Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa u interesu države je da se upravo slikaju ti novi traktori.Kad slike obiđu Evropu da se vidi da i mi ovde ne radimo sa konjima i magarcima.Kad Francuzi idu u proteste ne idu sa konjima nego sa traktorima.Što bi se neko stideo novog traktora od 100000eura.Pa i u državi je kriza pa se činovnici voze sa besnim zatamnjenim kolima, a povremeno na godišnji odu i državnim helikopterom.
Manite se takvih opaski jer dobro doneti neće.Svak štrajkuje sa onim šta ima i sa čime radi.Što na protestu zdravstva niste videli ni jedan pocepani ili prljavi beli mantil?
 
novinari na ovaj nacin definitivno rade u sluzbi vlasti jer na taj nacin stvaraju negativnu sliku u svesti gradjana tj sliku o "bogatom seljaku koji trazi preko 'leba pogacu" !!!!
Bas je super slika koju su novinari uslikal,sta treba da uslikaju ove krseve kod nas od 40 godina.Bravo vama sto imate ove savremene masine,samo mi koji radimo pod vedrim nebom znam koliko treba da se ovakva masina zaradi.Samo napred nisam sreo nekog da nije odusevljen ovim protestom.BRAVO,po hiladu puta do uspeha..
 
Ipak sam bio da pruzim podrsku.Slike govore vise od reci.Za sad samo protesne voznja,a u Ponedeljek ... videcemo.Bilo je preko 100 traktora.

- - - - - - - - - -

Bili su i paori sa Smederevske strane.


A obisli su nas i neki predstavnici asocijacija i objasnili trenutnu situaciju i planove za dalje korake.

Znajuci kovasje poveo nije ni cudo sto je bila samo protesna voznja (mali crni) ako je opste i imao hrabrosti dase pojavi sa novim autom pred siromasan narod .
Pozdrav za "basadziju" koji se potrudio da okupi ljude.
 
Bas je super slika koju su novinari uslikal,sta treba da uslikaju ove krseve kod nas od 40 godina.Bravo vama sto imate ove savremene masine,samo mi koji radimo pod vedrim nebom znam koliko treba da se ovakva masina zaradi.Samo napred nisam sreo nekog da nije odusevljen ovim protestom.BRAVO,po hiladu puta do uspeha..
zato nas ceo beograd,Novi Sad i ostali veliki gradovi osudjuju i psuju-ne da bogati ljudi treba da se stide svog imetka ili treba da se kriju-NE NARAVNO ( NISTE SHVATILI POENTU MOG POSTA ) ali zasto nije pored tih lepih velikih novih traktora u kadru i bar 3 mala stara i izraubovana traktorceta ??? sagledajmo relano- nov veliki traktor nije slika i prilika prosecnog srpskog seljaka sa prosecnom velicinom gazdinstva od 10-ak ha vec nesto sasvim drugo "lezi" pod supama .....znaci ne stideti se svog imetka vec pokazati PRAVU sliku stanja u srpskom agraru da bi ostali nepoljoprivrednici imali razumevanja za ono sto se radi!!!! u mom okruzenju takodje ima stotinak -USPESNIH privatnika -takvih lepih,velikih i novih traktora ali ima i par hiljada krntija...ne cini manjina vecinu ne??? usput bih napomenuo da su francuzi i njima slicni jos pre 15-ak godina izbacili one stare masine koje mi jos koristimo(stare 20-30g) i oberucke prihvatamo kad se uvezu kod nas a sve u cilju OBNOVE?!?!? nase stare dotrajale mehanizacije!!!! znaci nisam nista rekao s ciljem prepucavanja sada - ovde nego zameram sredstvima informisanja sto zele da osude proteste na prljav nacin a usput nisam procitao nijedan los text o monoplistima,mesetarima,parazitima...sto se bogate na NAS racun!!!!
 
Poslednja izmena:
želim vam svu sreću da uspijete u svom naumu i da istrajete do kraja.Kod nas nemožeš kupiti ljude da iskopaju raku a kamoli da se dignemo na ceste a imali bi zašta.Još jednom,sa srećom vam bilo jer ako vi odradite posao to će se i kod nas odraziti jer ovi naši i vaši su povezani sve lopov do lopova.
 

Sa skupa u Pozarevcu, stajali smo oko 3 sata a organizacioni odbor je u kontaktu sa ratarima za sledece korake koji ce biti preduzeti narednih dana. Pozivamo sve ratare iz okoline, kako bi nas bilo jos vise, da se prikljuce protestima i ostvarenju zajednickog cilja
 
mazan79 stvarno nisam imao prilike da na ovom protestu zapazim kako ti rece izraubovana traktorceta i bas mi je drago.Sto se tice Beogradjana ,Novosadjana njima je toplo oko zadnjice i bice im tako sve dok je socijalni mir na grbacu nas pod vedrim nebom.Cepajte do koske samo tako osetice bol u suprotnom upotrebice nas ko toalet papir..
 
E upravo takvi mediji pokušavaju da nas posvađaju i razjedine.Nikad ,a dobro sam pratio, nisam negde pročitao da je ikom nuđeno 49,5din/kg suncokreta.Nema te organizacije ili seljaka koji u ovom momentu to ne bi prihvatio.Pamet u glavu i ne nasedajte na podmetačine i pokušaje opstrukcije.Izašlo nas je i izaće mnogo više nego što se očekivalo.Dogorelo je do noktiju i velikima,i malima i srednjima i svima koji žive sa nama i od nas.
 

Sa skupa u Pozarevcu, stajali smo oko 3 sata a organizacioni odbor je u kontaktu sa ratarima za sledece korake koji ce biti preduzeti narednih dana. Pozivamo sve ratare iz okoline, kako bi nas bilo jos vise, da se prikljuce protestima i ostvarenju zajednickog cilja
Ja sam isao za svoj gros.Niti me je ko zvao niti terao da idem.Zanimljivo da doticni gospodin sa snimka inace blizak saradnik FILIP silosa i otkupljivaca ne zeli da blokira Filip (silose) koji otkupljuje sve zitarice za VICTORIA GROUP!Inace jedan od organizatora protesta.
 
Stari put, Novi Sad-Beograd, na izlasku iz Nove Pazove ka Beogradu, je danas bio blokiran od 12 do 14, i od 19 do 21 časova, od strane poljoprivrednika Opštine Stara Pazova, koji se i dalje nalaze na tom mestu, ali pored puta.
 
e jbg opet ona cuvena srpska sloga.......oopet nas prodali za kilo cvaraka.....................ko nas jebe sada neka nas kara.... do jajajajajajaja srbija zemlja jajara....
 
Nazad
Vrh