Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
A sta Vi mislite da smo mi ovde naivni i da ce mo slati ljude koji su bili na prrgovore i nista nisu udadili? Na pregovore idu obicni poljoprivrrdnici

Ma i to se da urediti da sve izgleda kao da je stvarno :)

Dajte ljudi, pa zar stvarno mislite da je moguće da se dogode neke spontane a masovne demnostracije kojima će na prvom mestu biti interes običnog malog seljaka?
 
5271_574782982568277_1217377519_n.jpg
1173845_574783359234906_1374656366_n.jpg
1229907_574783602568215_1357943711_n.jpg
 
Ako se ovo neizgura do kraja nema nam boljitka samo propast ,gospodo sto radite kojesta umesto da ste tamo gde vam se sudbina pise , moja poruka je ostavite se piva pored prodavnica i u kafanama otidjite podrzite te ljude ako se ovo izgura i vi cete dobiti pare i preziveti sa time da cete biti zadovoljni i sigurni da ste u buducnosti ako ponovo neko pokusa ovakav lopovluk (a oce)imati sa kim da izadjete na proteste, inace ce vas svaki put kada vas neko vidi sa blokada moci da vas pogleda u oci i kaze kako si potrosio pare za koje sam ti se ja izborio(a oce) , radite isto sto i otkupljivaci ZIVITE OD TUDJEG RADA tako da se ne zavaravajte da ste bolji od otkuplivaca i uljara.
 
Moram da napišem moje mišljenje , a mislim da je i ovde , kao i u sto sličnih situacija kod nas 100% uvjek isti razlog problema :

ovde nas je na forumu hiljadu i naravno da je hiljadu različitih mišljenja , svako iznese svoje mišljenje i nastane zbrka . Tako i završe obično svi protesti i slični stvari .
Jedino ispravno je bilo prvo skupiti sve predstavnike svih udruženja , malo diskutovati , a onda da se na neki način odabere jedan predstvnik . Narod treba na neki način (demokratski ili kako god) , da odabere svog vodju i da ima povjerenje u njega kolko traje mandat . Dalje taj čovje treba da se pusti da radi , a ostali mogu samo tiho da komentarišu , a ne da nasjednu na kost i naprave zbrku. Moramo u nekoga imati povjerenje i pustiti čovjeka da iznese lopovima problem , zahtjeve , i dokle se ide , šta se traži itd , ostali moraju samo da skrste ruke i stoje iza njega , sve ostalo je haos.
 
banatski-paori.jpg

ako je u pregovarackom odboru ovaj sedi gospodin sa nase desne strane onda od toga nema nista to je licni priljatelj od naseg milog premijera Dacica zvanog kofer. On mu dolazi na slave itd... To moze da potvrdi kolega Diklofen koji se isto zna sa doticnim sedim gospodinom posto su iz istog mesta.
 
Pa vidiš MOMO taj Sefkerinac je smenjem a zna se I zašto I koje je njegovo legitimno pravo da predstavlja npr mene ili moje Lokvance? Do god bude tih " padobranaca" moj će traktor biti u šupi pa makar suncokret bio I 10 din ali da budem budala neću vise nikada!
 
Ja koliko vidim ovde se krene u proteste cim jednom delu poljoprivrednika nesto ne odgovara. I normalno da nikada nece dobiti podrsku ostalih. Kada su protestvovali svinjari ostali su cutali, malinari isto. A svugde su problemi. Povrtari muku muce sa jeftinom robom, problemom uvoza. Takodje sa stokom su isti problemi.
 
Nazad
Vrh