Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kazu danas iz ministarstva poljoprivrede da oni ne mogu da uticu na cene. Pa majku im svima stace nam onda i vlast i skupstina i vlada kad u ovoj drzavi svako ko je malo jaci j.. onog slabijeg kako oce. Ajmo da raspustimo sve kad i ovako, kako oni sami kazu ne sluze nicemu pa kako nam bude

Skoro dasu iz ministarstva i upravu, AL ZATO MI MOZEMO I MORAMO DA UTICEMO ovo je jos uvek propala drzava
 
"Za šta je bravo budite malo jasniji."

ovo se odnosilo na mene jel??
bravo za sloznost samo napred...samo malo da se probude bačka i srem ali bravo svaka cast :bravo:
 
Sa danasnjeg protesta u St.Pazovi bilo oko 80 traktora
protest-905.jpg
[/IMG]
protest-906.jpg
[/IMG]
I malo slikanja za televiziju nas clan
protest-907.jpg
[/IMG]
 
Sa danasnjeg protesta u St.Pazovi bilo oko 80 traktora
protest-905.jpg
[/IMG]
protest-906.jpg
[/IMG]
I malo slikanja za televiziju nas clan
protest-907.jpg
[/IMG]
::traktor1::Svi su KORUMPIRANI::prica:: I televizije od interviua koje su bile samo 10% bice prikazano na televizi , LJUDI NEMA NAZAD SAMO NAPRED JER JE I BOG NA NASOJ STRANI::spreman na sve::, DA JE NAM KISE I ZAUSTAVLJA SA RADOM DA BI MI DIGLI GLAS PROTIV LOPOVA ::samo bes::
 
Kazu danas iz ministarstva poljoprivrede da oni ne mogu da uticu na cene. Pa majku im svima stace nam onda i vlast i skupstina i vlada kad u ovoj drzavi svako ko je malo jaci j.. onog slabijeg kako oce. Ajmo da raspustimo sve kad i ovako, kako oni sami kazu ne sluze nicemu pa kako nam bude
Samo kad su mogli da utiču na cene kada su ranijih godina zabranjivali izvoz. U protekle četiri godine dve su prošle sa zabranom izvoza od strane države i netržišnim obaranjem cena žitarica. To su uradili da bi nama veštački spustili cenu a gospoda je uredno za to vreme neometano izvozila prekrupu i sačmu i lepo se bogatila preko naše grbače. Prošle godine je izmišljen aflatoksin a sad su svi aduti ispucani i na delu je goli oligopol, kartelizacija i otvorena pljačka bez velikog opravdanja. Kada se prošle godine posle epske suše skladištenje pokazalo kao pogrešno i neisplativo zašto bi ove godine nešto vredelo kao vid zaštite poljoprivredne robe? Dok se monopoli ne razbiju možemo mi dubiti na glavi nećemo ostvariti realnu cenu svojih proizvoda.
 
Gospojina jos malo pa prosla boze zdravlja ujutru krecemo sa oko 160 traktora,mada sve ukazuje na dosta veci broj.
Viktorijine silose,skladista i sve sto imaju treba hitno blokirati,kod nas u okolini ih nema jbg.
 
Zasto sad robne reZerve ne otkupe suncokret i kukuruz, povecaju traznju i priblize cenu svetskim cenama. Nek to prodaju posle mesec dana kad cena krene gore, dobro nama dobro i drzavi.
ZA TO I SLUZE ROBNE REZERVE, A NE DA BAGRA PRODAJE DRZAVNO (NASE) ZITO KAD JE SKUPO A NADOKNADJUJE KAD JE JEFTINO! I NIKO U ZATVOR ZBOG TOGA ????
 
Bili smo danas nas trojica iz opstine Backa Palanka da podrzimo ljude kod Dijamanta u Zrenjaninu i da probamo da iskordinisemo za dalje akcije i dalja delovanja.
diqa.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uglavnom ljudi su nas dosta popreko gledali i sa puno neverice jer su verovatno mislili da smo dosli da hladimo situaciju ili ne znam ni ja sta. Malo smo se iznenadili njihovom dobrodoslicom i potrosili dosta vremena u ne bitnom objasnjavanju sa kojim smo mi ciljem dosli.
Ono sto su nam oni saopstili jeste da su spremni da ostanu tamo do sudnjeg dana i da ako hocemo da im pomognemo i mi treba da se organizujemo da izadjemo u neki vid protesta.
Tesko je recima opisati i u ovako malo texta staviti koliko su nam u stvari zajednicki interesi jer danas suncokret a sutra soja i kukuruz je zajednicki problem.
Nase udruzenje ce verovatno sutra u toku dana prebrojati snage i odluciti sta nam je ciniti.
24if.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Cak smo i doneli transparent podrske koji nije naisao na odobrenje iz ne znam kojih razloga. Stvarno mi nije jasno zbog cega nas nisu prihvatili kao saborce vec kao u najmanju ruku predstavnike uljara ili vlasti.
3emw.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Nazad
Vrh