Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Titini skolarci e to je nas zeznulo ceo taj sistes srati po ceo dan i ne raditi nista nego palamuditi vako bolje ili onako.
Komunjara danas ima 70000 hilj penziju a taj nista stvorio nije ali zato popijo dunav kafe ,sarajevske drine nezna se broj ,tada je vinjak bio broj 1 svaki je zaduzio na poklon jedno hrastovo bure od 200 l u kojem zri vinjak 7 god. i to puno a ruckova na reprezentacije i koje niko platio nije.
osvrnite se oko sebe,da nije tih titinih skolaraca vi bi sada sedeli u mraku uz svecu,ko je izgradio ovu drzavu.Nije moderan zivot njiva vec struja,voda,ugalj,fabrika,cementara,livnica,zelezara.......sve se prodalo sto su titini skolarci izgradili a sad je dosao i red na zemlju.

- - - - - - - - - -

gde ima 50% povrat preko apv? Ne pricaj svasta. Pratim sve te moguce konkurse i bespovratno NEMA. Ima da subvencionisu deo kamate za kredite i to je sve.
Procitajte forum,pa ovde se o tome pricalo kad sam se uclanio naveliko.Hvala bogu pamet me dobro sluzi zato sam i napisao mada retko posecujem forume.Ja sam napisao pa kome se ne svidja neka komentarise ali da ima para za lepe oci ima koje najverovatnije stizu iz bg.
Prijatan pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
glavni krivac,po meni gnezdo zvano NS,ako bi moralo na proteste ja bi radije do NS,pa da pitam nadlezne otkud kojekakvi fondovi APV koji dele bespovratna sretstva za kupovinu ovog ili onoga,prvo odakle im pare,jel to salju gastabajteri,dijaspora ili BG,pa zet iz backe pre dve godine kupio nov traktor sredstvima nekog fonda Auton.pokrajine,pazi molim te bespovratna sredstva,pola oni pola on,20000 eura!,nije jedini,odakle im te pare stizu pa se dele na lepe oci i eno ga na protestima sve mu nevalja.Nekazem ni meni nevalja ali to kod mene dole nema,vozim 5100 star 100 godina,nemogu ni kredit da dobijem da ga vratim sa 50% kamatom a o nekim parama za Dz da ne pricam.Lepo ste napisali,o kako je lepo biti glup.

Šta ti misliš da svako u Vojvodini vozi novog Fendta, Claasa, JD?

Ja vozim 539 iz titovog doba i to mi je jedini traktor. Dupelizaca ima svuda koji će dobijati bespovratna sredstva, povoljne kredite. Ja nisam mogao dobiti subvencionisani kredit da adaptiram štalu, što je deda zidao, otac moj krpio a toliko dotrajalo da mi padne na glavu. Samo komercijalni, u eurima i 22% kamate.
 
Agroproizvodjac, povrati i bespovratno je bilo samo 2010, a posle toga samo deo kamate. Te 2010. su svi sa teritorije Srbije mogli konkurisati, ne samo iz Vojvodine. Kada nesto tako napisete, potkrepite to dokazima, jer najlakse je plasirati neistinu. Ja prvi teram sve traktore starije od 25 godina.
 
Moderatori ukoliko pod hitno ne reaguju botovi ce vam unistiti forum. Pogledajte samo koliko vam starih clanova sve manje i manje uzima ucesce u forumu. Pojavili su se neki, nazovi clanovi, botovi koji polako, ali sigurno srozavaju forum na najnize grane.
Do duse mozda celnim ljudima foruma odgovara njihovo pisanje i taj nacin razmisljanja.
 
Samo kad ti i slicni niste imali botovsko pisanje i kad ste podrzavali da PIO bude uslov iako ste znali da neki ljudi zive samo od poljoprivrede,a nemaju od cega da plate taj PIO jer rade 10ak ha.
A tudja ruka ne cese svrab.

Inace koliko pratim strucne teme one su u najboljem redu i pisu se poruke,jedva cekam da za 2 nedelje odem kuci i uslikam moj jecam i psenicu.
 
Šta je to Bot.Molim objašnjenje za širi auditorijum.
Botovi na drustvenim mrezama su ubaceni partijski ljudi koji pisu ono sto im je receno. Pojave se u ovoj, za njih idealnoj temi, i sire bolest koja jos vise razdvaja ljude.
To je najblaze receno.

edit: evo nadjoh jednu sliku klasicnog bota koji siri zarazu. Drugim recima, kada ti troje njih kazu da si budala, lezi pa se valjaj. Ovo je bilo kada je Radulovic okrenuo ledja velikom vodji, pa je ovaj momak napravio malu gresku i okacio ovo na njegov facebook.

Moderatori, ako krsim bilo koje pravilo, izvinjavam se i slobodno brisite ovaj moj edit

 
Poslednja izmena:
Moderatori ukoliko pod hitno ne reaguju botovi ce vam unistiti forum.

Zasto ..."vam unistiti", zar ne treba .."nam unistiti"? Za tvoju informaciju, a moze i za ostale koji misle da forum propada......forum dnevno ima vise od 25000 poseta, a presisali smo milion postova. Forum je izuzetno aktivan i sluzi svojoj naameni i orijentaciji.
To sto ti vidis drugacije....
 
Meni se čini da su botovi na forumu svi oni koji iskazuju svoje mišljenje putem postova a drugima se to ne sviđa jer je njihovo razmišljanje drugačije i ne slaže se sa već napisanim što automatski dovodi u položaj da neka od strana nije u pravu.Znači pun forum botova.Nema pravih poljoprivrednika već samo botovi koji se bave poljoprivredom.Eto,imamo novu klasu članova.
 
Ne može se forum uništiti dokle god ima poštenih ljudi.
Paore,nisi li se ti bavio onomad politikom.ne bih sad da prelistavam forum,čak si bio i kandidovan za predsednika opštine.Možda sam te i pobrkao ili imaš sličan avatar.
 
Nazad
Vrh