Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
mozete drugacije da hocete . sedite tu I NISTA NE PREDUZIMATE DA RESIMO PROBLEM KOJI SE TICE SVIJU NAS. ZNAS kako ima vajde od toga sto vi ovde pisete bajke i placete bogu iscekivajuci da vam mi sa blikada stvorimo CUDO e jaje.Dok sami ne mrdnete **greška i pokrenete se al na proteste da date doprinos nekoj normalnoj ceni nase MUKE . Z ato vi sutra sto pre u kombaje pa nanjivu i vrsite da ga date bandi da ne propadne a vi pocrkajte jer ste vi krojaci takve situacije. STARNO nam znace vasi postovi tamo na vrelom asvaltu sva sreca PA NAS OVE GODINE SVI GRADJANI PODRZAVAJU nisu nam ni jednom opsovali m...
 
Duško58 potpuno se slažem. Očistite temu od svih postova koji nemaju veze sa protestima jer ovo više zaista nema smisla, trebali bi bar malo poštovanja da pokažemo prema ljudima koji već dane provode pored traktora na barikadama.
 
Ja nemam nadleznost za ciscenje ove teme od off-a, nego samo mogu da kaznim one koji nastave sa istim, a sto cu sigurno i uciniti ako ga bude. Neko od supera ce se vec pobrinuti za ciscenje.
 
Mali doprinos protestima iz Sombora...:osmeh:
fotografija0411.jpg
[/IMG]
 
Ma ko je na protestima konstano?ko ljudi koji rade kod ovih velikih dezuraju dok ovi lade onu stvar!!!!!CAST ljudima koji su ostavili svoje porodice i decu zarad da je tako nazovem nase stvari!A sve mi se cini da ce to opet biti njina stvar za koju se mi borimo,ovog puta ja ne a bio sam dosta puta u prvim redovima!Progutali ste cenu zita od 16 din ZASTO?Tad je trebalo blokirati Srbiju jer vise ljudi zivi od zita nego suncokreta al ajd sad da ne polemisem Ode zito u nepovrat jebes poso,a i sve ostalo ce kolko mi se cini.
 
Svi smo konstatno na protestima,jedino sto odemo kuci da se malo okupamo i stabilzujemo,al odmah posle toga se vracamo.
Dve noci sam prespavao,a sada se vratim da se malo prikupim i odmah nazad. Meni od Melenaca do Zrenjanina treba 15 min - 20 min ,dok sve obavim i vratim se,ne prodje vise od sat i po vremena,mozda malo vise,al uvek ima ljudi koji su na blokadama.
Istina je da se trebalo krenuti na blokade jedno nedelju - dve pre zita ,al istina je da je to proslo i da sad ne sme da bude popustanja.
Svaka cast svima koji su izrazili nezadovoljstvo izlaskom na blokade,nadam se da ce nas biti sve vise...Svaka cast i vama dekym , prebrojavajte se i polazak!
Ako mislimo da opstanemo,da sejemo nesto sledece godine,da sejemo za 2,3,10 godina,da ne budemo robovi na sopstvenoj zemlji moramo istrajati u ovome,za sada se svi odlicno drze.
blokade1.jpg

blokade.jpg
 
Grunt kod nas od velikih za sada nema još nikog nego brate pali rusa i priključi se kolegama u Inđiji koji su se danas priključili protestima.
 
kad budu skenjali cenu soje u vrsaju 24 din tako cu se smejem svim tim pametnim novopecenim kulacima jer ce njih MNOGO VISE BOLETI ZA TO NJINO MLOGO a, meni je samo zao da mi neko OTIMA ovo moje MALO
 
Nemoj se više truditi.
Prvo pokušaj da objasniš sebi da li znaš u kom vremenu živiš i da je Tito umro

Dokazati da je normalno pritisnuti državu da nekoga netera da tebi plati više je nemoguće.
Jel Tito bio ziv prosle godine i jos nekoliko proteklih kada je drzava zabranjivala izvoz i obarala cene? Sta kazu liberalni kapitalisti na formiranje kartela i dodeljivanja specijalnih dozvola za izvoz zitarica od strane drzave? Zasto se u trzisnoj ekonomiji cene na nasim i berzama u okruzenju toliko razlikuju? Kako to da isti tajkuni sire svoje imperije i uticaj u svim rezimima i sistemima? Kako su od komunistickih Titovih direktora postali liberalni kapitalisti u roku od deset godina?

Jos on zna u kom vremenu zivi.... Brisite postove provokatora i svih off tema nevezanih za blokade. Ovakvi ce da sole pamet ljudima koji generacijama zive na zemlji i koji su preziveli sve dikatatore i njihove sisteme. Prezivecemo i ove danas na ovaj ili onaj nacin. Svi smo mi prolazni samo je zemlja vecna.
 
svi smo konstatno na protestima,jedino sto odemo kuci da se malo okupamo i stabilzujemo,al odmah posle toga se vracamo.
Dve noci sam prespavao,a sada se vratim da se malo prikupim i odmah nazad. Meni od melenaca do zrenjanina treba 15 min - 20 min ,dok sve obavim i vratim se,ne prodje vise od sat i po vremena,mozda malo vise,al uvek ima ljudi koji su na blokadama.
Istina je da se trebalo krenuti na blokade jedno nedelju - dve pre zita ,al istina je da je to proslo i da sad ne sme da bude popustanja.
Svaka cast svima koji su izrazili nezadovoljstvo izlaskom na blokade,nadam se da ce nas biti sve vise...svaka cast i vama dekym , prebrojavajte se i polazak!
Ako mislimo da opstanemo,da sejemo nesto sledece godine,da sejemo za 2,3,10 godina,da ne budemo robovi na sopstvenoj zemlji moramo istrajati u ovome,za sada se svi odlicno drze.
blokade1.jpg

blokade.jpg

nedjte se ljudi sve najbolje veliki pozdarav i panceva
 
samo da kažem...danas išla u obilazak vinograda kod Topole...kod Velike Plane blokiran put za Požarevac ,za Žabare se ide okolnim nasutim...eto toliko ,moja podrška kao gradjanina i izdržite...muka mi je od svakojakih kartela i mafioza na grabači seljaka,a vlada nam izigrava koštunicu neobaveštenog...kao fol ne mogu da utiču na berzanske cene ,ma idi begaj ,svi smo nemušti i nemamo pojma kako stvari izgledaju van granica srbistana...na kraju ću onu razliku za subvencionisani zejtin u marketu opet da platim ja, preko poreza i opet jovo nanovo
 
Svaka čast Dr I. . Evo recimo ovde u Bosni , a i dalje , kad se kaže Srbija , a pogotovo Vojvodina , svi odma pomislimo na obradivu zemlju , paore , ratarstvo i poljoprivredu . Vi ratari ste tamo veelika većina i najbitniji faktor , pa zašto onda da se neuvažava vaše mišljenje i vaši uslovi , taman da nisu ni realni , vi ste većina , sve ih hranite , i imate pravo da bude po vašem.
 
Grunt kod nas od velikih za sada nema još nikog nego brate pali rusa i priključi se kolegama u Inđiji koji su se danas priključili protestima.
Dobio sam poziv naravno al ovaj put ne idem iz svojih razloga,dosta je bilo zajebavanja i vucenja za nos.Covece ista pesma uvek mi protestujemo il pred zetvu il pred setvu,par dana i evo branja kukuruza ljudi pocinju da budu nervozni vreme se prolepsava treba raditi a ovi gore to znaju odugovlacice dok nas rad ne odvuce na njive moracemo jbg dace nam neku crkavicu i nogu u **greška kao i do sad.
 
Prijatelju kada bi se masovnije odazvali ovim protestima nebi morao neko da bude tamo svaki dan, nego npr treći ili četvrti dan i tako u krug. Pominjao sam ranije da se kupovalo vreme sa onim kojekakvim pregovaračkim timovima koji čast izuzecima gledaju samo lične interese i lepo nas dovukli do jesenjih radova. Ali štaje tuje morase probuditi svest svih paora i nemanam druge nego istrajati u našim zahtevima, a slažete se da bi sve bilo lakše kada bi nas bilo više i kada bi to približno podjednako izneli.:ppozdrav:
 
Dobio sam poziv naravno al ovaj put ne idem iz svojih razloga,dosta je bilo zajebavanja i vucenja za nos.Covece ista pesma uvek mi protestujemo il pred zetvu il pred setvu,par dana i evo branja kukuruza ljudi pocinju da budu nervozni vreme se prolepsava treba raditi a ovi gore to znaju odugovlacice dok nas rad ne odvuce na njive moracemo jbg dace nam neku crkavicu i nogu u **greška kao i do sad.

Ako imas svoje razloge , ne moras da demoralises ipak je tema " protestna voznja " a ne gledanje u komsijinu avliju
 
Nazad
Vrh