Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
ha ha oni se i bune sto uzeli kredite traktore od ko zna kolko hil.evra i vozie S klasu
 
Iromane jel tebe neko placa da branis interese drzave.Pa nasa drzava je u Strazburu izgubila 99 posto slucajeva.Tako da se niko nebi smejo.
 
Brate prosvetlime , jel neko smeo da spomene dase blokira Fi... ili Vik...... otkupna mesta , kovasje organizovao u psss , kosu inicijatori iz opstine M.C. onaj sto je bio stecajni direktor mlina i sto je privatizovao veterinarsku stanicu pamuse sad nesvidja plata 80% manja , drasku svaka cast za ove ostale ...........
za filipa bile su neke price ali je to sada nebitno,to za inicijatore iz M.C.stvarno neznam nisam u toku,samo znam da ce sutra biti veliki i tezak dan za nas ja sam sinoc istigao iz Panceva sa dogovora za dalje i nemojte mesati politiku u ova desavanja nego izvolite pomognite ako zelite.pozdrav.
 
Pa nasa drzava je u Strazburu izgubila 99 posto slucajeva
Eto vam šanse, što ne probate?

ne branim ja interes države, mada ništa loše ne vidim ni u tome ako ga neko barni, jer kad država greši to ide i na moju štetu.
A pogrešila bi ako bi pokušala da određuje cene na tržištu.
 
naravno da nisu
Sve i da je cena ispod cene koštanja to još uvek ne mora da bude posledica zloupotrebe monopolskog položaja kupca.

To što su cene u drugim državama drugačije nema nikakve veze, jer nigde nije napisano da cene u Srbiji moraju da buidu kao u nekoj drugoj državi.

upustio si se u ozbiljnu priču oko poštovanja zakona čak citirajuči neke članove da bi ovako olako konstatovao da je zakon prekršen.

A ako si siguran u to, pa dajte neka udruženja angazuju advokate, tužite državu, dokažite da krši zakon i stvar je rešena.
Možda u Strazburu?
Šta mislite, kolike su vam šanse da vam se ne smeju ako biste to pokušali?
Pises smesne i besmislene stvari kako je pravicno da cene budu ispod troskova proizvodnje i najnize na svetu. Naravno ja se uvek upustam samo u ozbiljne price. Ne tuzi se ovde drzava vec karteli na trzistu u cilju razbijanja dominantnog polozaja a drzava je duzna da sprovodi zakone koje je sama donela. Da nam se smeju? Ne vidim da je apel za postovanje zakona smesan vidim samo tvoju zlobu i pakost. Takodje vidim da nemas mnogo iskustva sa zakonodavstvom i sudstvom i ne znas mnogo o procesnim postupcima. Znas samo da treba mrzeti ratare verovatrno iz zavisti a sa takvima nemam sta da polemisem pogotovo sto nemas nikakav argument osim zluradosti. Tvoje je pravo da budes na strani monopolista i podrzavas unistenje ratara ali ne znam sta onda trazis na ovom forumu iznoseci besmislene i nepostojece argumente u njihovu korist. Pitaj da te zaposle kod njih ako hoce kad ih tako volis volontiraj tamo vidim da bi ti najveca nagrada bila unistenje ratara.
 
Eto vam šanse, što ne probate?

ne branim ja interes države, mada ništa loše ne vidim ni u tome ako ga neko barni, jer kad država greši to ide i na moju štetu.
A pogrešila bi ako bi pokušala da određuje cene na tržištu.
Mislim da su pogesili i prosle godine donosenjem uredbe o zabrani izvoza kada su ovim ekstra profiterima izasli u susret
 
zasto niko filipa ne sme da blokira ? zar on nije jedan od glavnih otkupljivaca u branicevskom podrucju sto se tice otkupa za viktoriju,zasto se viktorije svi klone ?
 
Svako kome odgovara cena psenice od 15 dinara i kukuruza 14 dinara i suncokreta od 22 -25 dinara taj ili prodaje useve (vrse tudje pa ga bole uvo) ili nije normalan meni racunica sa ovim cenama je minus koji ne samo da cu osetiti ovu godinu nego ce mi biti lose i naredne godine od ovih cena. drzava i ministarstvo poljoprivrede da hoce a nece moglo bi i resilo bi ovu situciju tako da svima bude dobro.Drzava podstice strane firme sa 5-7 hiljada evra po radnom mestu(daju ci im time besplatnu radnu snagu koju mogu da tretiraju kako hoce) a mi od naseg ministarstva poljoprivrede dobijamo samo obecanja mi kobojagi poljoprivredna zemlja i da nikome nije do toga(ministarstvo poljoprivrede ) da organizuje malo trziste bez monola.
ministrastvo poljoprivrede i postoji za to da kada je cena mala otkupi trzisni visak (robne rezerve) da se koriguje cena, i koje je to pravilo to samo ima kod nas ako ima neke robe (rodi) odma cena mora da bude mala al im je matematika .
evo jos jednog resenja ministrastvo poljoprivrede (sa robnim rezervama da hoce mogli bi da im predamo svu robu pa neka se ugrade jedan dinar puta kolicina robe neka je prodaju na berzi (oko 33 din u budimpesti cini mi se bez pdv ) bili bi i mi i oni zadovoljni
 
interes

interese drzave treba svi da branimo
2pqrnyo.jpg
 
Pises smesne i besmislene stvari kako je pravicno da cene budu ispod troskova proizvodnje i najnize na svetu.

Ajd, za početak, nauči da čitaš, a onda pokušaj i da razumeš pročitano.
Gde sam napisao da je pravično da cene budu ispod cene koštanja?
Citat toga bi dobrodošao.

Ne tuzi se ovde drzava vec karteli na trzistu

:osmeh:
A pazi sad
sa linka koji si TI naveo,. iz člana koji si mi TI preporučio da pročitam

терет доказивања постојања доминантног положаја сноси Комисија
Dakle država je dužna prvo da dokaže postojanje dominantnog položaja a zatim i njegovu zloupotrebu.
Nemaš ti ništa sa monopilima, ne tužiš ti njih nego tvoju državu koja ne štiti tvoja prava, ako ih ne štiti.

Jel komplikovano za razumevanje, da pokušam da pojednostavim ako ti ne ide?

Takodje vidim da nemas mnogo iskustva sa zakonodavstvom i sudstvom i ne znas mnogo o procesnim postupcima
Ajd mi malo objasni te procesne radnje koje su ovde relavantne? :osmeh:
Šta te bre tera da piskaraš neke reći za kojes i nekad negde čuo pa ti se učinile važnim i visokoumnim?

vidim samo tvoju zlobu i pakost
I odluči se, pričaš li o meni ili o protestima i kršenju zakona
 
Neverovatno na tv ni kod Beckovicke ni recice o protestima.... ZASTO? USTANI ZEMLJO SRBIJO NEDAJ VISE DA TE JASE I KURTA I MURTA. DAJMO OTKAZ NASIM POLITICARIMA ...................
 
@ironman Možda si u nekim segmentima i u pravu,ali veruj mi u ovim trenucima nikom ne fali ovo što ti radiš...:ppozdrav:
 
Verujem da se niko ne raduje kad čita ono što mu ne ide u prilog,ali nikada nije loše pogledati stvar i sa druge strane ma kako to nekada bilo neprijatno.
 
Neka čovjek piše , zanimljivo je uvjek , i treba čuti suprotna mišljenja , ali nije u pravu. Nezakonitosti postoji kolko oćeš , to se vidi iz aviona čim je tolka razlika u cijenama izmedju regiona i ovde. Druga stvar , Ironman , niste dokraja upućeni u detalje protesta , kao i uvjek nismo mi baš ovce i ovi ljudi koji vode proteste imaju i neke razloge i planove koji se i ne iznose ni ovde , niti drugačije u javnosti . Nisu baš sve karte otvorene , svako se bori za svoj interes , a i onaj ko se sjetio da blokira uljare dobro je uradio , tu su ipak 2 blokade na jednom mjestu.
 
Pa i nisu mnogo iznad toga.
Ne da mi ne ide u prilog nego je cena uzasno niska.
Ali ne tražim od države da mog kupca natera da mi plati više, ne blokiram nikoga zbog niske cene, nego pokušavam u datoj situaciji da uradim ono što je najbolje za mene.
 
Nazad
Vrh