Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
treba razlikovati...pisem sta mislim ,od ....mislim sta pisem...dule, kapa dole...ajde da se solidarisemo sa ljudima iz prve linije,to nam nalaze pristojnost a bogami,i jos mnogo stosta...aj zdravo
 
Nije ovo ZA i PROTIV, neko mora da gleda i iz drugog ugla. Kada ste na blokadi ne vidite šta se dešava iza, možda grešite.
 
Nije ovo ZA i PROTIV, neko mora da gleda i iz drugog ugla. Kada ste na blokadi ne vidite šta se dešava iza, možda grešite.

Ljudi vec danima su tamo i treba im pomoci a ne pored kompa sagledavati stvari. Ako vidite stvarno nesto sto nije u redu posaljite pp nekome od clanova koji su na protestu, pa ce ga procitati kada dodju na okrepljenje i odmor.
 
http://rtvpancevo.rs/Vesti/Lokal/qrava-e-pomoi-proizvoaima-suncokretaq.html ...... Jan Husarik , njega su proterali paori sa protesta zar ne ? Koje su to igre pa smehoteka ! .. Sad ako se nista ne uradi nema nam povratka ! Pravi problemi i dalje nama ostaju na grbaci .

Posalju njihovog coveka da minira blokadu Genexa i luke Pancevo , i onda je on pozvan i legitimni predstavnik poljoprivrednika .
Sve je ovo dobro smisljeno par nedelja unapred ! Na suncokretu neko i drugi da zaradi zasto samo Dijamant ? pa malo i ovi gore da udare reket Dijamantu , sledece godine ce reket udariti Viktoriji ( pa ce Backa da protestvuje ) ? Ja sigurno necu .. Ko moze neka bezi sto pre iz ove RUPE od zemlje .

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ggYB0_p90BI

Pored Husarika je i lik sa video zapisa pogledajte dobro ga i pogledajte sta je clan naseg foruma pisao o njemu

http://prntscr.com/1ovqpq
 
Poslednja izmena:

Ovo podseca na pricu koju sam ne tako davno cuo o rumunskoj poljoprivredi za vreme Causeskua. Posle zetve, krene se sa sumiranjem rezultata. Partijski namesnik u selu, da ne bi imao slabe rezultate jer je godina bila katastrofalna, uzme i sam cifrom poveca prinos za 50%. Kada su rezultati iz sela stigli do opstine, rukovodeci ljudi nisu hteli da im opstina ima slabe rezultate jer su susedni gradovi imali bolje (takodje falsifikovane) cifre te i opstina poveca cifru prinosa za jos 20%. Isto to su uradili i svi okruzi..pa je i ministasrtvo malo doteralo cifru da impresionira predsednika.

Do kraja, ispalo je da Rumunija ima nekih 5 puta veci prinos od realnog..rekordan u svim parametrima uprkos tome sto je godina bila susna. Izdat je nalog da se odmah trecina proda a za ostalo ce da se vidi. Rezultat je da su ljudi gladovali, zemlja propadala a bagra se sakrivala iza partije.

Nekako mi se cini da nas sve ovde isto ceka.
 
U Vital stizu kamioni sve sa ZR i PA tablicama kolona kilometarska stvorili guzvu da je cak i milicija morala da intervenise jbg dzaba ljudi po Banatu se muce i prave blokade kad ovde u Backoj niko ni prstom da mrdne!
 
Neverovatno,ako ne uradimo nesto povodom ovog Husarika i onog pored njega Mika iz BNS-a ima da nas uniste totalno!
 
U Vital stizu kamioni sve sa ZR i PA tablicama kolona kilometarska stvorili guzvu da je cak i milicija morala da intervenise jbg dzaba ljudi po Banatu se muce i prave blokade kad ovde u Backoj niko ni prstom da mrdne!
Sve mi se cini da su muceni seljaci i ovog puta izmanipulisani i da se bore za nekog drugog,kako drugacije objasniti da su neke uljare i otkupna mesta blokirana a drugi otkupljuju i rade bez problema.
 
Nazad
Vrh