Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
sad ce lambeta da vas pokrene

- - - - - - - - - -

sad sam stigao iz zrenjanina uljara je blokirana do daljnjeg ali su se pojavili i interesni pojedinci koji bi opet nesto da se ogrebu ako mogu samo sto ovaj put na protestima i na celu nisu prevrtljivi matorci nego mladi ljudi i momci koji nece dozvoliti da pojedinci uniste buducnost i egzistenciju zarad necije SITNE koristi neke masine ili neke drzavne zemlje
Kad sam video ko uu mojoj opstini poziva na protest poljoprivrednika jasamse zaprepastio . Gde je bio dok je bio na vlasti . Vise je stete od koristi napravio svojom pojavom


NEMOJTE DOZVOLITI DA VAS OPET PRODAJU
 
Nek traktor vozi i crni djavo ako ce da pomogne da nas bude vise,ali paziti ko odlazi na pregovore,tu ne treba pustiti svakog.
 
Vratio sam se iz Panceva,velika kolona traktora je na ulazu kod Almexa...policija i kornjace ne dozovljavaju da nastave ka Beogradu.
 
http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/Pancevacki-ratari-zaustavljeni-blokirana-luka-Dunav.sr.html


Pogledajte pocetak teskta:

ПАНЧЕВО – Део војвођанских незадовољних пољопривредника који су намеравали да тракторима стигну до Владе Србије заустављен је у Панчеву, на путу за Београд, док је друга група са 50 трактора блокирала улазак у луку Дунав.
Председник удружења „Панчевачки ратари” Јован Негован рекао је Танјугу да је колону од око стотинак трактора која је јутрос са територије Панчева кренула ка Београду, полиција у два маха зауставила - први пут на раскрсници према Ковину, и други путу на месту на коме се тренутно налазе, код ОМВ станице на новом путу од Панчева ка Београду.

Izlazite, kao da samo saka poljoprivrednika ima problem, a ostali sretni i zadovoljni....I kolima ako treba, samo da nas ima!
 
U Pancevu je situacija sledeca , na ulasku u Pancevo iz pravca severa kolona od 50-ak traktora stoji sa strane cekajuci sutrasnju podrsku paora iz Crepaje (zbog seoske slave) , a u Pancevu na novom Beogradskom putu i u ulazu na luku Dnav i firmu Granexport ima ternutno oko 400 traktora iz Panceva,Starceva,Dolova,Omoljice,Brestovca,Banatsk og Novog Sela,Alibunara,Uljme,Vrsca...najveci deo ovih traktora na beogradskom putu parkirano je u koloni i ne ometa saobracaj dok je 30-ak traktora zatvorilo prilaz luci Dunav gde su se u to vreme punile 2-3 barze suncokretom...toliko o tome
 
Poslednja izmena:
Banacani vi ste prave ljudine , svaka cast a sta je sa Viktorijinom uljarom u Sidu . gde ste Sremci i ako je Viktorija prva izasla sa konacnom cenom i najveci je otkupljivac suncokreta,,,,SREMCI PRST NA CELO
 
Sad sam došao iz Zrenjanina.Naravno traktor je ostao ispred teretne kapije Dijamanta.Svi ulazi u Dijamant su blokirani.Ljudi izađite i dajte podršku.Blokirajte otkupna mesta Victorije,Agroglobea,Agrotrejdinga...u vašim okolinama.Blokirajte luke u vašim blizinama....
Pa zar nema traktora u okolini Novog Sada da blokiraju luku?
 
Ne mogu da shvatim da nema Kaćana da blokiraju luku NS?
Pa Šumadija se diže bre ,a srce Vojvodine ćuti.Kod nas je došlo desetak punih kola da da podršku.Znate li vi koliko znači da dođe pedeset ljudi i samo da stane pokraj par traktora.Izlazite bre sutra i ne budite lenji.Našoj deci otimaju od usta.
 
2e23tw0.jpg
[/IMG]
Evo neke slike iz Panceva ispred luke Dunav . . .

- - - - - - - - - -

xpt2rq.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -


4hshmd.jpg
[/IMG]
I naravno blokada izlaza za Beograd. . .
 
Sad sam došao iz Zrenjanina.Naravno traktor je ostao ispred teretne kapije Dijamanta.Svi ulazi u Dijamant su blokirani.Ljudi izađite i dajte podršku.Blokirajte otkupna mesta Victorije,Agroglobea,Agrotrejdinga...u vašim okolinama.Blokirajte luke u vašim blizinama....
Pa zar nema traktora u okolini Novog Sada da blokiraju luku?

Kako te nisam onda video i ja sam bio ali sam došo kući. Jutros sam išao u koloni iz Sečnja.
 
Pa pre nego sam krenuo kući bio sam kod Neuzinaca i podelio njima četvorici pljeskavice.Stojao sam sa onim lubeničarem iz Neuzine.Ja sam u koloni bio iza onog JD iz Neuzine.Vozio sam 82.1.A bio sam i na TV-u :haha:
 
Nazad
Vrh