Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
U Srbobranu danas oko 30 traktora.

dsci1903.jpg

dsci1908.jpg

dsci1907.jpg

dsci1925.jpg

dsci1904.jpg


U kotliću se kuvao Kukuruz.:sta:
dsci1912.jpg
dsci1910.jpg
 
nedajte se decki samo naprijed, i ja sam bio kod nas prije par dana i nadam se da smu uspijeli nesto napraviti, nemojte da vas izvozaju kao nas, samo naprijed i odma u glavu udarajte.....
 
mi smo danas obavili protestnu voznju,bilo je 115 traktora i zauzeli smo ceo centar i opstinu. dali smo im nase zahteve: suncokret 45din.,psenica i kukuruz 22din. dali smo im rok 5 dana da nam odgovore,ako se ne dogovorimo u ponedeljak krece 200 traktora,i ima da blokiramo sve zivo.
 
Kazu danas iz ministarstva poljoprivrede da oni ne mogu da uticu na cene. Pa majku im svima stace nam onda i vlast i skupstina i vlada kad u ovoj drzavi svako ko je malo jaci j.. onog slabijeg kako oce. Ajmo da raspustimo sve kad i ovako, kako oni sami kazu ne sluze nicemu pa kako nam bude
 
Banacani vi ste prave ljudine , svaka cast a sta je sa Viktorijinom uljarom u Sidu . gde ste Sremci i ako je Viktorija prva izasla sa konacnom cenom i najveci je otkupljivac suncokreta,,,,SREMCI PRST NA CELO
Mismo izašli to bi trebalo Šiđani da odrade a šta je sa vama nešto nisam video sem Srbobrana da se neko organizovao u Bačkoj izgleda da vama ovo stanje i cene naših proizvoda u potpunosti odgovara. Kod nas je izlaznost ispod očekivanja ali se nadam da će proraditi svest onih koji se danas nisu priključili. Baš me zanima ako ih neko od dece priupita tata što i ti nisi na protestima koji im je odgovor. Danas većina njih koji imaju i pšenicu i suncokret vešto su izbegavali da se ne susretnu sa nama ali nema veze imaju nas mićemo se izboriti i za njih.Banaćani svaka vam čast na dobroj organizaciji.
 
ne,nikako! sad da odustajemo ne vredi. verovatno cemo odmah u blokade,ujedno je lose vreme ne moze da se vrsi,pa bolje da iskoristimo za proteste. ljudi ne pristajemo na njihove niske cene i vec provaljene price (rodilo u svetu,rodilo kod nas) ako sad popustimo,uvek ce nas gaziti. i da je suncokret 30 dinara mi opet propadamo!
 
Suncokret se kod nas ne seje,seju malo na obroncima Fruske Gore i to ona brdska sela kod nas u ravnici ne pamtim da sam video suncokret tako da je logicno sto niko nije izasao i blokirao uljaricu. Za zito je kasno jer je odavno otislo barzama,a vecina ljudi je podigla pare i potrosila,a soju niko i ne spominje.
 
Puna podrska i iz podgorine svima svi uzimaju u bescenje ratarima psenicu kukuruz suncokret soju tako ce biti i s repom vocarima malinu kupinu sljivu krusku jabuke a sa stocarima sta rade to svi vide sve nas kradu a mi cutimo i trpimo da smo pametni i slozni pa da svi zajedno izidjemo na puteve i jos kad bi stvorili jako udruzenje koje ce nas zastupati to bi vec biko nesto ovako tesko nama nasoj deci i srbiji
 
ja mislim da treba da se zalazemo ako je sve vec dzabe ulje bude 300 din litra i hleb 150 din pa da vidim onda dal bi se drzava mesala mi seljaci bi preziveli da vidim kako bi oni u gradu sto ih seljak uopste ne interesuje . ljudi svaka vam cast
 
u Subotici blokirali silose Fidelinke gre Dijamant otkupljuje suncokret.Ako cutimo ode isoja i kukuruz djabe a posle ce zbog niskih cena hrane i mlekari i klanice skinuti otkupne cene .To mogu biti posledice losih cena a Beograd mora jesti a para nema.
 
Suncokret se kod nas ne seje,seju malo na obroncima Fruske Gore i to ona brdska sela kod nas u ravnici ne pamtim da sam video suncokret tako da je logicno sto niko nije izasao i blokirao uljaricu. Za zito je kasno jer je odavno otislo barzama,a vecina ljudi je podigla pare i potrosila,a soju niko i ne spominje.
Samo se vi organizujte ako ništa drugo barem dajte podršku a suncokret nema ni većina nas koji smo danas izašli na proteste u Staroj Pazovi.
Nebi trebalo da protestvujemo jedni po jedni,ajde jednom za svagda da se ujedinimo jer jedino tako možemo opstati.
 
Nazad
Vrh