Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Neko od poljoprivrednika iz protesa je isao kod "zastitnika gradjana" koliko sam razumeo jer im je uskraceno pravo na protest itd itd..
gde je zastitnik odgovorio : .....kako mogu da protestuju ali NE MOGU da blokiraju 2 miliona gradjana da saobracaju, idu na posao u skole itd,itd....
ZNACI seljace najobicniji buni se koliko hoces ALI BEOGRAD NE DIRAJ !!!!!
Eeee to je najsurovija istina zemlje Srbije tj. drzave koje se zove BEOGRAD.
Sve u Bgd,samo za Bgd, a ostali NI NE POSTOJE na ovim prostorima !!!!!!!!!
Ima samo jedno resenje sto se tice Bg pasaluka.
 
Zar nije sad ovaj post pomalo bezobrazan i provokativan? Po jednu stranu zalis i istices da je glupo sto se ljudi povuku sa protesta a nisu iskazali nezadovojsto u vezi smanjenja subvencije a svi znamo da si ti veciti borac protiv subvencija!
Isto ne mislim nista lose samo postavljam pitanje?!
Borac protiv ovakvog subvencionisanja ako vec postavljas pitanje,a posto ti je to tesko uglaviti u glavu..a kako do promena subvencionisanja nece doci kao sto to svaka budala vidi osim tebe ne vidim poentu protesta oko zemlje i na samom finisu ti kazu smanjicemo vam subvencije AL SISTEM OSTAJE ISTI a ti se povuces...
 
Ne moze da se povuce, ako nije ni izlazio. :osmeh: To se zove tehnicka podrska iz toplog porodicnog gnezda.

Cudi me kako ljudi brzo zaboravljaju pendrecenje na Sabackom mostu. Tada niko, nije te ljude sa strane podrzao,
a ovamo drzi - nedaj da se strancima prodaje zemlja.
 
Neko od poljoprivrednika iz protesa je isao kod "zastitnika gradjana" koliko sam razumeo jer im je uskraceno pravo na protest itd itd..
gde je zastitnik odgovorio : .....kako mogu da protestuju ali NE MOGU da blokiraju 2 miliona gradjana da saobracaju, idu na posao u skole itd,itd....
ZNACI seljace najobicniji buni se koliko hoces ALI BEOGRAD NE DIRAJ !!!!!
Eeee to je najsurovija istina zemlje Srbije tj. drzave koje se zove BEOGRAD.
Sve u Bgd,samo za Bgd, a ostali NI NE POSTOJE na ovim prostorima !!!!!!!!!

Za bg bi bilo najbolje da se izdvoji iz srbije. Neka bude grad-država kao San Marino ili Vatikan,
Srećan im put!
 
Ma nebi to komso valjalo da se izdvoje koga bi smo onda hranili i izdrzavali,a i krivili kada nam lose ide:osmeh:
 
Juce sam na tv gledao i ne mogu da verujem, izlazi zakon o zabrani protesta, javnog okupljanja itd. Pa to znaci da vise nema mitinga opozicije pred izbore, uskraceno nam je pravo na izrazavanje nezadovoljstva, vec su nam uskratili pravo kretanja, sutra nece smeti 3 coveka da stoje na ulici, to je rezimska vlast, diktatura. Rasprodace nam drzavnu teritoriju bez ikakve odgovornosti. U normalnim zemljama to bi bilo krivicno delo protiv drzave i naroda, a kod nas nista. Valjda postoji Ustav koji brani teritoriju ove nesretne Srbije.
 
@SAMA
Ajesam li ja tebi slao pozive za protest, čak i nagradu obećevao, a ti me ladno ignorišeš... :riba:
 
Za bg bi bilo najbolje da se izdvoji iz srbije. Neka bude grad-država kao San Marino ili Vatikan,
Srećan im put!
a sta je to Beograd kriv tvojoj i mojoj muci.Ajde da postavimo stvar drugacije,da se vojvodina izdvoji iz srbije,da se napravi vodena granica sto vec i jeste pa svako svoju utakmicu,carina i slicno,kad nas muka stisne mi za beograd a vi za novi sad,nesto bi se promenilo,naravno za nas dole ne jer imamo sve resurse,lopova svugde a resursa negde mnogo a negde malo pa ko prezivi.Mislite rudaru je lako u rudniku,nije niste probali a ne ide pred skupstinu kad ne prima platu pola godine a dvoje dece skoluje,radi ne odustaje,kopa bakar,zlato,olovo,lignit za elektrane,ne ceka neke subvencije da mu padnu s neba dok on letuje u grckoj a zemlja pod zakupom i ceka neka bespovratna sredstva APV.Ne vrti se sve oko poljoprivrede,nije zivot pun stomak prasetine i zamrzivac hrane kao sto se ovde pise.Treba neka struja za taj zamrzivac da se to meso ne pokvari a to nemoze da stvori ni moj ni vas traktor.
Obradjujem ove 2015 90 hektara,netrebaju mi subvencije,treba mi trziste,treba mi nov traktor da ga platim psenicom,robom.
pripadam beogradu,necu ici pred skupstinu da trazim milostinju od pokvarenih politicara i sebe da zamisljam nekim dasom s traktorom,kao da ce gradovi pocrkati od gladi ako ja kazem NE.
 
I sta onda treba da bude resenje??? Ko je glavni krivac ako nije gnezdo zvano BG? Nikome nije lako! Nema protesta, nema price oko svega sta se desava, polako ali sigurno svi sa sagnutim glavama gledati svoja posla i u dubokom ambisu!!! U prevodu: "Stoka ume da nervira - Gutaj sta ti se servira- O, kako je lepo biti glup"!!!
 
Titini skolarci e to je nas zeznulo ceo taj sistes srati po ceo dan i ne raditi nista nego palamuditi vako bolje ili onako.
Komunjara danas ima 70000 hilj penziju a taj nista stvorio nije ali zato popijo dunav kafe ,sarajevske drine nezna se broj ,tada je vinjak bio broj 1 svaki je zaduzio na poklon jedno hrastovo bure od 200 l u kojem zri vinjak 7 god. i to puno a ruckova na reprezentacije i koje niko platio nije.
 
Poslednja izmena od urednika:
Po meni ovo je sustina nasih problema. https://www.facebook.com/f.nostalgija/videos/967448643344905/?pnref=story Zavadi,pa vladaj.Rasturili su mocnu drzavu,razbili trziste i sada nas ucenjuju svojim viskovima,diktiraju cenu i za ono sto nemaju.Npr. secer.Pa EU je stvorila zajednicko trziste,radi profitabilnosti,a mi se cudimo,zasto smo nemocni ovako minorni.Svako nas moze gaziti i ucenjivati.Naseli smo na pricu nacionalizma,a to je bio jedini nacin da se razbije Jugoslavija,kao mocna unija.Ista je mozda i bila test za sadasnju EU.Pogledajte dati link.Objasnjeno je da i deca mogu shvatiti.
 
I sta onda treba da bude resenje??? Ko je glavni krivac ako nije gnezdo zvano BG? Nikome nije lako! Nema protesta, nema price oko svega sta se desava, polako ali sigurno svi sa sagnutim glavama gledati svoja posla i u dubokom ambisu!!! U prevodu: "Stoka ume da nervira - Gutaj sta ti se servira- O, kako je lepo biti glup"!!!
glavni krivac,po meni gnezdo zvano NS,ako bi moralo na proteste ja bi radije do NS,pa da pitam nadlezne otkud kojekakvi fondovi APV koji dele bespovratna sretstva za kupovinu ovog ili onoga,prvo odakle im pare,jel to salju gastabajteri,dijaspora ili BG,pa zet iz backe pre dve godine kupio nov traktor sredstvima nekog fonda Auton.pokrajine,pazi molim te bespovratna sredstva,pola oni pola on,20000 eura!,nije jedini,odakle im te pare stizu pa se dele na lepe oci i eno ga na protestima sve mu nevalja.Nekazem ni meni nevalja ali to kod mene dole nema,vozim 5100 star 100 godina,nemogu ni kredit da dobijem da ga vratim sa 50% kamatom a o nekim parama za Dz da ne pricam.Lepo ste napisali,o kako je lepo biti glup.
 
gde ima 50% povrat preko apv? Ne pricaj svasta. Pratim sve te moguce konkurse i bespovratno NEMA. Ima da subvencionisu deo kamate za kredite i to je sve.
 
Nazad
Vrh