Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
ja nemam ni soje ni suncokreta,ne prodajem kukuruz,nisam veliki proizvodjac kao drugi clanovi foruma,ali da sam blize rado bih se prikljucio, u pravu ste i samo napred... ovde kod mene nema takve sloge i drugarstva kao sto sam video na ovom forumu,nisam puno ovde,vise citam i ucim nego sto pisem... sve najbolje svima koji su na traktorima sada i bore se za nesto sto im pripada. ova drzava je prevrsila svaku meru u lopovluku... ja sam mali proizvodjac,kao i vecina iz mog kraja,ali nazalost nismo slozni da bi nesto promenili kao sto vi to radite,svako postovanje i sve najbolje jos jednom...
 
Људи каква је ситуација, ми у Рачи смо паркирани поред пута и чекамо даље, немамо никакве информације нити контакт са било ким
 
quote_icon.png
Citiram: prevaren
Ljudi kako je moguce da se bunite za cene psenice ,kukuruza i suncokreta a soju niko ne spominjete !! Pa i soja ima malu cenu ( 35 dinara za kilo) !!!!!!!!!
Trazite i vecu cenu za SOJU .

"Idemo u rat, da se borite"odprilike tako? Ja licno nisam ,zbog objektivnih razloga, ali moj radnik je sa traktorom ispred sojare Becej
 
Ljudi kako je moguce da se bunite za cene psenice ,kukuruza i suncokreta a soju niko ne spominjete !! Pa i soja ima malu cenu ( 35 dinara za kilo) !!!!!!!!!
Trazite i vecu cenu za SOJU .

Zato što se soja u Banatu i u Šumadiji ne uzgaja, a protesti su upravo tamo i počeli. Blokiraj novosadsku luku pa traži cenu soje. Ja sam u sred posla sa vađenjem krompira, pa me zato nema na protestima, ali ove proteste u potpunosti podržavam i ako potraju dok ja izvadim krompir, eto i mene ispred uljare u Novoj Crnji.
 
Clan prevaren je na forumu samo da bi provocirao,kao sto nam na proteste posalju po jednog piuna da unosi nemir,nemojte da obracate paznju na to.
Pidikanac , u ovom trenutku ,narocito u ovoj temi jos uvek nije nikome do smeha i humora.
Protesti su i dalje u toku,traktori (kojih ima sve vise) prisitzu sa svih strana.
Svaka cast svima,idemo dalje!
 
Dodjite TRAKTOROM pa trazite jer se samo tako primaju predlozi ,a ne da se trazi u vase ime ,dok dete neplace majka sise neda. I netreba da se trazi nizakoga nista jer nece biti pravedno da neko dobije nesto a ni prstom nije mrdnuo .Alo osvestite se


gospodo palite te traktore i dolazite da se smene ljudi koji su od juce na protestima, ponesite toplu odecu i cebad.


jedna informacija barza koja se tovari u gran exportu nece da isplovi dok ne utovare jos 2 kamiona a granexport placa penale inace taj suncokret odlazi za rusiju po 440 e/t neproverena informacija koju je neko izneo.
 
Poslednja izmena:
Zato što se soja u Banatu i u Šumadiji ne uzgaja, a protesti su upravo tamo i počeli. Blokiraj novosadsku luku pa traži cenu soje. Ja sam u sred posla sa vađenjem krompira, pa me zato nema na protestima, ali ove proteste u potpunosti podržavam i ako potraju dok ja izvadim krompir, eto i mene ispred uljare u Novoj Crnji.

mogo si da odes na par sati bar tamo sa drugarima pa posle vadi krompir nece sutra mraz
 
u vestima samo kratko o svemu ovome...bar na rts-u, vise paznje posvetili svetu, obami, siriji i buducim ministrima, nego nasem seljaku, pojedinci nemaju pojma da se nesto tako veliko i desava uopste... Strasno...
 
I Stapar se budi! Veceras u 20h kod Arsrenica u kaficu skup i pravi se dogovor za proteste poljoprivrednika iz Stapara!
 
Ipak sam bio da pruzim podrsku.Slike govore vise od reci.Za sad samo protesne voznja,a u Ponedeljek ... videcemo.Bilo je preko 100 traktora.
29082013324.jpg
29082013325.jpg
29082013326.jpg
29082013327.jpg
29082013329.jpg
29082013330.jpg
29082013323.jpg


- - - - - - - - - -

Bili su i paori sa Smederevske strane.

29082013331.jpg

A obisli su nas i neki predstavnici asocijacija i objasnili trenutnu situaciju i planove za dalje korake.
29082013335.jpg
 
Ja sam evo sad dosao iz panceva sa protesta.Traktora ima jako dosta ali od ovoga nema nista.bili smo blokirali put za bg.ali ostali pravci ka gradu i ka obilaznici su ostali prohodni.kada smo hteli da sve blokiramo milicija je jako zapretila da ce svasta da bude ako to uradimo.Posle su stigli dolovci kojih je bilo bas puno ali opet nista nije postignuto ......sve u svemo jako sam razocaran sa ovim razvojom situacije i sa vodjama protesta
 
Nazad
Vrh