrađena sam pojam "made in Serbia" u svetu ne znači ništa,jer su nam 90-ih uništili ugledi koji smo vukli kroz SFRJ,sad na redu ide čisto da nam puste krv,lupili nas čekićem po čelu,sad samo da isteče i to malo krvi i kraj.
 
Evo komšiji bik slomio nogu,imao nekih 500kg morao da ga kolje,razglasio da prodaje meso po cenama u marketima,samo da ne propadne celo selo se sjatilo nije imalo dovoljno.Evo pre neki dan klao za sebe 2 ja uzeo poal od jednog,on opet razglasi da ima za prodaju po regularnoj ceni,niko se ne pojavi od komšija da kupi.

Dakle ni narod nije cvećka,samo da je jeftino za kvalitet ga briga.Zato je Matijević tu gde jeste sa svojim crkotinama,a mi ni na nebu ni na zemlji.
 
Evo komšiji bik slomio nogu,imao nekih 500kg morao da ga kolje,razglasio da prodaje meso po cenama u marketima,samo da ne propadne celo selo se sjatilo nije imalo dovoljno.Evo pre neki dan klao za sebe 2 ja uzeo poal od jednog,on opet razglasi da ima za prodaju po regularnoj ceni,niko se ne pojavi od komšija da kupi.

Dakle ni narod nije cvećka,samo da je jeftino za kvalitet ga briga.Zato je Matijević tu gde jeste sa svojim crkotinama,a mi ni na nebu ni na zemlji.

Dok ima glupog naroda, biće i matijevića i sličnih i uvoza crkotine iz eu. Naše domaće smrdi gospodi....
 
Imao sam ja vojnike kojima je smrdela sardina i nikako nisu mogli da je jedu,tri dana ga pošalješ na dužnost i bez hrane,tj opet mu nudiš sardinu.Četvrti dan jede sarinu samo puca :osmeh: Isto bi ja tako onima što im domaće mleko miriše na kravu,a jagnjetina na jagnje.

Kad čovek ima da bira on se mnogo izbezobrazi.
 
Nazad
Vrh