Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Ne mesamo mi proslost sa sadasnjosti samo poredimo. Sta poljoprivrednik da proizvodi u drzavi Srbiji sa prosecnim posedom od 3 - 3,5 hektara.

Uostalom svi vidimo zasto se i protestuje. Ako drzava rasproda zemlju jos ce vise biti tih malih proizvodjaca sa par tovljenika, bikova,,,
Ovde treba obratiti paznju na manja i srednja gazdinstva, jer neminovno je da ce jednog dana velika vecina tih sto uzimaju drzavnu zemlju pod zakup ostati bez iste.
I ako domaci poljoprivrednici otkupe zemlju opet nece biti dovoljno da se svi podmire.

Sto znaci ili ce onaj sa 50 - 100 ha arende biti mali na svojoj dedovini ili ce izmiriti uzete kredite i put pod noge u bolju buducnost. :ppozdrav:
 
Traktori iz Cente sutra krecu kuci.Predstavnici bili danas u BG na sastanak.Ima napretka.Detaljnije ce neko upuceniji napisati.
 
E za subvencije stvarno ne znam.Ni druge detalje ne znam tacno jer su se tek pre sat vremena vracali iz BG.Samo javili da se spremimo da sutra idemo po traktore.
 
Znaci scenario iz 2011 se ponovio,retki srecnici su otisli na pregovor i to verovatno onaj lik sto radi 700-1000ha i par slicnih... A narodu koji je isterao traktore i smrzavao se naredili raspustanje i raziazenje bez pravog objasnjenja sta je postignuto.
 
Znaci scenario iz 2011 se ponovio,retki srecnici su otisli na pregovor i to verovatno onaj lik sto radi 700-1000ha i par slicnih... A narodu koji je isterao traktore i smrzavao se naredili raspustanje i raziazenje bez pravog objasnjenja sta je postignuto.
Pa kad je narod takav da slusa te likove od po 700 do 1000 ha. Ljudi nemaju bolje predstavnike, sta da se radi.. Srecom te nisu popili prijave kao sto se pricalo kada je bivsi predsednik na goloruke poljoprivrednike poslao par marica da rasciste puteve, pa legle prijave, pa haos...
 
Prijave za sta???Za protestvovanje???Protest je vid iskazivanja nezadovoljstva i svacije demokratsko pravo je da iskaze nezadovoljstvo.Nema za sta prijave da se pisu kod protesta.
 
Ne znam tacno gde ali citao sam da su za vreme Tadica prilikom protesta bilo svasta, i da je poslao par marica da pociste tj ociste puteve...
 
Prijave za sta???Za protestvovanje???Protest je vid iskazivanja nezadovoljstva i svacije demokratsko pravo je da iskaze nezadovoljstvo.Nema za sta prijave da se pisu kod protesta.
A kad je policija izmlatila Macvane na mostu kad su protestvovali za svinje,pa malinare u Arilju....
 
Jebiga malo je glupo da se povuku sad kad je isplivalo ovo za subvencije...

Zar nije sad ovaj post pomalo bezobrazan i provokativan? Po jednu stranu zalis i istices da je glupo sto se ljudi povuku sa protesta a nisu iskazali nezadovojsto u vezi smanjenja subvencije a svi znamo da si ti veciti borac protiv subvencija!
Isto ne mislim nista lose samo postavljam pitanje?!
 
Ja sam za radikalizaciju protesta.

Među razjarene i nedokazane stoke idem sa vilama! Volovima (pravima) barem možeš objasniti. Da vidiš kako stoje mirno posle....
 
Neko od poljoprivrednika iz protesa je isao kod "zastitnika gradjana" koliko sam razumeo jer im je uskraceno pravo na protest itd itd..
gde je zastitnik odgovorio : .....kako mogu da protestuju ali NE MOGU da blokiraju 2 miliona gradjana da saobracaju, idu na posao u skole itd,itd....
ZNACI seljace najobicniji buni se koliko hoces ALI BEOGRAD NE DIRAJ !!!!!
Eeee to je najsurovija istina zemlje Srbije tj. drzave koje se zove BEOGRAD.
Sve u Bgd,samo za Bgd, a ostali NI NE POSTOJE na ovim prostorima !!!!!!!!!
 
Nazad
Vrh