Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Treba radikalisati proteste, predugoseceka , organizujte da palimo kola i za Beograd nema nam druge , sto moramo traktorima , blokirajmo celu drzavu i ovako nije velika
 
Iz ovog razloga, izmedju ostalih, je bitno da ljudi na blokadama budu iz istih udruzenja ili iz istih sela..pa da se ide na smenu. Znas da je svakog cetvrtog ili petog ili mozda desetog dana tvoja smena, dodjes-odradis i gotovo. Ovako kako ste krenuli, svi na juris i na gomilu nece na dobro da izadje. Em dolazi do zamora ljudi em ne verujete jedni drugima.
Nije samo to nezgodno..nezgodno je sto i ovi koje zelite da pritisnete znaju to o vama.

I da dodam, cini mi se da nema potrebe da uvek na blokadi bude 100 ili 200 traktora. Ostavis 30, to sasvim radi posao. A ako se zeznu i krenu da ih sklanjaju silom, lako se sutra skupi vas 300 na tom istom mestu.
Svi se mi medjusobno znamo tamo i ja sam nocas oko 2-3 doso kuci bio nesto vro suncokreta i evo sad se vracam u Pa.I naravno svi tako radimo,ko je ovro sedi danju tamo ko nije nocu i to funkcionise solidno.

- - - - - - - - - -

Ako se sada ne uspe nikad više se mi ne skupimo.....zapamtite šta sam Vam rekao.
U pravu si nikad vise,a cenu koju cemo dobiti ako se razidjemo...necu ni da razmisljam o tome.
 
prosle godine kad nije bilo dovoljno suncokreta,drzava je zabranila izvoz da bi spasila uljare. a sada,kada ima dovoljno svega,a nema izvoznika,jer smo ih prosle godine izgubili. drzava dize ruke i nece da se mesa.kad je prosle godine spasavala uljare,mogla bi onda ove godine nas.
 
- Večeras, nakon 21 sata, neće biti otvaranja puta. Može samo da bude još veća radikalizacija, odnosno da bude totalna blokada na svim putevima, rekao je Jovica Jakšić, koordinator protesta.
Večeras u 20 sati, u Gradskoj upravi biće održan još jedan sastanak, na kojem će, pred ostalog, kako je rekao koordinator protesta Jovica Jakšić, paori dogovoriti naredne korake u protestu.

Lipsi magarce do zelene trave , tako nam i ide kakvi smo - NEUJEDINJENI !
 
Код мене у Рачи иде прича да се Викторијини силоси не блокирају да они раде нормално а остале уљаре су блокиране. Као то се зато и блокира да би они откупили што више сунцокрета.

Иначе о протестима на телевизији нема скоро ништа поготово на ртс у. Тотални медијски мрак као у време Слобе за време митинга опозиције. Слажем се да протесте треба радикализовати јер је то једини начин изгледа да они о нама проговоре.
До данас смо у Рачи били паркирани поред пута, од сутра БЛОКАДА, добијамо и додатно појачање из околних места.
Мени је жао осталих људи који ће да трпе последице блокаде, али ми је ипак више жао нас, који смо и под медијском и економском блокадом државе и тајкуна. (Ово двоје последњих су изгледа у браку).
 
Ti bi se bunio kada bi ti na faxu za tvoje znanje dali 9ku umesto 7mice????
Hoces da kazes da nije spasila uljre sa tom uredbom???
A hoces i da kazes da ove godine nije mogla da zastiti bar malo proizvdjace???
Ne bih se bunio,ali nemam kome ni da se bunim ako padnem neki ispit a naucim ga i poznato je da ima takvih profesora kod kojih mozes sve da naucis i padnes,drugi put slabije znas i dobijes dobru ocenu,cista lutrija.

Kome bi ga lane izvezli,sto ga sad ne izvezu ?
Ako se vec toliko zali i kuka sto se ne organizuje-napravi neko udruzenje za izvoz i pozovu npr.Holandjane i kazu nudimo vam suncokret za 40din/kg.
 
Drzava je prodala uljare u privatizaciji, tako da nema uticaj na formiranje cene. na zalost Cisto sumljam da ce protesti nesto promeniti.
 
sta je sa pozarevljanima,jel su jos uvek na blokadama ili su digli ruke ? Ukoliko sutra ne bude postignut nikakav dogovor sa Vučićem a sva je prilika da neće,koji su dalji planovi ? Jel se planira neki protest u Bg-u ili ce i dalje da se blokiraju putevi ?:sta:
 
Drzava je prodala uljare u privatizaciji, tako da nema uticaj na formiranje cene. na zalost Cisto sumljam da ce protesti nesto promeniti.

Ako протести заиста наставе као до сада и повећаном жестино , а сви су изгледи да хоће , промениће се цена и те како .
Није баш да они (држава) нема никаквог утицаја на те приватне компаније које су уз свесрдну помоћ државе (политичара) дошле у скоро монополски положај и играју се са нама као мачка са мишем. Али мали миш полако нараста у опасног пацова, питање је колико дана још треба да им огребемо њушку.
 
Nazad
Vrh